Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs gwiazdkowy gram.pl!

2911 postów w tym temacie

NO wreszcie!!!!!!!!!!! wreszcie zadziałał mi elektryczny voucher wtedy mi sie nie chicało wyświetlić gry która zamówiłem.!!!!!!!!!!! mam empire earth 2 za 39.99 zł !!!!!!!!!!!!! JUpi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 18:13, Piotr13PL napisał:

NO wreszcie!!!!!!!!!!! wreszcie zadziałał mi elektryczny voucher wtedy mi sie nie chicało wyświetlić
gry która zamówiłem.!!!!!!!!!!! mam empire earth 2 za 39.99 zł !!!!!!!!!!!!! JUpi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


też chcę nagrodę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 18:09, Miecho_ napisał:

Aaaaa o zapowiedzi :P To trzebabyło odrazu :P No w kinie też są fajne filmy :P :D Cip cip taś
taś bombeczko kaj ty je ??

żart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówie wam nie mozna jej szukać na siłe ja miałem tak samo szukałem 3 dni po 3 godziny aż wkońcu zapomniałem czego szukam tak mnie jakiś temat na forum zaciekawił (nie pamietam jaki) a tu po chwili na 5 stronie tematu fioletowa bombka i teraz zamówiłem sobie empire earth 2 za 39.99zł idealny prezent pod gwiadzke i jaki tani...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIe!! Wirtualny voucher jest to taka rzecz która ci pozwala kupic jakaś gre w promocyjnej cenie np. ja zamówiłem empire earth 2 za 39.99 a nie 99.99!! ALE MIODZIO!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 18:18, kamik188 napisał:

ale teraz serio macie jakieś linki


Linki do czego? Przecież kazdemu bombka może się wyświetlić na innej stronie. Nie ma zasady jakiejś, chyba. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 18:20, Miecho_ napisał:

Kamik nie mamy żadnych linków i napewno to nie ten temat.
Bombeczko ja cie wcale nie szukam poprostu zaciekawił mnie temat :D


nie kłam bombeczki bo do ciebie nie przyjdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować