Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs gwiazdkowy gram.pl!

2911 postów w tym temacie

>szczegolnie, ze

Dnia 12.01.2006 o 10:19, Bobo napisał:

za pierwszym razem podalem zly adres, a dopiero w potwierdzeniu, ktore przyszlo na maila po,
chyba, dwoch tygodniach podalem dobry adres...


Ja tez mialem podobno blad w danych jak dostalem maila a wiem na 100% ze go nie popelnilem no ale zostalo poprawione i jest dobrze. Ja tak sobie mysle ze CDProjekt po prostu nie wyrobil sie z wysylka w piatek i wyslali w poniedzialek i dlatego nikt jeszcze nie dostal nagrody. W kazdym razie do piatku mogloby przyjs bo czaje sie na gierki i nie wiem czy zamowic, bo zamowie a tu przyjda i tylko bede sie niepotrzebnie stresowal :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kurcze, to ja w tym tygodniu nie dostane paczki. Właśnie dostałem maila o niekompletnych danych adresowych. Musiałem poprawić. :-/ Jeszcze trochę zapewne poczekam.. trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do mnie też doszedł e-mail. Poprawiłem i chyba jest dobrze (wtedy też tak myślałem).
No to sobie poczekam na tą paczkę, o ile teraz jest wszystko OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak jak ludzie powyżej przyszedł do mnie e-mail z linkiem do poprawienia adres (nie było tylko kody pocztowego co mogli by przecież nawet sami znaleźć [wystarczy w google wpisać]) a ja napewni błedy nie popełniłem tylko wtedy tak dziwnie to na stronie było poukładane. Do tego jeszcze wymieniony Morrowind tydzień temu też do mnie nie przyszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem mejla od CDP w którym pisało, że... zapomniałem wpisać kod pocztowy!! Przestraszyłem się, że już za późno ale pisało "Ostateczny termin uzupelniania adresow mija w niedziele 15 stycznia 2006 o godzinie 23:59.".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pomocy pisze:

Jeśli wybierzesz przesyłkę pocztową, paczkę otrzymasz do 3 dni po wysłaniu jej przez nas (wszystkie przesyłki pocztowe wysyłamy priorytetem).

więc wszystkie przesyłki licząc od 9 powinny dojśc w terminie 3 dni, czyli właśnie 12 !!!.

Ja dzisiaj odstałem tego e-maila z prośbą poprawnia, więc myśle że wyślą jutro (nawet dzisiaj by mogli) to przyjdzie do mnie pewie mniej więcej w środe jak dobrze pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce marudzić ale ktoś z ekipy CDP mógłby chociaz wyjasnic czy paczki zostaly wyslane itp. Przecież go nie zjemy jesli sie przyzna ze pacze jeszcze nie wysłano :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja pierdziele!! przysłali mi mejla że adres jest niekompletny!! zabrakło numeru domu :( mimo że go podawałem :( tylko że zamiast napisać go w rubrycr "numer domu" napisałem go razem z ulicą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja za to dla pewności wpisałem wtedy w modyfikacji adres jeszcze raz i wszystko było ok (tak myslę) a paczki jeszcze nie ma i nie wiem, czy złotego War''a III zamawiać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Wszystko było dobrze wypełnione a tu proszę dostałem e-maila, że niekompletne dane, a przecież wszystko wypełniłem. A czy teraz jest dobrze? Nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować