Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs gwiazdkowy gram.pl!

2911 postów w tym temacie

Dnia 18.12.2005 o 13:18, mikim napisał:

> > > YEAH!!! JEST!!! JAKA PIKNA... NIEBIESKA... A W ŚRODKU... 10 wPLN!!! NARESZCIE.

> > > > > > > PS - złapałem ją na stronie głównej tego forum :D:D:D przed minutą

> > > > > > > cały czas odświeżam strone główną a ty wygrałeś????????????????wr!!!!!!!!!!!!!!!

> > > Odswiezanie strony nic nie daje.

a skąd wiesz?


Ktos z CD Projektu pisal juz o tym w tym temacie. Jesli nie wierzysz to poszukaj kilkanascie stron wczesniej - kto wie, moze akurat natrafisz wtedy na bombeczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 13:14, CyberX napisał:

Ke? Nie rozumiem twojego płaczu, masz sporą zniżkę na gierce, nie mówiąć, że niektóre przecież
można kupić tylko i wyłącznie za wPLN :/

Człowieku.... opanuj się.....


Ja mam ponad 300 wPLN, a jeszcze żadnej gry tutaj nie kupiłem.
Powiedz mi jaką grę mogę kupić za całe wPLN, bo już takich nie ma. Więc ja uważam, że jak ktoś ma mnóstwo wPLN i te dodatkowe 10 wPLN się nie przyda na pewno. Więc opanuj się ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 13:27, Stein napisał:

> Ke? Nie rozumiem twojego płaczu, masz sporą zniżkę na gierce, nie mówiąć, że niektóre
przecież
> można kupić tylko i wyłącznie za wPLN :/
>
> Człowieku.... opanuj się.....

Ja mam ponad 300 wPLN, a jeszcze żadnej gry tutaj nie kupiłem.
Powiedz mi jaką grę mogę kupić za całe wPLN, bo już takich nie ma. Więc ja uważam, że jak ktoś
ma mnóstwo wPLN i te dodatkowe 10 wPLN się nie przyda na pewno. Więc opanuj się ty.


No wiesz, jak chcesz kupować, płacąc gotówką, to twoja sprawa, sir, ja tylko nie lubię ludzi, którzy dostaną coś za darmo, i narzekają (choć sam czekam na gadżet lub grę z konkursu). Przecież nikt im nie kazał brać udziału? A co do gier za wPLN, było coś takiego, ale widocznie jestem nie na czasie, za co przepraszam. Peace :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm co lepsze 10wPLn gdy się ma ich od cholery czy np. jakaś gra Voucher? Jak wygrasz jakąś gre to z chęcią Ci oddam moge wPLn a Ty mi dasz gre ok? uczciew prawda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 13:31, WoWmen napisał:

Hmm co lepsze 10wPLn gdy się ma ich od cholery czy np. jakaś gra Voucher? Jak wygrasz jakąś
gre to z chęcią Ci oddam moge wPLn a Ty mi dasz gre ok? uczciew prawda :P

Czy ucziwe? Nie wiem, jeśli ta gra będzie warta 10wPLN to chętnie ;). A tak na serio, to tego typu teksty ambitnie zbytnio nie są :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie wiem czy wiesz że za gre możesz zapłacić tylko część w wPLN.....nie za całość tak było tylko podczas promocji na początku serwisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam się czaję na bombkę, nie jestem bardzo często na forum, więc liczę tylko na szczęsliwy los i na szczęście by nie trafić na wPLN xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 13:25, thevon napisał:

> > > > YEAH!!! JEST!!! JAKA PIKNA... NIEBIESKA... A W ŚRODKU... 10 wPLN!!! NARESZCIE.

>
> > > > > > > > PS - złapałem ją na stronie głównej tego forum
:D:D:D przed minutą
>
> > > > > > > > cały czas odświeżam strone główną a ty wygrałeś????????????????wr!!!!!!!!!!!!!!!

>
> > > > Odswiezanie strony nic nie daje.
>
> a skąd wiesz?

Ktos z CD Projektu pisal juz o tym w tym temacie. Jesli nie wierzysz to poszukaj kilkanascie
stron wczesniej - kto wie, moze akurat natrafisz wtedy na bombeczke.


niestety nie trafiłem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JEST BOMBKA!!! Czytam se to forum, daję następną stronę- a tu centralnie na środku jasnozielona bomba a w niej "gra lub gadżet z nią związany". Ale mnie wmurowało byleby tylko nie breloczek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiecie jak ją znalazłem? Otworzyłem główną stronę forum i pootwierałem wszystko jak leci w nowych oknach. Wszystkie tematy. A następnie jechałem od góry do dołu. I jest! Chociaż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm tak sobie myśle że te 10wPLN to nie jest źle ( ja dostałem 20wPLN ) bo przecież będą jeszcze konkursy i będzie można wygrać wPLN. Grosz do grosza... a będzie kokosza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 14:05, Xqu napisał:

A wiecie jak ją znalazłem? Otworzyłem główną stronę forum i pootwierałem wszystko jak leci
w nowych oknach. Wszystkie tematy. A następnie jechałem od góry do dołu. I jest! Chociaż...


To dlatego chyba tylko 10 wPLN :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może jakbym miał poniżej 100 to bym się ucieszył. Ale teraz to nawet nie ma na co wydać tej kasy. Jednak bardziej bym się ucieszył z vouchera. ;[ Chcemy nowy konkurs!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 14:07, Modest-Vermin napisał:

Hmm tak sobie myśle że te 10wPLN to nie jest źle ( ja dostałem 20wPLN ) bo przecież będą jeszcze
konkursy i będzie można wygrać wPLN. Grosz do grosza... a będzie kokosza :D


Taa, a ta kasa warta tyle ile w PRLu. Nie masz na co wydać. Sam mam bodaj 220 wPLN i mogę sobie tylko na nie popatrzeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować