Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

eXtra Konkurs – ogłaszamy wyniki I etapu

336 postów w tym temacie

Dnia 14.05.2007 o 22:36, kordzio1 napisał:

> >...........


A nie skusisz się na Jade Empire? Niestety nie mój gatunek więc raczej nie pogram, ale lepsze to niz nic.
karta graf hmmmmmmmmm....marzyłem o niej i wygrałem. Cud po prostu, cud. Tak zastanawiam się która z moich 2 odpowiedzi byłą godna karty graf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 23:00, awesome napisał:

> > >...........

A nie skusisz się na Jade Empire? Niestety nie mój gatunek więc raczej nie pogram, ale lepsze
to niz nic.
karta graf hmmmmmmmmm....marzyłem o niej i wygrałem. Cud po prostu, cud. Tak zastanawiam się
która z moich 2 odpowiedzi byłą godna karty graf.

Jade Empire to nie mój typ, a do tego mój komp jest już stary i schorowany:) gdyby dorzucili mi kartę graf to może i by poszło :D a ja czekam na 2 gry z konkursów, które może i bym z ciekawości choć zainstalował, ale mój komp to za słaby chyba będzie nawet na odpalenie instalacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś, kto wygrał kartę graficzną, mógłby przedstawić swój tekst?? Chciałbym się dowiedzieć co trzeba było napisać (i na jakim poziomie), by wygrać tego radka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 23:17, cichy10 napisał:

Czy ktoś, kto wygrał kartę graficzną, mógłby przedstawić swój tekst?? Chciałbym się dowiedzieć
co trzeba było napisać (i na jakim poziomie), by wygrać tego radka...



ja wygrałem ale ja wysyłałem dwa teksty i nie wiem który był wart karty graf. a który gry, a że się wstydzę pokazywać swoje opowiadania, to raczej nie ujawnie.

oferta dalej aktualna:
Zamiana Jade Empire na Stalkera albno test Drive Unlimited. Jak ktos chętny niech pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 21:49, Mistic napisał:

Tak z ciekawości jeszcze, zakładając że ktoś zarejestruje aż 12 gier i będzie miał możliwość
wysłania 4 zdjęć na specjalne nagrody ile będzie mógł tych nagród najwyżej zgarnąć? 4, 2 czy
1?

Jeśli zarejestrujesz 12 gier, to możesz wysłać 6 prac (no i 4 odpowiedzi na pytanie).
Teoretycznie możesz zgarnąć tyle nagród, ile wysłałeś zgłoszeń, bo nie ma ograniczenia co do ilości przyznanych nagród jednemu uczestnikowi. Liczy się tylko ocena jury - życzę weny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 22:57, awesome napisał:

A ja mam takie techniczne pytanie. Kiedy zamierzacie zacząć kontaktować się ze zwycięscami
tych cenniejszych nagród i czy można się tego spodziewać jeszcze w maju? Wyczytałem, ze macie
czas na wysyłkę do 31 sierpnia ale to chyba wcześniej będzie? Może się ktoś wypowiedzieć?

Postaramy się to zrobić znacznie szybciej, bo przed nami jeszcze drugi etap konkursu i druga pula nagród do rozdania (i wysłania), a każdy chciałby mieć wakacje ;-) Stay tuned.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy można jakoś załatwić wymianę wygranych gier na inne ?
np.: NWN2 na Fable + NWN Diamentowa oraz Jade na Stalker ? Może jakiś formularz wymiany ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 09:46, Evil Khan napisał:

Czy można jakoś załatwić wymianę wygranych gier na inne ?
np.: NWN2 na Fable + NWN Diamentowa oraz Jade na Stalker ? Może jakiś formularz wymiany ?

Niestety nie ma takiej możliwości. Możesz jedynie dogadać się z inną osobą bez naszego udziału, jak już otrzymasz gry od nas. Wiele osób chciałoby tak zrobić, a my nie chcemy komplikować i opóźniać wysyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 10:31, Rewolwerowiec napisał:

Jaki jest typ procka, który był do wygrania?

AMD Athlon 64 X2, model potwierdzimy niebawem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 12:25, Mistic napisał:

Hm, a nagrody z poprzednich konkursów np. Fajnej Ceny i kffiatków zostały może już wysłane?
:>


A to pytanie do Spaykusia ;) i nie w tym temacie, o czym powienien wiedzieć PAN PRZEWODNICZĄCY ;P

Coś tam chłopak wczoraj pakował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 12:35, Soleila napisał:

A to pytanie do Spaykusia ;)


A ja tak tylko przechodziłem, nie bijcie :P Spaykusia to ja już męczyć nie chciałem, a akurat przy nicku akne takie śliczne zielone światełko się świeciło to skorzystałem :>

Dnia 15.05.2007 o 12:35, Soleila napisał:

PAN PRZEWODNICZĄCY


Oby już nie długo ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować