Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs gwiazdkowy gram.pl!

2911 postów w tym temacie

ja piernicze! dla tych co poprawiali swoje dane wysłane bedzie dopiero we środe!!! ożesz :( zaczynam wątpić że do mnie w końcu coś przyjdzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 19:41, Budyn napisał:

Tja, a ja dostałem to co mam od 4 lat. Szkoda, że nie można tego jakoś wymienić. Chlip

Jeśli nie jesteś zadowolony, możesz odesłać mi z wielką chęcią przyjme i pobłogosławie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak... Jako że mi nie zaskoczył początkowo adres, paczka do mnie zostanie wysłana dopiero 18... W 2 tygodnie po tym jak miała być początkowo rozsyłana... I zapewne trafi mi się brelok, bo reszta już została rozdana... A dojdzie zapewne dopiero w poniedziałek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no dosłownie to nie jest miłe :( zaczeło im brakować gier i żeby czymś usprawiedliwić breloki zwalą na mnie wine że nie wypełniłem formulaża poprawnie :( ale jakby wysłali na adres taki jaki po jego wypełnieniu MI sie pokazał to paczka by doszła bez przeszkód :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 19:29, Ponet napisał:

ja piernicze! dla tych co poprawiali swoje dane wysłane bedzie dopiero we środe!!! ożesz :(
zaczynam wątpić że do mnie w końcu coś przyjdzie :(


nie matw się ja też nie dostałem ale pewno dla tych ostatnich zostawili coś extra (czyt. najlepsze gry) :) tylko nie przysyłać mi Age of Empires bo już zamówiłem :) jak coś to sie wymieni bo widze że duzo chętnych jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 19:48, Cheed napisał:

> Tja, a ja dostałem to co mam od 4 lat. Szkoda, że nie można tego jakoś wymienić. Chlip

Jeśli nie jesteś zadowolony, możesz odesłać mi z wielką chęcią przyjme i pobłogosławie :)

Nic za darmo ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 20:15, Budyn napisał:

Nic za darmo ;]

Jednak ta gra stanowi dla Ciebie jakąś wartość, więc już nie płacz bo pomylą Ciebie z kobietą i dopiero będzie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 20:18, Cheed napisał:

> Nic za darmo ;]
Jednak ta gra stanowi dla Ciebie jakąś wartość, więc już nie płacz bo pomylą Ciebie z kobietą
i dopiero będzie... ;)

Wiesz, mam 3 diablo i maiłem nadzieję, że dostane coś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 16:26, Budyn napisał:

> juz nie chce :P WarCrafta III będe miał jako "prezent" :D

A diablo 2 ;]


Nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HEYAH !!

Ja dziś dostałem SWAT 4 :) dzięki CDP za gre ale tak naprawde chciałbym się zamienić na Diablo 2 z dodatkiem. Jeśli bedzie ktoś chętny to podam adres e-mail

Goten1@op.pl

Pozdrawiam i jeszcze raz dzięki za gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 20:23, Budyn napisał:

Wiesz, mam 3 diablo i maiłem nadzieję, że dostane coś innego

Diablo to chodliwy towar, nie powinieneś mieć problemu z wymianą/sprzedażą, nie rozumiem dlaczego się denerwujesz z pewnością wiele osób Ci zazdrości... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do mnie wpadł dziś listonosz z Punisherem. Nie ma co, gra wprost idealna dla dziewczyny, huh ;) Ale nie narzekam, po sesji sobie pogram, żeby trochę się rozerwać :] (bo zakładam, że nikt z forumowiczów nie jest zainteresowany wymianą).

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem dzisiaj Age of Empires 3, ktoś chętny na wymianę ? Np. na Diablo 2 + LoD :DDD Oczywiście z nie zarejestrowanym ck-keyem :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować