Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs gwiazdkowy gram.pl!

2911 postów w tym temacie

Dnia 15.12.2005 o 22:55, Stein napisał:

Hmm... coś trudno znaleźć ową bombkę ;)


Żebyś wiedział jak bardzo, trzeba mieć szczęście aby trafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2005 o 22:57, Patryk R napisał:

> Hmm... coś trudno znaleźć ową bombkę ;)

Żebyś wiedział jak bardzo, trzeba mieć szczęście aby trafić.


No czy ja wiem... Tutaj raczej nie szczęście się liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2005 o 22:58, Stein napisał:

> > Hmm... coś trudno znaleźć ową bombkę ;)
>
> Żebyś wiedział jak bardzo, trzeba mieć szczęście aby trafić.

No czy ja wiem... Tutaj raczej nie szczęście się liczy


wiec co sie liczy ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.12.2005 o 22:58, Stein napisał:

No czy ja wiem... Tutaj raczej nie szczęście się liczy


Nie liczy się szczęście ? za przeproszeniem ale chyba nie wiesz co piszesz, bombki pojawiają się losowo na jednej ze stron CDP i nie ma żadnego systemu który by skutkował, musisz trafić i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, jest napewno... Tyle ze zaawansowany matematycznie program obliczajacy prawdopodobienstwo uwzgleniajacy ilosc stron, ilosc IP, ilosc userow i czas wejsia. To da sie zrobic ale niestety na to potrzeba czasu. Jak ktos to napisal w ASP to i to mozna zlamac w ASP ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż normalnie zaczynam myśleć że specjalnie mnie unikają. Trochę się trzeba naszukać to fakt ale CDP ma mnóstwo stron i szukaj tak na wszystkich bombki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2005 o 23:41, Patryk R napisał:

Aż normalnie zaczynam myśleć że specjalnie mnie unikają. Trochę się trzeba naszukać to fakt
ale CDP ma mnóstwo stron i szukaj tak na wszystkich bombki.


To od stron chyba raczej nie zależy. Większość tu się wypowiadających znalazła bombki albo na głównej albo na forum. A tak btw to głowa do góry. Konkurs trwa zaledwie cztery dni, więc wszystko jeszcze przed nami. Ja cały czas wierzę, że przeznaczona dla mnie bombka siedzi sobie gdzieś spokojnie i czeka na odpowiedni moment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ufffff ponad 2 godziny zajeło mi przebrnięcie przez cały temat, no więc do listy szczęśliwców można dopisać mnie :D już nawet nie pamietam w jakim topicu, u góry strony, patrzę " hmm chyba cdproject przystroił swoją stronę?" (nie miałem pojęcia o konkursie) najeżdżam kursorem i ... mocium panie toż to interaktywne jest! klikam i "ju ar de łiner" ;p dla poszukiwaczy teori spiskowych: to była złota bombka a dostałem ... jeszcze nie wiem co bo to niespodzianka :D, ale napewno gadżet lub gra. Dobrze że poczytałem topic, bo już troche mnie brało że nie dostałem maila potwierdzającego ,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się zapytać jak należy szukać tych bombek?? Mogą być one w każdym miejscu?? Nawet w w tematach gdzie rozmawiają sobie ludzie na forum?? Przeglądam, patrze, szukam i nic !!! :( Daje coś jak przełączam strony np. na forum?? Prosze o pomoc ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 10:29, graczomaniak napisał:

No tak, nie mysl o niej, nie szukaj jej, ona cie sama znajdzie jak bedziesz spokojnie sobie
cos czytal :)


O tu popieram ja sie grzałem i szukałem i nic z tego wkońcu jak dałem sobie spokój i przegladałem posty to się sama pojawiła Kochana Bombeczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 10:38, ckamil666 napisał:

Czyli gdzie mam na nią czekać?? Na forum, newsach, w sklepie??


Zachowuj się normalnie rób na stronie to co lubisz, to ty powinienes wiedzieć co bardziej lubisz - forum, newy, czy sklep, i pamietaj nie szukaj na siłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować