Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs gwiazdkowy gram.pl!

2911 postów w tym temacie

Ja też dziś dostałem maila, że coś nei tak w adresie, choc jestem pewien że se nie pomyliłem (jak dają coś za darmo to się 10 razy sprawdza czy dobrze adres podany). No ale poprawiłem i myśle, że wprzyszłym tygodniu będzie. (skoro do 15 czekają na poprawę wszystkich danych to 16 powysylają)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do działu obsługi klienta. Oto co otrzymałem: (czekamy jeszcze)


Dzień dobry,

Dziękujemy za skontaktowanie się z Działem Obsługi Klienta CD Projekt.

Paczki zostaną wysłane dopiero jutro. Prosimy o cierpliwość.

W przypadku innych pytań lub uwag prosimy o ponowny kontakt z naszą firmą.


Pozdrawiam,

Justyna Milewska
Asystent w Dziale Obsługi Klienta

CD Projekt Sp. z o.o.
Ul. Jagiellońska 74, 03-301 Warszawa

Tel.: (0-22) 519 69 00, Fax: (0-22) 519 69 51
e-mail: kontakt@cdprojekt.com
http://www.cdprojekt.info
www.gram.pl
-----------------------------
Prosimy swoje ewentualne odpowiedzi umieszczać nad dotychczasową korespondencją.


-----Original Message-----
From: Formularz kontaktowy [mailto:kontakt@cdprojekt.com]
Sent: Wednesday, January 11, 2006 2:42 PM
To: Kontakt CD Projekt
Subject: KONTAKT - sklep gram.pl (3)


XYWKA: Kukowsky
E-MAIL: kukowsky@o2.pl
DATA WYSLANIA: 2006-01-11 14:41:49


TRESC: Co się dzieje? Powinny już dojÂść paczki z wygranÂą w konkursie gwiazdkowym? Dane mam dobre, bo Heroes IV doszedł, a to samo było wpisane. Ile mamy jeszcze na to czekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja cos przeczuwam że znów coś im system nawalił i teraz rozsyłaja prośby o uzupełnienie kodu pocztowego - mimo że juz go przedtem wpisałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2006 o 16:19, RadeXMaster napisał:

kiedy to doszło do CIebie??

Dzisiaj. Wczoraj napisałem do działu obsługi klienta i to mi właśnie doszło. Ale doszło z dzisiejszą datą, czyli jutro chodzi o piątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2006 o 17:30, jbobo napisał:

zauwazylem ze nie ma juz mozliwosci edycji danych. moze dlatego ze moje dane wpisane sa poprawne...

... a pomyślałeś że paczuszki są już wysłane ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jeszcze godzine temu mogłem modyfikować adres teraz już nie mogę. Może dzisiaj zamkneli już bo nie mogli tego wysyłać, bo cały czas ktoś zmieniał i teraz już zamkli i się zacznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2006 o 17:45, Kukowsky napisał:

Ciekawe jeszcze godzine temu mogłem modyfikować adres teraz już nie mogę. Może dzisiaj zamkneli
już bo nie mogli tego wysyłać, bo cały czas ktoś zmieniał i teraz już zamkli i się zacznie!



Nieprawda. Cytat z listu z prośba o uzupełnienie danych:

"Ostateczny termin uzupelniania adresow mija w niedziele 15 stycznia 2006 o godzinie 23:59."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym rozwiązaniem tej niepewności byłby jeden post od pracownika CDP bo jak to czytam to są same spekulacje więc trzeba jakoś tu CDP zaciągnąć żeby wyjaśnił sytuacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a u mnie już nie można zmeiniać! Jakby to powiedziała nasza pani od polskiego: "A to ci labirynt"! Może części nie da się już zmieniać bo jutro bedą wysyłane, a reszta po niedzieli będzie wysyłana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2006 o 18:04, Goten007 napisał:

Najlepszym rozwiązaniem tej niepewności byłby jeden post od pracownika CDP bo jak to czytam
to są same spekulacje więc trzeba jakoś tu CDP zaciągnąć żeby wyjaśnił sytuacje

Jedynie ten mail co do mnie przyszedł z obsługi, że jutro dopiero wysyłają naprowadza nas na prawdę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja nie rozumiem CDP pierwsze piszą że wysyłają do 6 stycznia a potem piszą do jednej osoby że poaczki będą wysyłane dopiero jutro to by mogli się pofatygować i napisać posta że przełożyli termin wysyłania paczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować