Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs gwiazdkowy gram.pl!

2911 postów w tym temacie

Dnia 12.12.2005 o 19:09, Modest-Vermin napisał:

Po kliknięciu pokazała mi się strona z rozszerzeniem .asp coś tam bombki i nagle na strone
głowną mnie przeniosło !!
Czemu tak się stało ;(((((((((((((((( przecież znalazłem...

Proponuję zgłosić sie z problemem do ludzi odpowiedzialnych za forum, ale z pewnością problem już przechwycili i jutro z rańca jak tylko pójdą do roboty naprawią to. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to dam 2 screeny tym razem. Mi się coś zepsuło podczas pokazania bombki :((((
Po kliknięciu w adresie tak jak pisałem wcześniej i pisało że strona nie istnieje i wszystko szlag trafił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2005 o 19:15, Modest-Vermin napisał:

No to dam 2 screeny tym razem. Mi się coś zepsuło podczas pokazania bombki :((((
Po kliknięciu w adresie tak jak pisałem wcześniej i pisało że strona nie istnieje i wszystko
szlag trafił.


Coś takiego i ja dostałem ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że bombke widziała narazie tylko 1 osoba.
Ale świąteczna gorączka zapanowała na tym forum.
Thx i gratulacje z kolejny fantastyczny konkurs gram.pl (jest ich tak duzo - to prawdziwa zabawa)
Moż ty mrazem uda mi sie cos wygrać. Tylko, że ja zamierzam spokojnie serfować po tej stronce i jak mi się trafi to bedzie fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2005 o 19:20, pitah napisał:

JEST!! UDAŁO SIĘ! :D



Hmm to Ty mi ukradłeś bombke :/ :P
Bo mi się coś wtedy zepsuło a piszą że jak ktoś "niewykorzysta" ( a to nie ja zawiniłem ) to do innego przechodzi, a więc masz moją bombke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O zesz Ty paskudo jeden:P A juz myslalem ze po bombce dzisiaj ;) Moze cos skitram, ale z moim szczesciem to.... predzej bym wyrwal Pamele ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że ktoś sie prędzej czy później skapnie, gz dla jamesa, tak apropos, to pewnie za kare za to, co zrobiłem mi nie wyskoczy już w ogóle ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować