Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs gwiazdkowy gram.pl!

2911 postów w tym temacie

Dnia 14.01.2006 o 17:43, fRgy napisał:

Jezeli ktos liczyl na Juiced, to niech przestanie;p wlasnie przyszla do mnie paczka :)

Oż ty! Dobrze, że mi Warcrafta nie zabrałeś! Bo wtedy byśmy inaczej porozmawiali;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2006 o 17:44, Kukowsky napisał:

> Jezeli ktos liczyl na Juiced, to niech przestanie;p wlasnie przyszla do mnie paczka :)

Oż ty! Dobrze, że mi Warcrafta nie zabrałeś! Bo wtedy byśmy inaczej porozmawiali;)


No to wtedy jakos bysmy sie dogadali, bo warcrafta juz mam:) Szkoda ze AOE3 nie przyszlo, ale lepszy juiced niz breloczek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2006 o 17:46, fRgy napisał:

No to wtedy jakos bysmy sie dogadali, bo warcrafta juz mam:) Szkoda ze AOE3 nie przyszlo, ale
lepszy juiced niz breloczek :D

Powstało nowe porzekadło zamiast lepszy rydz niż nic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uff zaczynam się stresować dzisiaj do mnie nic nie przyszło :( a mieszkam w Warszawie grochów :) poczta pracuje do 14 i free time mają ;). Ciekawe kto jest wybrańcem firmy CDP i dostał AOE3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2006 o 17:52, Ponet napisał:

a mnie wydymali znowu :( ofkoz ja dostane brelok albo cos takiego :(

Nie przejmuj się wydymali to takie okrótne słowo coś czuje że nici z gadżetów tylko będą same gry CDP by niezrobił nam takiej przykrości mówie wam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2006 o 17:52, Ponet napisał:

a mnie wydymali znowu :( ofkoz ja dostane brelok albo cos takiego :(


No coz bywa i tak, ale pomysl sobie o tych co nic nie wygrali. Ja sie ciesze, bo nigdy nie wygralem rzeczy wartej wiecej niz 15 zl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2006 o 17:56, Ponet napisał:

jaaasne jaaaaaasne sęk w tym że trzeba coś zrobić z tym co sie nie sprzedało/daje :/

no coś takiego. ;) dobrze będzie mówie Ci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LoL, na paczke czekam już równo 30 dni (14 wygrałem) i już nie mogę się doczekać, a niektórzy jak wygrali np: 26to czekają znacznie krócej i nie odczuwaję tego, i tak np: dostali szybciej niż jai i tym podobni ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja byłem u kolegi kiedy przyszła do mnie paczka. Dostałem platynową kolekcję Silent Storm z dodatkiem. Fajnie, bo to gra Nival Interactive, a Heroes V ma być oparty na silniku graficznym z Silent Storm''a. Co prawda to nie Diablo, ale i tak bardzo się cieszę, że to gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2006 o 18:02, Budyn napisał:

Dużo gier z platyny doszło, czyżby zbywają się towaru? Bardzo możliwe.

Myślisz, że co mają zrobić? AoE3 wysłali może gdzieś z 6, bo nie chcieli być na minus:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować