Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs gwiazdkowy gram.pl!

2911 postów w tym temacie

Widze ze duzo osob by chcialo D2...;/ Jak już mowiłem ja sie moge zamienić własnie Na D2 Bo dostałem Wara3 ktorego juz mam...Jakby co to bartek080@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem Juiced. Jestem super szczęśliwy. CD PROJEKT rządzicie...:D Moze ktoś chętny na wymiane....z checią się wymienie na SWATA 4...pozdro CD PROJEKT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 21:15, S4jm0n napisał:

Ja dostałem dzisiaj Age of Empires 3, ktoś chętny na wymianę ? Np. na Diablo 2 + LoD :DDD Oczywiście
z nie zarejestrowanym ck-keyem :>

Ty to nieodpakowuj jak by co to ja się z tobą wymienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 21:27, RadeXMaster napisał:

a do mnie nic nie przyszło....:( napewno jezeli w ogole przyjdzie bedzie to brelok!!:(((((((
czemu ja mam pecha w szczesciu.....:(

czemu??jak narazie wszyscy same gry dostali wiec nie moze byc az tak zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 21:27, RadeXMaster napisał:

a do mnie nic nie przyszło....:( napewno jezeli w ogole przyjdzie bedzie to brelok!!:(((((((
czemu ja mam pecha w szczesciu.....:(

no na pewno dostaniesz grę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 21:20, kamilimaciek1 napisał:

A do mnie listonosz nie przyszedł :(. Byłem nawet na poczcie dzisiaj o 19 i nic nie ma ;( Czyżby
pech ? A mieszkam w Warszawie może jutro przyjdzie paczka :).


trzeba było samemu z CDprojekt odebrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 21:24, kamilimaciek1 napisał:

> Ja dostałem dzisiaj Age of Empires 3, ktoś chętny na wymianę ? Np. na Diablo 2 + LoD :DDD
Oczywiście
> z nie zarejestrowanym ck-keyem :> > Ty to nieodpakowuj jak by co to ja się z tobą wymienie :)


Yyyyy...nie wiem jak daleko moja mama zabrnęła w odpakowywanie (bo ja jestem obecnie w Warszawie, a mieszkam w Ostrołęce, gdzie gra przyszła) ale mam nadzieje ze nie odpakowała no ale jeśli to tylko folia ? Bo pudełka ani instrukcji na pewno nie podarła ;) A CD-KEY''a mogę Cię zapewnić, że nie użyje a jeśli chcesz zabezpieczenie to możemy transakcje na allegro przeprowadzić w ten sposób że tam Ci "sprzedam" tą grę (oczywiście nie biorąc pieniędzy itd). A do negatywa wcale mi nie śpieszno to raz, a dwa jeśli byłoby coś nie tak to i allegro moze ze mna sprawę rozwiązać. No ale to już na maila przedyskutujmy: s4jm0n@speed-zone.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to większość jest zadowolona. Ja poniekąt też, bo wczoraj potłukły mi się płyty z Diablo, dziś ( dosłownie przed chwilą ) kolega mi zepsuł pożyczone i oddał kase. Całkiem nieźle na tym wyszedłem bo dostałem Diablo. Mówię Wam, Ci kolesie z CDP to jasnowidzi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 18:49, Wader napisał:

masz takie same szanse trafienia Guild Wars jak World of Warcraft czyli żadne, paczki były
wysyłane z centrali cdprojektu czyli Warszawy, zapewne nie wszystkie naraz, więc jedni dostaną
szybko a inni troche poczekają zwłaszcza w dalszych miejscach Polski :)


No tak. Poczekam sobie tylko czemu jak mieszkam niedaleko CDP ? :D Dziwne to, bo też tak myślę - Ci co dalej to później, ale ok mi by nie przeszkadzało. Tyle, że czemu mieszkając kilkanaście kilometrów od CDP wciąż czekam ( i tak wiem, że się doczekam :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 22:09, Dark_Kai230 napisał:

No tak. Poczekam sobie tylko czemu jak mieszkam niedaleko CDP ? :D Dziwne to, bo też tak myślę
- Ci co dalej to później, ale ok mi by nie przeszkadzało. Tyle, że czemu mieszkając kilkanaście
kilometrów od CDP wciąż czekam ( i tak wiem, że się doczekam :D )

Ja tak samo :) też się postaram dozekać bo jak nie to wyśle babcie jadzie i jak zacznie krzyczeć na pracowników poczty to do mnie pocztą lotniczą przyślą tą gre :D hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 22:11, kamilimaciek1 napisał:

> No tak. Poczekam sobie tylko czemu jak mieszkam niedaleko CDP ? :D Dziwne to, bo też tak
myślę
> - Ci co dalej to później, ale ok mi by nie przeszkadzało. Tyle, że czemu mieszkając kilkanaście

> kilometrów od CDP wciąż czekam ( i tak wiem, że się doczekam :D )
Ja tak samo :) też się postaram dozekać bo jak nie to wyśle babcie jadzie i jak zacznie krzyczeć
na pracowników poczty to do mnie pocztą lotniczą przyślą tą gre :D hehe ;)


Tyle, że był z adresem jeden problem - jak go wpisałem i następnego dnia ( tzn. tego samego, ale rano, bo bombkę o 1 w nocy znalazłem :D ) był mail o weryfikacji ( z tego co się nie mylę potwierdzeniem poprawności ) adresu. Adres był lekko przeistoczony tj. numer domu i mieszkania był w okienku z ulicą, ale poprawiłem natychmiast. Nie wiem, ale to mogło być odebrane jako źle podany adres czy coś takiego. Mam nadzieję, że nie, bo to nie przeze mnie ( przez system gromadzenia adresów czy co tam CDP ma :)). Wierzę w CDP i wiem, że dostanę w końcu swój prezencik :) Tym co jeszce nie mają życzę szczęścia aby otrzymali to co zechcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się, ja też miałem w ten sam sposób lekko przeistoczony adres, poprawiłem go po dostaniu @ z prośbą o weryfikację i wszystko skończyło się dobrze = paczka doszła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować