Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs gwiazdkowy gram.pl!

2911 postów w tym temacie

Dnia 20.01.2006 o 22:26, Pierog napisał:

starcraft+dodatek, diablo 1, warcraft2

o to żeczywiście nie szczęśliwy z ciebie pierog :( Widać ,że najlepsze prezenty pod coinkę daje Mamusia i Tatuś :D..;)
Nie tam ja nawet jestem zadowolony i jestem bardzo wdzięczny :>. Co do zoo tycon 2 to mi się okładka nie podoba ta małpa ma takie okropne zęby yeah.. ,ale sama gra jest wciągająca widziałem ją na Hyper TV :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dosłownie kilka minut temu przyszedł do mnie listonosz i dał paczke (nie było problemów, no nie chciał kasy), po otworzeniu ujżałem zarąbistą gierke Empire Earth II w którą teraz bede ciupła. Dziękuje CDprojekt !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2006 o 22:47, Ponury rzniwiaż napisał:

To chyba tylko ja dostalem roller coaster tycon 2 ze ech nie gram w tkie gry już ale może sie
zmusze w koncu to gift nie???


Ja też dostałem RollerCoastera... to złota edycja, full misji, fajnie się gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2006 o 22:54, kamilimaciek1 napisał:

> starcraft+dodatek, diablo 1, warcraft2
o to żeczywiście nie szczęśliwy z ciebie pierog :( Widać ,że najlepsze prezenty pod coinkę
daje Mamusia i Tatuś :D..;)
Nie tam ja nawet jestem zadowolony i jestem bardzo wdzięczny :>. Co do zoo tycon 2 to mi
się okładka nie podoba ta małpa ma takie okropne zęby yeah.. ,ale sama gra jest wciągająca
widziałem ją na Hyper TV :).


kę?przecież pytałes co jest w Anatologii Blizard i ja ci udzieliłem odpowiedzi... a ja sam dostałem EE2, jak juz wspominalem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2006 o 22:47, Ponury rzniwiaż napisał:

To chyba tylko ja dostalem roller coaster tycon 2 ze ech nie gram w tkie gry już ale może sie
zmusze w koncu to gift nie???

Dzisiaj dostałam Empire earth - zamienie na jakąs przygodówke lub sprzedam.Gra jest nierozpakowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja pierdziele do mnie paczka dotarła przed chwilą ,otwieram patrze a tu jakiś głupi notatnik z king konga :C jak chciałby sie ktoś zamienić na jakąś grę (obojętnie co) to moje gg 9711945 (chociaż pewnie nikt nie będzie chciał- po co komuś takie g****) :( moje rozczarowanie jest wielkie , co prawda nie liczyłem na AoE3 czy Warhammera ale na chociaż Antologie Blizzarda lub Morrowinda więc cóż dali plame ,jak wysyłali jakiś gadżet to mogłoby to być chociaż jakaś koszulka z dużym logiem albo soundtrack a to ? na nic mi sie nie przyda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2006 o 12:27, ADih napisał:

> To chyba tylko ja dostalem roller coaster tycon 2 ze ech nie gram w tkie gry już ale może
sie
> zmusze w koncu to gift nie???

Ja też dostałem RollerCoastera... to złota edycja, full misji, fajnie się gra :)

też zacząlem grać wciąga jak 1 za dawnych lat;) Ach te czasy fascynacji budownictwem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2006 o 15:52, Ponet napisał:

ja pierdziele do mnie paczka dotarła przed chwilą ,otwieram patrze a tu jakiś głupi notatnik
z king konga :C jak chciałby sie ktoś zamienić na jakąś grę (obojętnie co) to moje gg 9711945
(chociaż pewnie nikt nie będzie chciał- po co komuś takie g****) :( moje rozczarowanie jest
wielkie , co prawda nie liczyłem na AoE3 czy Warhammera ale na chociaż Antologie Blizzarda
lub Morrowinda więc cóż dali plame ,jak wysyłali jakiś gadżet to mogłoby to być chociaż jakaś
koszulka z dużym logiem albo soundtrack a to ? na nic mi sie nie przyda :(


jak ci sie nie podoba, że dostałeś za darmo coś to możesz mi odesłać ten notatnik, bo z pewnością mi się przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.01.2006 o 16:00, Grigor4 napisał:


jak ci sie nie podoba, że dostałeś za darmo coś to możesz mi odesłać ten notatnik, bo z pewnością
mi się przyda


a ty mógłbyś łaskawie skoczyć z mostu bo wyświadczyłbyś w ten sposób światu przysługe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2006 o 22:00, kamilimaciek1 napisał:

> Ej no, co jest ?? Wszyscy dostają super gierki, a ja mam Antologie Blizzard !!
A CO TO JEST ? :/


to jest gra- i mi sie ona nie podoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że twoje pretensje są nieuzasadnione.. Dostałeś nagrodę z konkursu i to za free.. A darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda.. Ja osobiście bm wolał ten notatnik niż 10 wPLN które dostałem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po co robić sobie nadzieje na guild wars, jak tej gry nierozsyłają w tym konkursie :D, jak chcesz miec guildwars to idz do sklepu i se kup hehe
a dotych marud co tu pisza ze sie nagroda niepodoba i jest do du.., pisać na priv ja moge te nagrody "przejąć" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw nażekali ci, którzy wygrali 10wpln. Teraz narzekają ci, którzy dostali Anatologie Blizzarda. No ludzie, dość ze CDP robi wam konkursy, stara się zeby formuowicze byli zadowoleni to wy jeszcze macie czelność narzekać i być bezczelnym w wypowidzach tego typu:
" Jaaaa, dostałem Anatologie Blizzarda ;/;/. CDP wolałem już te marne 10 wpln"
"Nieeeeeee!!! Dostałem tylko 10wpln, wsytdźcie sie CDP, już wole dostać Anatologie Blizzarda"

Nie rozumiem was. Nie podoba sie nie grać i sie tym nie chwalić, a nie robić z igły widły. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2006 o 17:14, RadeXMaster napisał:

a ja chce cokolwiek!! tylko niech przyjdzie


Ja również. Nic jeszcze nie przyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są ludzie, którym nigdy nie dogodzi. Nie wystarczy, że dostają coś właściwie za nic. Ja tam jestem zadowolony z mojego T-shirt''u. Choć kolor mógłby być inny, bo w czarnym mi nie do twarzy. ;-) hiehie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować