Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs gwiazdkowy gram.pl!

2911 postów w tym temacie

Dnia 11.01.2006 o 14:12, Kukowsky napisał:

Już 3 dni robocze ineły i paczki nie ma:( Poczta Polska chyba nie chce żebyśmy zmienili o niej
zdanie!

No ja sie niczego nie spodziewałem po poccie polskiej.Wiedziałem ze tk bedzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2006 o 14:12, Kukowsky napisał:

Już 3 dni robocze ineły i paczki nie ma:( Poczta Polska chyba nie chce żebyśmy zmienili o niej
zdanie!

daje im czas do końca tygodnia! to już "letka" przesada, bo i ja listonosza nie widziałem jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coz, smiem twierdzic, ze wina nie lezy po stronie poczty a po stronie gram.pl. No bo sorry, ale jesli naprawde wyslali to w piatek, to u KOGOS na pewno juz by bylo, a nie znalazl sie nikt, kto by przesylke juz otrzymal.
No ale co tam, darowanemu koniowi nie zaglada sie w zeby, dla darmowej niespodzianki moge poczekac ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde to jest nie miłe ,rozumiem że nie przyszło w poniedziałek ,wtorek ale że dzisiaj!!! to już przesada :( aha a o wine za taki stan rzeczy bym zrzucił bardziej na poczte bo CD-Projekt wysłał na bank "zwykłą" przesyłką zamiast priorytetową i pewnie w tym tygodniu sie nie doczekamy :( -"zwykłe" przesyłki poczta olewa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2006 o 15:24, Budyn napisał:

Już 11 i nadal nic ;[[ Bo sie wkurze i zamówie Wara 3 ;]

Widze ze mamy podobny problem, bo tez chce zamówc Wara 3 i nie wiem czy przypadkiem w paczce go nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak zacząłem szukać tego tematu co by się upewnić, że nie jestem osamotniony w moim czekaniu na nagrodę :)

Dziś w południe wysłałem właśnie maila w tej sprawie, ale jak na razie nie otrzymałem jakiejkolwiek odpowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jejku ludzie uspokojcie sie !
ja tez wygrałem grę lub gadżet i spokojnie czekam !
Po co te ciśnienia ! ? Wygraliscie to pewnie dostaniecie swoją nagrodę...
eeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2006 o 18:57, RadeXMaster napisał:

niestety...nic zupełnie...czy nagrody te zostały napewno wysłane?? (jestem bardzo niecierpliwy)

Kiedyś pisałeś, że może zamienią jeszcze paczki, może stąd te opóźnienia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

omg ludzie dajcie se spokój dojdą przecież paczki a to raczej nic nie da jak 100 osób napisze co chce a kolejne 100 sie spyta czemu jeszcze nie doszło.
ja też wygrałem i czekam cierpliwie. dojdzie to sie pochwale co dostalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować