Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs gwiazdkowy gram.pl!

2911 postów w tym temacie

yea yea yea ;d złota bąbka na głównej stronie forum :D najlepsze jest to ze sie dopiero zarejestrowalem ;D siedzialem na forum z 5 minut i dosłownie przypadkiem trafiłem na bąbke :D thx cd project :D thx thx thx :* :D zyskaliscie nowego usera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą znalazłem bombke, kliknąłem na niej i otworzyła sie stronka na której pisało "Przepraszamy, ale podczas wyświetlania tej strony wystąpił błąd.Prosimy spróbować ponownie za kilka minut." i niewiem czy coś wygrałem czy nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2005 o 10:14, gmx napisał:

ta, a bedziesz w zimie w trampkach chodzil :)

Ta a skąd wiesz ,że mam 4 minuty do szkoły i właśnie chodze w trampkach nawet w zime i są duże plusy :D np P.Dyrektor mnie nie ściga , ale dobrze ,że przyjdzie pocztą polską jest to naprawde dobrze ostatnio miałem przesyłke z inteligo to mnie z masterlinku facet opieprzał ,że ciągle siedze w szkole i ,że biedny musiał przyjść o godzinie 15 po prostu Szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HURRRRRRRRRRA!!!!

Właśnie wszedłem na forum zeby zobaczyc jak tam idą poszukiwania bombek, a tu.....
piękna zieloniutka bombeczka z zawartością 10 wPln :):):)

Razem to już bedzie 230 wPln:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przepraszam że to daje w 3 już wątku ale ten wątek chyba jest najbardziej do tego wskazany :>

Przepraszamy, ale podczas wyświetlania tej strony wystąpił błąd.

Prosimy spróbować ponownie za kilka minut.


Czy jak mi sie coś takiego wyświetliło to też dostane nagrode ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2005 o 12:56, kamilimaciek1 napisał:

dobrze ostatnio miałem przesyłke z inteligo to mnie z masterlinku facet opieprzał ,że ciągle
siedze w szkole i ,że biedny musiał przyjść o godzinie 15 po prostu Szok

nie no, dopuki nie lamiesz zadnego regulaminu moga ci skoczyc :)

do szkoly 5 min? tez bym tak chcial, ja mam do uniwerku 150km :(

a swoja droga szkoda ze cdp nie ma jakiegos fizycznego sklepu gdzie mozna pojsc i kupic cos za wPLN tylko trzeba cos zalatwiac przez poczte, kurierow itd :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2005 o 14:01, Lisuu napisał:

Ja przepraszam że to daje w 3 już wątku ale ten wątek chyba jest najbardziej do tego wskazany
:>

Przepraszamy, ale podczas wyświetlania tej strony wystąpił błąd.

Prosimy spróbować ponownie za kilka minut.


Czy jak mi sie coś takiego wyświetliło to też dostane nagrode ?


Mam identyczna sytuacje :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2005 o 14:01, Lisuu napisał:

Przepraszamy, ale podczas wyświetlania tej strony wystąpił błąd.

Prosimy spróbować ponownie za kilka minut.


ciekawe czy takie komunikaty to standard czy tez serwer "zdycha" bo wszyscy klikaja w poszukiwani bombek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2005 o 15:52, Budyn napisał:

Mnie się zaczyna już porządnie nudzić, ponieważ bombke wygrałem w drugi dzień konkursu- teraz
mogę tylko kibicować! Run Forest, run!!


Ciebie to nudzi ale ja muszę być cierpliwy i czekać na bombeczkę !.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2005 o 09:11, kamilimaciek1 napisał:

Oj bardzo hytry plan za bardzo się przejmujesz po udzielaj się trochę na forum a napewno ją
znajdziesz :)


W ciągu tychi ostatnich dni napisałem jakieś 6 razy więcej postów niż dotychczas, bo aż całe 6 !! (a może 7 :P)
Dobra a może CDP wrzuci za złotówkę tego TO, bo ja też mam ochotę w to pograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:D:D:D Czytałem sobie ten temacik, przeczytałem ostatni post i pomyslałem, że chociaż pewnie i tak nic nie wygram to fajna zabawa jest z tym szukaniem bombek. Kliknąłem "Wstecz" , aby powrócić na stronę główną forum i... moim oczom ukazała sie piekna niebieska bombeczka!!! A w środku gra lub gadzet!!! Ogromne dzieki dla CDP i powodzenia dla innych "szukaczy"! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też przed chwilą miałem bombkę, była ciemnozielona, a w środku 10wPLN. Co prawda nie jest to gra lub gadget, ale i tak się cieszę z wygranej :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować