Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs gwiazdkowy gram.pl!

2911 postów w tym temacie

Bombeczko nie słuchaj go on ma tłuste palce :P A ja cie dobiero wypoleruje ściereczką z mikrofibry (czy jakos tak) i na podusi sobie poleżysz poodpoczywasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ni słuchaj go bombeczko przecież każdy wie ze od słońca bombeczki matowieją i stają sie brzydkie ja cie bede trzymał w temperaturze pokojowej i nawet pozwole ci czasem pogrć na kompie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 17:54, Miecho_ napisał:

Ni słuchaj go bombeczko przecież każdy wie ze od słońca bombeczki matowieją i stają sie brzydkie
ja cie bede trzymał w temperaturze pokojowej i nawet pozwole ci czasem pogrć na kompie :D


a ja ci zaprogramuje grę o tobie alo jaką tam będziesz chciała i będziesz se grała przez 24h w co będziesz chciała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 17:55, mikim napisał:

> Ni słuchaj go bombeczko przecież każdy wie ze od słońca bombeczki matowieją i stają sie
brzydkie
> ja cie bede trzymał w temperaturze pokojowej i nawet pozwole ci czasem pogrć na kompie
:D

a ja ci zaprogramuje grę o tobie alo jaką tam będziesz chciała i będziesz se grała przez 24h
w co będziesz chciała!


a ja cie bombeczko wyrzuce za okienko lecz to co masz w środku z checią pozbieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bombeczki nie jedzą i nie śpią ??? !!! Co ??? Pewnie mi jeszcze powiesz że świętego mikołaja nie ma ?? :D No ja też już nadzieje trace bo szukam cały dzionek :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja jak czatowałem na nią to nie chciała cholera przyjść dopiero jak czymś się zająłem (byłam na innej stronie potem chciałem link z forum wziąźć i się pojawiła) więc zajmijcie sie czymś.....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 18:01, RadeXMaster napisał:

Panowie ja jak czatowałem na nią to nie chciała cholera przyjść dopiero jak czymś się zająłem
(byłam na innej stronie potem chciałem link z forum wziąźć i się pojawiła) więc zajmijcie sie
czymś.....:D


nie istnieje coś takiego jak bombka na stronie www.gram.pl! chcecie mnie oszukać! uwierzę jak wygram!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RadeXMaster ja sie zajmuje akcją poszukiwawczą bombeczki. :P kamik188 a cóż to czyżbyś propagował piractwo ??? oj nieładnie :/ Najlepsze filmy są w sklepie :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 18:05, Miecho_ napisał:

RadeXMaster ja sie zajmuje akcją poszukiwawczą bombeczki. :P kamik188 a cóż to czyżbyś propagował
piractwo ??? oj nieładnie :/ Najlepsze filmy są w sklepie :D :P

to nie piractwo chodziło mi o zapowiedzi chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować