Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs gwiazdkowy gram.pl!

2911 postów w tym temacie

Dnia 15.12.2005 o 20:09, Mistic napisał:

I wiem, że bombka pojawia sie losowo.


To po co się pytasz gdzie znaleźli? Jaką wskazówkę, jeśli "bombka pojawia sie losowo"? LOL xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2005 o 20:13, Patryk R napisał:

Ile czasu widać tą bombkę ? czy ona tak pojawia się na chwilę i znika czy widać ją trochę dłużej
?


Bombkę widać cały czas, ale jest ważna przez 3 minuty. Jeśli po tym czasie na nią klikniesz to nie dostajesz nagrody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2005 o 20:23, L0ck3 napisał:

Nooo....mam bombkę :) 10 wPLN :]


Gratulację... Ja też bym nie pogardził dyszką. Miałbym 20 i kupiłbym sobie otwieracz :D Ileż można kluczem otwierać to piwo na mieście :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2005 o 20:32, L0ck3 napisał:

aha...CDPROJEKT NIE WYSYLA JUZ MEILI POTWIERDZAJACYCH.


Aha to moje wątpliwości zostały rozwiane :D teraz tylko czekać na przesyłke... Jeszcze jedno małe pytanie :> Kiedy wysyłają te przesyłki ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wysyłają pewnie 3 stycznia :) na 11 stycznia będziesz miał w 100%.
Ludzie nie bądźcie tacy chytrzy na te prezenty każden dostanie:).
Musimy się troche poprawić bo jak CDP się obrazi to będzie kiepściuńko :(
Powodzenia życze przy tworzeniu Wiedźmina niech CDP pokaże co potrafi ps napewno zakupie wiedźmina i nowe settlersy w lutym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Merry X-masss wszystkim :) Jestem wielki!! Dziekuje za oklaski, brawa i gratulacje ;). Widac oplacalo sie siedziec tyle na kompie :). Wlasnie wygralem Gre albo Gadzet zwiazany z grami :). Dowod ponizej :) (adres zamalowany, jeszcze by mnie ktos ogolocil z wygranej ;P)VVV

PS. Dziekuje CDP :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2005 o 20:52, Piotrek K. napisał:

Merry X-masss wszystkim :) Jestem wielki!! Dziekuje za oklaski, brawa i gratulacje ;). Widac
oplacalo sie siedziec tyle na kompie :). Wlasnie wygralem Gre albo Gadzet zwiazany z grami
:)
. Dowod ponizej :) (adres zamalowany, jeszcze by mnie ktos ogolocil z wygranej ;P)VVV

PS. Dziekuje CDP :-*


No to wygrałeś to co ja :P gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować