Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs gwiazdkowy gram.pl!

2911 postów w tym temacie

Dnia 28.01.2006 o 19:08, preem napisał:

Ja dostałem Gothica 2, jest ktoś chętny na wymianę?


ja wymieniłbym swój nędzny notatnik ta tę grę, zgoda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2006 o 14:38, RadeXMaster napisał:

nie nadal nic


U mnie również nadal nic. Może dostaniemy jednocześnie :P Albo też jednocześnie nic nie dostaniemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JUŻ MNIE SZLAG TRAFIA Z TYM CZEKANIEM!!!! JUŻ PONAD MIESIĄC CZEKAM NA SWOJĄ NAGRODĘ I NADAL NIC NIE PRZYSZŁO!!!! DOSTANĘ COS WRESZCIE??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie dostaliście prezentów, co niektórzy? Rany, niezły poslizg. Może są jakieś problemy z danymi albo na poczcie spodobały im się Wasze nagrody? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie samochody wygraliśmy i długo je do nas holują ;) A problemów z danymi nie ma, bo ustalałem je ponownie po otrzymaniu maila i wszystko było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba wspomnieć, że był to "konkurs gwiazdkowy", więc może nagrody dopiero na gwizdkę przyjdą ?? A ja dostałem Empire Earth 2 i serdecznie za tą grę dziękuję :D . Też się naczekałem (przyszło chyba 28 stycznia),ale się doczekałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2006 o 21:15, RadeXMaster napisał:

wciąż nic....<LOL> ale to juz zabawne i zarazem tragiczne jest :/


Eeee.....ja tez jeszcze nie dostalem, ale znajac moje szczescie to dostane tak gdzies w wakacje(o ile w ogole dotrze) ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jak wychodziłem z domu, to minąłem się na schodach z kurierem niosącym paczkę. Już chciałem zapytać czy to nie przypadkiem do mnie, ale zostały przecież wysłane pocztą, więc moje marzenia o otrzymaniu nagrody prysły jak ulotna bańka mydlana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować