Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

eXtra Konkurs – ogłaszamy wyniki I etapu

336 postów w tym temacie

Dnia 14.05.2007 o 19:10, HumanGhost napisał:

Sam bym pewnie nie wygrał ,nawet jakbym wziął udział. ;-)

To aż wstyd, że piszesz takie rzeczy. :<
Miałem dokładnie identyczne podejście aż do chwili, gdy pierwszy raz wziąłem udział w eXtra Konkursie, w poprzedniej edycji.
No i co? Co edycja - to nagroda. Spróbuj, to naprawdę nie boli. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 19:15, Krejt napisał:

No i co? Co edycja - to nagroda. Spróbuj, to naprawdę nie boli. :)


Uwierz, jakbym mógł to bym wziął udział. Ale niestety wykluczył mnie jeden z punktów regulaminu.
Ale to juz EOT. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 tytuły już w drodze... potem tylko jeszcze jeden i mogę brać udział w obu konkursach za 3 i za 6 gierek :D ale robienie grafiki to nie jest mój konik ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: kto będzie jednym z jurorów w drugim etapie?
Jeśli ktoś jest taki kochany, to może poda mi jego maila?:))

To bardzo ważne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 18:14, DDK napisał:

No a ja znowu wygrałem monitor. Ehh... co ja mam począć z tymi ciekłokrystalicznymi specjałami?
Może sklep wkrótce otworze? xD


chcesz sie zamienic na Gothica 3? ? :D Swoja droga "gotiki" mnie nie kreca, chyba go sprzedam :P

To moze ja tez wstawie moj tekst ;) (tekst w azjatyckich klimatach, wiec bardziej liczylem na Jade Empire ;))

Przeniósłbym się do starożytnych Chin, gdzie pod czujnym okiem mistrza wschodnich sztuk walki uczyłbym się przez długie lata, by następnie przywrócić pokój na granicy Cesarstwa. Czekałby mnie szereg trudnych i niebezpiecznych misji: od utrzymania porządku w prowincji, przez walkę z buntownikami do tej najtrudniejszej - wykradzenia tajnej broni rebeliantom. Plotki głoszą, że moją oni niesamowity sposób zachęcający do wstąpienia w ich szeregi. Moim zadaniem byłoby dowiedzieć się, czym jest ta „tajna broń” oraz spróbować za wszelką cenę ją wykraść. W tym celu przebrałbym się za zbira, oskarżanego o zabójstwo, który musi uciekać z Cesarstwa. Rebelianci powitaliby mnie z otwartymi ramionami, gdyż umiałbym dobrze walczyć. Jednak ja wahałbym się, czy do nich dołączyć - a oni, by mnie przekonać, pokazaliby mi ich „tajemną maszynę”. Okazałoby się, że jest to „pudełko z magią w środku”. Postawione koło wody powoduje pojawienie się „drugiego świata” - jakby nazwali to bojownicy. Byłoby to niesamowite - to małe, drewniane pudełko powodowałoby pojawianie się niezwykłych obrazów w tafli wody - obrazów przyszłych zwycięstw. Wziąłbym patyk do ręki i spróbował nim dotknąć tą substancję. Okazałoby się, ze mogę zmieniać bieg wydarzeń - uderzając kijkiem w postać znajdującą się „po drugiej stronie” mogę ją okaleczyć, a rzucając kamyk spowodować nagły wstrząs. Nagle wewnętrzny głos podpowiedziałby mi, żebym uciekał do lasu. Nie zastanawiając się ani chwili, zrobiłbym to. Rebelianci zaczęliby we mnie strzelać z łuków, ale ja biegłbym dalej. Pościg za mną trwałby bardzo długo, ale po kilku dniach udałoby mi się ich zgubić. Dotarłbym do małego jeziorka i zmęczony położył się na trawie. Wtedy „tajna broń rebeliantów” dała o sobie znać - zaczęła się świecić dziwnym, jaskrawym światłem. Wtedy zastanowiłbym się - „czy powinienem oddawać tak cenny skarb Cesarzowi? Może lepiej byłoby zachować go dla siebie?”. W końcu postanowiłbym zapomnieć o wszystkim i oddałbym się graniu w „wodną grę”…

pozdrawiam i gratuluje pozostalym zwyciescom - gogowitczak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie brałem udziału w tym etapie, w następnym zamierzam, muszę w końcu coś na gram.pl wygrać, bo niektórych to za bardzo już gram rozpieszcza ;P. Ale zwycięzcom lekkie brawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to moja praca :D

Spotkałem Cię w markecie, w dziale komputerowym,
Znajdowałaś się w miejscu wielce honorowym.
Olśniłaś mnie swoim pięknem, byłaś bosko pociągająca,
Nie na darmo wybrana zostałaś królową miesiąca.
Gdy tak oniemiały stałem Tobą zachwycony,
W głowie zakłębił mi się pomysł wielce szalony:
„A gdyby tak niczym rycerz, wyrwać Cię spod jarzma Twego ciemiężyciela,
Byłoby to zapewne dla Ciebie sprawką wielkiego wesela.
Potem uciec razem hen w góry na białym rumaku,
Aby żyć w szczęściu na wieki, na świata dachu.”
Cudowną wizją tą wielce natchniony,
Podbiegłem do Ciebie i rzecze tymi słowy:
„Proszę, chodź ze mną, chcę być tylko z Tobą,
Chcę abyś została jedynie dla mnie królową.”
Więc chwyciłem Cię piękna, wsadziłem pod pachę,
I przed Twymi ochroniarzami z wielkim uciekałem strachem.
A gdy już uciec ledwie co zdołałem,
Do mojego domu kochanie Ciebie zabrałem.
Patrzyliśmy na siebie z wielką miłością,
I do konsumpcji naszego związku przystąpiliśmy z wielką radością.
Rozebrałem Cię szybko, delikatnie wsadziłem,
I w wielkiej ekstazie potem odpaliłem.
Bawiłem się jeszcze Tobą do białego rana,
Bo warto jest zrobić dla Ciebie wszystko gierko moja ukochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eeeee... gogowitczak czy przypadkiem nie przekroczyłeś liczby dozwolonych znaków? o ile dobrze pamiętam limit był 2000 ze spacjami... gdybym wiedział ze przekroczyć można to bym walną potężny esej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yeeeee!!! :D nie no dzień dzisiaj jest przedni, nie sądziłem ż e wygram cokolwiek, a tymbardziej Medivala :D
Gratulacje dla zwycięzców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hum 1 raz cos wygralem :D Gothic 3(co prawda nie mam bo mi nie pojdzie ale szykuje sie na zmiane kompa :P)

Mam jeszcze 3 zgloszenia na 2 etap wiec podbudowany wygrana pewnie zuzyje all :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgarnąłem głośniki!!:D Był to jeden z niewielu konkursów, w którym coś wygrałem.
PS: Nagrody mają być przesłane do 31 sierpnia? To trochę bez sensu moim zdaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 19:45, Rewolwerowiec napisał:

Ponawiam pytanko. Wie ktoś jaki jest model procka, który można było wygrać?


No też jestem ciekawy. Jak ktoś coś wie to niech skrobnie posta :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i tym sposobem procek zawita w moim domu:)
gratuluję wszystkim zwycięzcom:)

a oto mój tekścik:

Kolejny „pasjonujący” dzionek, swym mdłym porankiem nie zachęcał do optymizmu. Ospale ruszyłem w kierunku nabycia codziennej porcji środków żywieniowych. Podczas monotonnej eskapady oślepiło mnie światło. Szybkie spojrzenie: szyba-wystawa-ona (Neverwinter Nights). Była uwięziona na półce sklepowej. Wołała swym smutnym, umęczonym głosem. Dzień zmienił biegun na przeciwny. Bez zastanowienia rzuciłem przyspieszenie ruchów i ruszyłem w stronę uwięzionej gry. Uchyliłem się przed strażnikiem bramy i spopieliłem kulą ognia jego złowieszcze istnienie. Większa grupa czająca się za regałem z muzyką poważną została uziemiona pajęczyną. Już miałem oswobodzić NWN z paszczy sklepu, gdy nadbiegły posiłki elitarnej straży. Pozostało tylko jedno – otworzyć wrota. Ochrona przed złem i chwilę później zakazana formuła ujrzała światło dzienne w postaci Baalora, który ruszył na nadbiegających strażników. W innej sytuacji pewnie bym ich żałował, lecz cel do osiągnięcia był zbyt poważny. Kawałki ciał i krew zdobiły teraz sklep makabryczną mozaiką. Nieistotne, gdyż NWN było wolne i było moje. Wtem poczułem silny ból i z niesamowitą prędkością oddaliłem się od gry. Nie wiedziałem zbytnio co się dzieje. Stałem przyklejony do szyby wystawowej szczerząc zęby w szalonym uśmiechu. Krzyk jakiejś staruszki wbijał mi się w umysł niczym przecinak. Podczas przykrej symfonii dwóch dryblasów zakuwało mnie w bezpieczne wdzianko. Nie rozumieli mojej misji, nie znali celu. Odciągnęli mnie brutalnie, skazując na mękę zarówno NWN jak i mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować