Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs gwiazdkowy gram.pl!

2911 postów w tym temacie

Dnia 18.12.2005 o 22:19, Patryk R napisał:

Pytania o to gdzie można znaleść bombkę nie wiele pomogą, ponieważ bombki pojawiają się losowo
na stronach CDP więc mało prawdopodobne jest to że w tym samym miejscu tak szybko jej znajdziesz.


Nie jestem mocny w te klocki ale chyba jest tak samo prawdopodobne ze pojawi sie w tym samym miejscu jak w kazdym innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć
Właśnie przed chwilą trafiłem bombkę. Czerwoną (10 wPLN). Na stronie głównej Forum.
Nie wybrzydzam ale wolałbym w innym kolorze. Ale i tak jestem zadowolony:))
A swoją drogą ciekawe, czy gdybym ją przepuścił, to czy dostałbym taka mozliwość innym razem?
Ktoś miał takie doświadczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.12.2005 o 22:21, SpideR napisał:

Nie jestem mocny w te klocki ale chyba jest tak samo prawdopodobne ze pojawi sie w tym samym
miejscu jak w kazdym innym.


Tak ale dla każdego forumowicza bombka pojawia się gdzie indziej, naprzykład ja znajdę bombkę w tym temacie to niekoniecznie ty też w tym temacie musisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 22:25, Patryk R napisał:

Tak ale dla każdego forumowicza bombka pojawia się gdzie indziej, naprzykład ja znajdę bombkę
w tym temacie to niekoniecznie ty też w tym temacie musisz.



Ja wogole nie musze jej znalezc, ale bardzo bym chcial. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 22:21, SpideR napisał:

Nie jestem mocny w te klocki ale chyba jest tak samo prawdopodobne ze pojawi sie w tym samym
miejscu jak w kazdym innym.


Tak ale dla każdego forumowicza bombka pojawia się gdzie indziej, naprzykład ja znajdę bombkę w tym temacie to niekoniecznie ty też w tym temacie musisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja znalazłem czerwoną....i się bardzo ciesze>gadżet albo gra :D
kiedy prezent do mnie dojdzie??
kiedy bedzie lista zwycięsców??
co by to nie było(choć jakąś fajną jak choć D2 lub GW gre bym wolał) to i tak dziękuje CDP:D!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przed minutką miałem to szczęście i kliknąłem na bombke... wypełnil formularz dotyczacy moich danych.
Zastanawiam sie co dostane? No i kiedy to przyjdzie ? "P
Cza mieć farta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie wygrałem od CDP dwie nagrody. Pierwsza to Świątynia Pierwotnego Zła w konkursie na hasło dla Platynowej Kolekcji i teraz 10wPLN z bombek. Liczę na coś w przyszłości. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JEST JEST JEST !!!
CDP dziekuje bardzo "gra lub gadzet" , wlasnie taka bombke chcialem znalezc :) prezent pod choinke jak znalazl :) raz jeszcze dzieki i wesolych swiat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2005 o 09:45, Bigjack7 napisał:

A ja olałem nie szukam, i tak nie trafilem ani jednej. Ostatnio niestety ale tylko przykre
rzeczy mi się zdarzają. :(

Bombek się nie szuka, one szukają Ciebie. :)
Tj. na pewno pojawi się jakaś na stronach, które przeglądasz. To nie jest tak, że jakaś bombka leży w konkretnym miejscu i czeka na znalazcę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem, zieloną, zniżka na jedną z sześciu wymienionych gier. Huh i kazali się w 5 minut zdecydować bo przepadnie. Wybrałem Dungeon Siege 2 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe ale jaja - przeglądałem własnie ten wątek i pomyślałem że już szkoda czasu chodzić i szukać
wylazłem z wątku i...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować