Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs gwiazdkowy gram.pl!

2911 postów w tym temacie

Ja się narazie zastanawiam, czy email potwierdzający wygraną musi dojść czy tylko może, bo póki co go nie dostałem,a z postów pracowników CDP nie wynikło jednoznacznie.

Jak ktoś pisał wcześniej: nie szukajcie bombki, sama was znajdzie (jak mnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 11:53, mikim napisał:

tak sobie myślę... może nie może wygrać ten kto wygrał w mikołajkowym konkursie? to było by
nie fair

napewno może[sz] wygrac. W tym konkursie mogą wszyscy wygrac więc sie nie martw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 11:57, dark master napisał:

Ja się narazie zastanawiam, czy email potwierdzający wygraną musi dojść czy tylko może, bo
póki co go nie dostałem,a z postów pracowników CDP nie wynikło jednoznacznie.

Jak ktoś pisał wcześniej: nie szukajcie bombki, sama was znajdzie (jak mnie)


co to znaczy że sama mnie znajdzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 11:59, mikim napisał:

co to znaczy że sama mnie znajdzie???


tzn ze przedwczoraj specjalnie szukalem pól dnia i nic a wczoraj jak tylko sie zbudzilem odpalilem gram.pl wszedlem do sklepu i bombka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 11:57, dark master napisał:

Ja się narazie zastanawiam, czy email potwierdzający wygraną musi dojść czy tylko może, bo
póki co go nie dostałem,a z postów pracowników CDP nie wynikło jednoznacznie.


Polecam poczytać wcześniejsze posty. Wiele razy było pisane, że emaile potwierdzające były wysyłane tylko przez czas awarii serwera, kiedy wiele osób powinno mieć bombki, a nawet ich nie widziało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 12:02, Bartosz_Rain napisał:

>nie szukajcie bombki, sama was znajdzie (jak mnie)
według mnie to stwierdzenie nie ma sensu... to po prostu zależy od farta...


zgadzam się z Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2005 o 14:53, SirMike napisał:

Dołączam się do pytania. Mógłby ktos z CDP sprawdzić
czy bombka pojawi się przy Adblock''u z Filterset.G ?

Nie wiem czy jeszcze czekasz na odpowiedz na to pytanie - sorki, jesli ktos juz odpowiedzial ;). Dopiero teraz zauwazylem Twojego posta (jak przegladalem posty CDP w tym temacie ;P). Ale do rzeczy:
U mnie na Firefoxie z rzeczona wtyczka, wersja 0.2.6 (czyli najnowsza) bombka spokojnie sie pojawila, wiec nie ma obaw o to :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj szukałem tej bombki przez ponad 3h i nic! Dzisiaj tez spróbuje chwile poszukac, ale tym razem juz nie tak długo jak wczoraj... Troche mnie ten konkurs wkurza. Poprzedni był wg. mnie lepszy, bo wygrana nie zależała od farta czy tego całego ducha maszyny tylko od pomysłowości i umiejętności! Ot co. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 12:11, Igor FCBayern napisał:

Ja wczoraj szukałem tej bombki przez ponad 3h i nic! Dzisiaj tez spróbuje chwile poszukac,
ale tym razem juz nie tak długo jak wczoraj... Troche mnie ten konkurs wkurza. Poprzedni był
wg. mnie lepszy, bo wygrana nie zależała od farta czy tego całego ducha maszyny tylko od pomysłowości
i umiejętności! Ot co. :D


ja szukam przez około 4-5 godzin i nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie przestańcie szukać na siłe tej bombki. No chyba, że jesteście na forum tylko dla niej. Ale bombka się pojawia kiedy normalnie korzysta sie ze strony a nie szybko lata po wszystkich stronach i wątkach. Prawo Murphy''ego - im więcej stron odwiedzisz tym mniejsza szansa na znalezienie bombki. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 11:57, Piotrek K. napisał:

Wiesz, przykro mi to mowic, ale chyba ktos musi :/. W sklepie gram.pl nie mozna juz kupic
otwieracza
- skonczyly sie i juz ich nie bedzie :/


Myślałem, że to przejściowy stan ;( W takim razie idę zakopać się w śniegu ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 12:11, mikim napisał:

ja na gram.pl wygrałem tylko w konkursie mikołajkowym

Ja niestety nie byłem jeszcze zarejestrowany na gram.pl, gdy trwał ten konkurs... :( I teraz bardzo tego zaluje.

A co do tego prawa Murphy''ego... 100% prawdy :D :P Właśnie przed chwila dałem sobie spokój z tymi bombkami i juz mnie nie interesują (i dlatego właśnie teraz mi sie ktoras pojawi...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zaczynam wątpić że znajde tą bombkę. mnie się wydaje że ci co wygrali w konkursie mikołajkowym to i tak mają mniejsze szanse :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 12:25, mikim napisał:

zaczynam wątpić że znajde tą bombkę. mnie się wydaje że ci co wygrali w konkursie mikołajkowym
to i tak mają mniejsze szanse :(


ehhh, wszyscy mają równe szanse i tylko od losu zależy, czy trafisz, czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować