Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

eXtra Konkurs – ogłaszamy wyniki I etapu

336 postów w tym temacie

No, gratulacje dla wszystkich :) W drugim etapie wezmę udział na pewno, w pierwszym jakoś nie miałem funduszy :) Widzę że gier było sporo do rozdania, inne nagrody też fajne. Tylko jak dla mnie pytanie w 2 etapie jest trochę gorsze od poprzedniego, ale nic coś się wymyśli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 19:43, dmn2 napisał:

Jeśli ktoś wygrał coś w pierwszej części konkursu to może wziąć udział w drugiej?

Może, może, a dodatkowo każde kolejne trzy gry to kolejna szansa na wygraną.

BTW: Serdeczne gratulacje dla wszystkich laureatów! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak patrzę na listę laureatów to z 90 % osób w ogóle na forum nie widziałem . Czyli widocznie tylko sie zarejestrowali po to żeby wziąsć udzial w konkursie i o dziwo wygrają tacy :) Gratuluje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh moja praca nie nadaje sie chyba na publiczna prezentacje na www wiec wkleic tu moge ;]

Odpowiedź jest prosta! Zaraz po ukończeniu szkoły średniej wyjazd do prestiżowego zachodniego uniwerku by studiować zacny kierunek Ściemnianie i Oczernianie. Po powrocie do kraju uczęszczanie na intensywne kursy z Wszechpolactwa pod bacznym okiem R.G.W., pozwalające wyszkolić takie umiejętności jak Wykrywanie Masonerii, Organizacja Wieców i Pochodów a po olśniewających wynikach dostąpienie zaszczytu poznania mistycznej Magii Prawości z wzbudzającym trwogę czarem Płonący Beret Opatrzności na czele. Na zakończenie szkolenia szybki kurs z fascynującej acz skomplikowanej i mistycznej sztuki walki Mochewrzywód z ciosem 5 Piw Proszę jako specjalizacja.

Dzięki wielkiej determinacji i poświęceniu, zwrócenie uwagi 3 Wspaniałych to tylko formalność. Po wkupieniu się w ich szeregi utworzę Ministerstwo Szczęścia i Dobrobytu gdzie powstanie specjalna sekcja odpowiedzialna za propagowanie „Wolnych Mediów”. Jej rolą będzie - jak łatwo się domyśleć - uszczęśliwianie naszych cudownych obywateli a aby tego dokonać należy zainteresować się tym co trafia w ich ręce. Dzięki temu nie tylko dostanę każdy wymarzony tytuł ale dystrybutorzy będą zobowiązani do przedłożenia mi danego produktu przed jego wydaniem. I tak oto powstanie idealny pre-order ;]


Niepoprawne politycznie ale coz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh czy wreszcie ktos napisze, ze wzial udzial w kunkursie i nic nie wygral:D(oczywiscie tez postaral sie odpowiedziec na pytanie)?? jak przegladam te 6 stron to narazie nic takiego nie bylo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 20:26, olki77 napisał:

Jak patrzę na listę laureatów to z 90 % osób w ogóle na forum nie widziałem . Czyli widocznie
tylko sie zarejestrowali po to żeby wziąsć udzial w konkursie i o dziwo wygrają tacy :) Gratuluje
.


Ja ze swojej strony mogę powiedzieć (w sumie to napisac) że niektórzy, w tym ja ze względu na mature nie udzielali się przez ostatni czas na forum. Tak więc może dlatego mas nie zauważyłeś ;p ewentualnie jesteś mało spostrzegawczy ;p A co do drugiego spostrzeżenia to nie myśle że niejest do końca tak jak piszesz. Choć niewątpliwie są takie osoby.

Pozdrawiam i jeszcze raz gratulacje dla zwycięzców! ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha. Moje przewidywania sprawdziły się. Wygrałem X1950 PRO i Jade Empire :D Dzięki Ci CDP. 2 zgłoszenia i 2 wygrane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

„Ha ja wygrałem, a Ty nie"- chciał bym wykrzyczeć ale biorąc pod uwagę że wygrało dużoooo osób, to że wygrałem "tylko" Gothica3 (no ale darowanemu koniu się w zęby nie zagląda) a chciałem kartę ;] albo procka to może lepiej wykrzyknę -"Wygraliśmy!"
PS: Pozdro dla innych szczęśliwców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości jeszcze, zakładając że ktoś zarejestruje aż 12 gier i będzie miał możliwość wysłania 4 zdjęć na specjalne nagrody ile będzie mógł tych nagród najwyżej zgarnąć? 4, 2 czy 1?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 19:49, pariz napisał:

eeeee... gogowitczak czy przypadkiem nie przekroczyłeś liczby dozwolonych znaków? o ile dobrze
pamiętam limit był 2000 ze spacjami... gdybym wiedział ze przekroczyć można to bym walną potężny
esej...


"eeee gogowitczak" ma 1993 znaki ze spacjami, a wiec ciagle miesci sie w dopuszczalnych normach unijnych :)

a co do "poteznego eseja" - to trzeba bylo napisac, jak dla mnie to to jest tylko krótkie opowiadanko ;)

pozdrawiam - gogowitczak :0

P.S. Na przyszlosc uzywac przycisku odpowiedz, bo prawie przeoczylem Twojego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 22:05, Mistic napisał:

Zagadaj do Evil Khana :-)

On bodajże chciał wymienić się bo chciał Stalkera a dostał NWN2 ;-)



Ja mam na wymianę Jade Empire. Chciałbym Test Driva albo Stalkera. Jak ktoś chętny to proszę się odezwać.

PS. widzieliście do kiedy mają czas na wysłanie nagrody?.......31 sierpnia.........trochę długo. Mam nadzieję, że do czerwca dojdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe wygrałem TOCA Race Driver 3 :D Na taki leszczowy tekst jaki napisałem to nieźle :)
Teraz druga tura i się bardziej postaram ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry raczej na pewno powysyłają, co innego ze sprzętem ;-)

Ja z Dark Messiaha się ciesze jak już mówiłem. Miałem go sobie sprawić, już patrzyłem na allegro a tu niespodzianka :P
No ale na drugi etap szykuję sobie łacznie 3 zgłoszenia zwykłe i mam pomysł na 2 kolejne zdjęcia po nagrody specjalne ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 22:26, awesome napisał:

> Zagadaj do Evil Khana :-)
>
> On bodajże chciał wymienić się bo chciał Stalkera a dostał NWN2 ;-)


Ja mam na wymianę Jade Empire. Chciałbym Test Driva albo Stalkera. Jak ktoś chętny to proszę
się odezwać.

PS. widzieliście do kiedy mają czas na wysłanie nagrody?.......31 sierpnia.........trochę długo.
Mam nadzieję, że do czerwca dojdzie :)

Gdybyś miał Medievala 2 to bym chętnie wymienił, jak mi tylko TDU z gram tv przyślą, a jak by ktoś się chciał wymienić to zwłaszcza z okolic Szczecina chętnie dokonam wymiany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja sie wogole ciesze jak dziecko ze cos wygralem :) dotego zdany pierwszy sesyjny egzamin cud miód, teraz czas myslec nad pomyslem zeby zgarnac nagrode specjalna to jest cos dopiero :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie techniczne pytanie. Kiedy zamierzacie zacząć kontaktować się ze zwycięscami tych cenniejszych nagród i czy można się tego spodziewać jeszcze w maju? Wyczytałem, ze macie czas na wysyłkę do 31 sierpnia ale to chyba wcześniej będzie? Może się ktoś wypowiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować