Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs gwiazdkowy gram.pl!

2911 postów w tym temacie

Dnia 18.12.2005 o 12:26, Marrbacca napisał:

> zaczynam wątpić że znajde tą bombkę. mnie się wydaje że ci co wygrali w konkursie mikołajkowym

> to i tak mają mniejsze szanse :(

ehhh, wszyscy mają równe szanse i tylko od losu zależy, czy trafisz, czy nie


ten los jest bardzo złośliwy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 12:27, mikim napisał:

> > zaczynam wątpić że znajde tą bombkę. mnie się wydaje że ci co wygrali w konkursie
mikołajkowym
>
> > to i tak mają mniejsze szanse :(
>
> ehhh, wszyscy mają równe szanse i tylko od losu zależy, czy trafisz, czy nie

ten los jest bardzo złośliwy :(


ja wiem o tym bardzo dobrze. W końcu już raz miałem bombkę w czasie awarii serwera, ale mi jej nie zaliczyło. A teraz ani widu ani słychu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tutaj nigdy nie zaglądałem a od wczoraj poznałem całą strone ... ten konkurs to chyba tak na zachete :D pewnie z 100 000 odwiedzin zrobilo im sie 1 000 000 :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 12:32, mikim napisał:

Bardzo bym chciał wygrać Diablo II razem z dodatkiem Lord of Destruction, ale nie zapowiada
się na to :(


Nadz cierpliwy i nie statsuj piszac co chwila ze chcesz wygrac. Zreszta troszku zachlanny jestes :-). Aha i jak chcesz jakas recepte to siedz na furum, czytaj je (bo jak czasami patrze co co niektorzy z tym maja problemy) i nie pisz glupich postow :-P. I wtedy sie uda.

P.S.
Albo nie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

YEAH!!! JEST!!! JAKA PIKNA... NIEBIESKA... A W ŚRODKU... 10 wPLN!!! NARESZCIE.

PS - złapałem ją na stronie głównej tego forum :D:D:D przed minutą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 12:49, Igor FCBayern napisał:

YEAH!!! JEST!!! JAKA PIKNA... NIEBIESKA... A W ŚRODKU... 10 wPLN!!! NARESZCIE.

PS - złapałem ją na stronie głównej tego forum :D:D:D przed minutą


cały czas odświeżam strone główną a ty wygrałeś????????????????wr!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bombke bombke bombke bombke bombke bombke bombke bombke bombke bombke bombke bombke bombke bombke bombke bombke bombke bombke bombke bombke bombke bombke bombke bombke bombke bombke bombke bombke bombke bombke bombke bombke bombke bombke bombke bombke bombke bombke bombke bombke bombke bombke bombke bombke bombke bombke bombke bombke bombke bombke bombke bombke bombke bombke bombke bombke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie ten kokurs jest swoistym zachecenia nowych osob do korzystania z forum (widze to po nowcy osobach ktore sie tu pojawily), dzieki tem CdProjekt uzalezni ich od odwiedzania ich strony a pozniej bedzie zachecalo do kupna rzeczy a w rezultacie do powiekszenia zysku ;-).

P.S.
Ah jak jak lubie teorie spiskowe :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 12:50, mikim napisał:

> YEAH!!! JEST!!! JAKA PIKNA... NIEBIESKA... A W ŚRODKU... 10 wPLN!!! NARESZCIE.
> > > PS - złapałem ją na stronie głównej tego forum :D:D:D przed minutą

cały czas odświeżam strone główną a ty wygrałeś????????????????wr!!!!!!!!!!!!!!!


Odswiezanie strony nic nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 12:53, mikim napisał:

bombke bombke bombke bombke bombke bombke bombke bombke bombke bombke bombke bombke bombke
bombke bombke bombke bombke bombke bombke bombke bombke bombke bombke bombke bombke bombke
bombke bombke bombke bombke bombke bombke bombke bombke bombke bombke bombke bombke bombke
bombke bombke bombke bombke bombke bombke bombke bombke bombke bombke bombke bombke bombke
bombke bombke bombke bombke


Mowiel wczesniej cos o nie pisanu glupich postow, wlasnie sie doigrales. Bombeczki nie lubia takich natretow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 12:53, kowalov napisał:

Wedlug mnie ten kokurs jest swoistym zachecenia nowych osob do korzystania z forum (widze to
po nowcy osobach ktore sie tu pojawily), dzieki tem CdProjekt uzalezni ich od odwiedzania ich
strony a pozniej bedzie zachecalo do kupna rzeczy a w rezultacie do powiekszenia zysku ;-).

P.S.
Ah jak jak lubie teorie spiskowe :-).



Tez tak myślę ale jescze dodam że starzy użytkownicy też więcej siedzą dzięi czemu cały czas piszą nowe posty z nudy bo bąbki nie widać... chodzą po sklepie w poszukiwaniu bąbki i natrafiają na nowe promocje,okazje i jescze kupią coś a tylko szukali bąbki...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziele :/ Trafiłem na bombkę - pewnie zaczynacie myśleć, że jakaś gra etc. - jednak jest to nic innego jak durne 10 wPLN, których zapewne nigdy nie wydam :/ Świat jest okrutny. Mam 190 wPLN +10 wPLN = 200 wPLN. No i po co mi to jak i tak tego tutaj nie wydam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 13:09, DEViANCE napisał:

Ja pierdziele :/ Trafiłem na bombkę - pewnie zaczynacie myśleć, że jakaś gra etc. - jednak
jest to nic innego jak durne 10 wPLN, których zapewne nigdy nie wydam :/ Świat jest okrutny.
Mam 190 wPLN +10 wPLN = 200 wPLN. No i po co mi to jak i tak tego tutaj nie wydam :/


ja bym się z tego cieszył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 13:09, DEViANCE napisał:

Ja pierdziele :/ Trafiłem na bombkę - pewnie zaczynacie myśleć, że jakaś gra etc. - jednak
jest to nic innego jak durne 10 wPLN, których zapewne nigdy nie wydam :/ Świat jest okrutny.
Mam 190 wPLN +10 wPLN = 200 wPLN. No i po co mi to jak i tak tego tutaj nie wydam :/


Ke? Nie rozumiem twojego płaczu, masz sporą zniżkę na gierce, nie mówiąć, że niektóre przecież można kupić tylko i wyłącznie za wPLN :/

Człowieku.... opanuj się.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 12:54, thevon napisał:

> > YEAH!!! JEST!!! JAKA PIKNA... NIEBIESKA... A W ŚRODKU... 10 wPLN!!! NARESZCIE.

> > > > PS - złapałem ją na stronie głównej tego forum :D:D:D przed minutą

>
> cały czas odświeżam strone główną a ty wygrałeś????????????????wr!!!!!!!!!!!!!!!

Odswiezanie strony nic nie daje.


a skąd wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować