Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs gwiazdkowy gram.pl!

2911 postów w tym temacie

Dnia 16.01.2006 o 14:02, Venom napisał:

Witam,
nagrody osób, które otrzymały mailowo prośbę o poprawienie swojego adresu, zostaną wysłane
w najbliższą środę 18 stycznia.

Link do strony, na której można było edytować swój adres jest już nieaktualny, termin poprawiania
danych upływał wczoraj w nocy.

Osoby, które nie zdążyły poprawić swojego adresu prosimy o mailowy kontakt z nami. Proszę jednak
wziąć pod uwagę, że jeżeli nie poprawiło się adresu w terminie wysyłka nagrody może się dużo
opóźnić.

W sprawie wysyłki nagród z konkursu gwiazdkowego można wysyłać e-maile na adres: konkurs.gwiazdkowy@cdprojekt.com

Proszę napisać dokładnie czego dotyczy problem, ew. w przypadku uzupełniania adresu proszę
podać _dokładny i pełny_ adres dostawy.

Ja mam grę Galactic Civ.Pl, kiedy pojawi się wersja 3D bo jest taka wersja za granicą i w lutym ma być premiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 14:02, Venom napisał:

Witam,
nagrody osób, które otrzymały mailowo prośbę o poprawienie swojego adresu, zostaną wysłane
w najbliższą środę 18 stycznia.

Link do strony, na której można było edytować swój adres jest już nieaktualny, termin poprawiania
danych upływał wczoraj w nocy.

Osoby, które nie zdążyły poprawić swojego adresu prosimy o mailowy kontakt z nami. Proszę jednak
wziąć pod uwagę, że jeżeli nie poprawiło się adresu w terminie wysyłka nagrody może się dużo
opóźnić.

W sprawie wysyłki nagród z konkursu gwiazdkowego można wysyłać e-maile na adres: konkurs.gwiazdkowy@cdprojekt.com

Proszę napisać dokładnie czego dotyczy problem, ew. w przypadku uzupełniania adresu proszę
podać _dokładny i pełny_ adres dostawy.

Próbowałem, ale mi się nie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 14:02, Venom napisał:

Witam,
nagrody osób, które otrzymały mailowo prośbę o poprawienie swojego adresu, zostaną wysłane
w najbliższą środę 18 stycznia.

Link do strony, na której można było edytować swój adres jest już nieaktualny, termin poprawiania
danych upływał wczoraj w nocy.

Osoby, które nie zdążyły poprawić swojego adresu prosimy o mailowy kontakt z nami. Proszę jednak
wziąć pod uwagę, że jeżeli nie poprawiło się adresu w terminie wysyłka nagrody może się dużo
opóźnić.

W sprawie wysyłki nagród z konkursu gwiazdkowego można wysyłać e-maile na adres: konkurs.gwiazdkowy@cdprojekt.com

Proszę napisać dokładnie czego dotyczy problem, ew. w przypadku uzupełniania adresu proszę
podać _dokładny i pełny_ adres dostawy.

Właśnie to zrobiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

neeee, prowadzi konstruktywny dialog z samym sobą ;p. A co do cdprojectu, to jest napisane że tym co poprawiali wyśle 18, ale z uwagi na super zimę większość listonoszy pewnie nawet nie pokusiło sie wyjść w teren ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2006 o 11:27, choben napisał:

> > > A co dostałeś?
> > Wybacz dostałem Diablo 2
> hehe, ja też ;]


widze ze niektorzy z was nie ciesza sie z diablo II, moze ktorys z was chce sie zmaienic za
Empire Earth II ?

hehe, widyisy ja juz roypakowalem ,)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kilka postów wcześniej przewidziałem że paczka dojdzie pewnie w moje 20 urodziny i doszla, wstalem a ona juz lezeala na biurku. W srodku bylo Empire Earth 2. Dzieki Cd Projekt za nagrode gwizdkowo w urodziny :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2006 o 16:51, RadeXMaster napisał:

ej no a do mnie nic nie przyszło...wciąż??WTF?


Pytanie tylko co forumowicze mogą na to poradzić. Skoro CDP rozesłał już nagrody to teraz wszystko w rękach Poczty Polskiej, więc może zacznij od wycieczki do najbliższego urzędu pocztowego i tam najpierw dowiedz się, czy nie czeka na Ciebie jakaś paczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2006 o 23:22, Budyn napisał:

> > > > A co dostałeś?
> > > Wybacz dostałem Diablo 2
> > hehe, ja też ;]
> > > > > widze ze niektorzy z was nie ciesza sie z diablo II, moze ktorys z was chce sie zmaienic
za
> Empire Earth II ?
hehe, widyisy ja juz roypakowalem ,)



a rejestrowales juz? jak nie uzywales klucza i wszystko jest w porzadku to sie mozemy wymienic jak cos odezwij sie na gg 6543144

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chciałbym nadmienic z emam aktualna ofertę wymiany Empire Earth na cos innego (diablo 2 na przykład)
KONTAKT:
gg - 2631552
maciej.pietrzyk@neostrada.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2006 o 19:05, RadeXMaster napisał:

Ej no znow dzis tylko rachunki....ej no co jest ja sie tak nie bawie CDP? CO JEST DO ANIELI
JASNEJ?!


to pewnie przez ten mróż, ja na allegro zamówiłem Age of Empires III i też przyslka się przeciąga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2006 o 19:05, RadeXMaster napisał:

Ej no znow dzis tylko rachunki....ej no co jest ja sie tak nie bawie CDP? CO JEST DO ANIELI
JASNEJ?!


Ja też już zaczynam wątpić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak dla kontrastu - W najnowszej gazetce Media Markt jest promocja na Age of Empires III. Myślałem, że cena to błąd w druku. Poszedłem i rzeczywiście, kupiłem AOE II PL za 49zł. Jest tam tego duuuuuużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2006 o 19:05, RadeXMaster napisał:

Ej no znow dzis tylko rachunki....ej no co jest ja sie tak nie bawie CDP? CO JEST DO ANIELI
JASNEJ?!


To jeszcze nie dostałeś prezentu z tego konkursu ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować