Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs gwiazdkowy gram.pl!

2911 postów w tym temacie

Dnia 18.12.2005 o 19:12, Budyn napisał:

Jako prezent chciałbym dostać WoW''a


Nikt chyba nie dostanie WoW. Tzn. ja bym nie chciłał bo szkody by mi kasy było na pre-paidy. Trochę dziwne to by było gdyby WoW''a można wygrać w tym konkursie. Myśle że dużo osób by z prezentu nie było by zadowolonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 19:13, mikim napisał:

> Jako prezent chciałbym dostać WoW''a albo W3 Złota Edycja. Wreszcie pograłbym sobie z
kolegami
> albo na battlu lub online ;]]

ja bym nie liczył na WoW''a :P

No to zostaje mi Warcraft 3+The Frozen Throne- też dobre, co nie? ;]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie znalazlem bombke - 10 wPLN - czy zgodnie z 5 punktem regulaminu oznacza to, ze moge juz wiecej nie szukac, bo nie zostane wiecej nagrodzony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 19:48, Cacek napisał:

Ja wlasnie znalazlem bombke - 10 wPLN - czy zgodnie z 5 punktem regulaminu oznacza to, ze moge
juz wiecej nie szukac, bo nie zostane wiecej nagrodzony?


Dokładnie to oznacza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekawy czy jak konkurs sie skonczy to nadal ci ludzie usilnie szukajacy bombki beda sie udzialac. W kazdym razie ja napewno rzadzej, a to z innego powodu - na gwiazdke dostaje World Of Warcraft i nie wiem czy bede mial tyle czasu dla forum co teraz :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 19:55, kowalov napisał:

Ja jestem ciekawy czy jak konkurs sie skonczy to nadal ci ludzie usilnie szukajacy bombki beda
sie udzialac. W kazdym razie ja napewno rzadzej, a to z innego powodu - na gwiazdke dostaje
World Of Warcraft i nie wiem czy bede mial tyle czasu dla forum co teraz :-).


Heh, ja na pewno nie będę się udzielać... moim postanowieniem było w ogóle się nie rejestrować, ale te problemy z bombką to wymusiły. Jak tylko się skończy to znowu milknę, ale zawsze będę :D:D Śledzę uważnie wszystko co się na forum dzieje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie trafiłem bombkę na czytając forum.
Niebieska.
10wPLN.

Potwierdza się teza, że bombki pojawiają się wtedy, gdy ich nie oczekujemy :)

Podziekowania dla CDP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 19:55, kowalov napisał:

Ja jestem ciekawy czy jak konkurs sie skonczy to nadal ci ludzie usilnie szukajacy bombki beda
sie udzialac. W kazdym razie ja napewno rzadzej, a to z innego powodu - na gwiazdke dostaje
World Of Warcraft i nie wiem czy bede mial tyle czasu dla forum co teraz :-).

Tylko nie przedawkuj WoW-a. Bo chyba nie planujesz zostać pierwsza w Polsce ofiarą MMORPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 19:55, kowalov napisał:

... na gwiazdke dostaje World Of Warcraft i nie wiem czy bede mial tyle czasu dla forum co teraz :-).

mi szkoda kasy by bylo na karty pre-paid.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 20:33, Wojtas94 napisał:

> ... na gwiazdke dostaje World Of Warcraft i nie wiem czy bede mial tyle czasu dla forum
co teraz :-).
mi szkoda kasy by bylo na karty pre-paid.

Gdyby jedynym wymaganiem WoW''a, były wymagania systemowe i cena zakupu to bym już w nią grał :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 20:36, Budyn napisał:

> > ... na gwiazdke dostaje World Of Warcraft i nie wiem czy bede mial tyle czasu dla
forum
> co teraz :-).
> mi szkoda kasy by bylo na karty pre-paid.
Gdyby jedynym wymaganiem WoW''a, były wymagania systemowe i cena zakupu to bym już w nią grał
:]

Nie jesteś jedyn. mnie nie stać na opłaty. Poco to komu wogule.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja kochana, moja jedyna, moja piekniutka bombeczka - wreszcie ja mam! :) Upolowalem ja na forum, w temacie o Toca 3. Bombeczka fioletowa, otrzymalem wirtualny vouchery. Wybralem sobie Empire Earth 2. Ale jestem happy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Nie jesteś jedyn. mnie nie stać na opłaty. Poco to komu wogule.
Blizzard zarabia, po prostu- najlepiej jest grać w diabła i wara, ponieważ grasz za darmo i na dodatek bez lagów i większych problemów z łączem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować