Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs gwiazdkowy gram.pl!

2911 postów w tym temacie

Dnia 12.12.2005 o 19:34, pieknykot napisał:

Szukajcie też w grach dla 3 latków :) tam rzadko co ktoś zagląda więc może ... :>


Ty chyba nie wiesz o co chodzi? Bombki nie są poukrywane, tylko pojawiają się (jeśli mają się pojawic) niezależnie gdzie jesteś, w sklepie, na forum czy w klopie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2005 o 12:41, Quan19 napisał:

Wicie co sie ostanio działo ze strona gram.pl bo mi wcale niechaciała sie ona wyswieltlić ??


Pewnie nagele wszyscy zaczęli szukać bombek, odświeżali na chama (choć napisane było żę to nic nie da) i przeciążyli serwer :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2005 o 12:42, kowalov napisał:

> Wicie co sie ostanio działo ze strona gram.pl bo mi wcale niechaciała sie ona wyswieltlić
??

Pewnie nagele wszyscy zaczęli szukać bombek, odświeżali na chama (choć napisane było żę to
nic nie da) i przeciążyli serwer :P


Może być i tak jak piszesz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo, a ostatnio pojawia mi sie komunikat że mój adres IP jest na liście za liscie zablokowanych adresów dla tej strony, a jak go zmieniłem to wszystko jest cacy... O CO CHODZI ???? :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CO JEST!!??
pojawila mi sie bombka - na forum - i jak kliknalem to zamiast gratulacji zobaczylem to co w zalaczniku!!

ja chce moja bombke! co jest???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2005 o 12:52, penny napisał:

CO JEST!!??
pojawila mi sie bombka - na forum - i jak kliknalem to zamiast gratulacji zobaczylem to co
w zalaczniku!!

ja chce moja bombke! co jest???


Najwidoczniej unich coś sie pierniczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować