Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

eXtra Konkurs – ogłaszamy wyniki I etapu

336 postów w tym temacie

Dnia 15.05.2007 o 12:25, Mistic napisał:

Hm, a nagrody z poprzednich konkursów np. Fajnej Ceny i kffiatków zostały może już wysłane?
:>


Większość paczek już od nas wyszła, niestety Twoja dopiero zostanie wysłana.
Wybrałeś po prostu grę, której nie mieliśmy na stanie w magazynie, stąd też delikatnie opóźnienie. Myślę jednak, że jeszcze w tym tygodniu uda nam się zamknąć ten temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki wielkie za info i sorry za odbięgnięcie od tematu. ;-)

I żeby już nie był taki całkowity offtopic to: Gratuluje wszystkim zwycięzcom! Sobie też ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kiedy mniej-więcej zostaną wysłane karty graficzne? Bo już nie mogę się doczekać upgrade''u :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzimy termin niebawem, a z laureatami cenniejszych nagród (patrz-> tekst na dole strony z listą laureatów) skontaktujemy się w celu uzgodnienia dokładnego terminu (bo to będzie przesyłka kurierska). Tak jak pisałam, ostateczny (regulaminowy) to 31 sierpnia, ale będziemy się sprężać- wierzcie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Elo ! Co do konkursu. Wygrałem Rise of Nations : Rise of Legends, ale nie jestem zbyt szczęśliwy bo mam tą grę. Może jakiś laureat pierwszego etapu zamieni się za tą grę? test drive unlimited, jade empire i S.T.A.L.K.E.R mile widziane ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 18:19, rob006 napisał:

> Wygrałem:
> Jade Empire
> Neverwinter Nights 2
> Szkoda, że już mam te tytuły. Liczyłem na ciut więcej :(

Wiesz, zawsze możemy się wymienić - ja dam ci kod zniżkowy na STALKERa, a ty mi JE i NWN2.
A niech stracę... To będzie interes twojego życia! :]


Ja zamienie Rise of Nations:Rise of Legends za Jade Empire ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 15:08, CraVeNcod2 napisał:

Ja zamienie Rise of Nations:Rise of Legends za Jade Empire ;D

Rise.. też już mam - interesuje mnie stalker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 20:26, olki77 napisał:

Jak patrzę na listę laureatów to z 90 % osób w ogóle na forum nie widziałem . Czyli widocznie
tylko sie zarejestrowali po to żeby wziąsć udzial w konkursie i o dziwo wygrają tacy :) Gratuluje
.


Hmm, ja jestem zarejestrowany na gram.pl od samego poczatku, a na forum sie nie udzielam, czy uwazasz ze przez to nie mialem prawa brac udzialu w konkursie? Myslem ze to jest konkurs dla gramowiczow a nie forumowiczow... i czemu "o dziwo"? ktos skrobnal dobry text to wygral, watpie zeby ilosc wystapien na forum mialo tu znaczenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... Hehe . Tak nie miałeś prawa.LP Przecież to było tylko moje spostrzeżenie . Zdziwiłem sie po prostu że połowy wygranych nie kojarzyłem . Konkurs jest dla każdego użytkownika zarejestrowanym na gram.pl. Wiem , że tak napisałem to jak by ci co nie udzielają na forum nie mogą brać udział w konkursach , ale nie o to mi chodziło.
Więc mam nadzieje że aż tak bardzo się nie oburzyłeś tym postem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.05.2007 o 12:35, Soleila napisał:

Coś tam chłopak wczoraj pakował...


Ech szkoda ;( Liczyłem że mi tam gdzieś pod okładką maźniesz autografik ;) No tym razem się nie udało , ale jeśli można prosić prosiłbym o taki gratis jak będziecie pakować monitor ^^ (stwierdzam nawet że coś takiego byłoby wartościowsze od nagrody :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 17:16, skaybay napisał:

(stwierdzam nawet że coś takiego byłoby wartościowsze od nagrody :))

Tak? To ile oferujesz? :D
Nie no, żartuję oczywiście, czegoś takiego się nie sprzedaje ;)
Ale tego monitora to Ci zazdroszczę jak nie wiem co ;) Gratki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 17:18, Arclight napisał:

Tja, najlepiej na środku ekranu czymś co trudno wyczyścić ;D
Miałbyś pamiątkę, nie ma co.


A po co niezmywalnym? I tak bym czegoś takiego nie śmiał nawet czyścić ^^ Relikwia czy cuś ^^

UWAGA
OGŁOSZENIE


Zamienie zdjęcie ekipy z autografami za monitor ^^ Wyjątkowa okazja tylko dziś tylko jutro! :D

Soleila :
Trzymam za słowo :D Bo się sam pofatyguje i tym razem opracuje plan doskonały ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli ktos nie wziął udziału w pierwszym etapie, może zgłosic sie do II części ;)
Gratuluje zwycięscom, widze ze duzo osób z forum cos wygralo, wiec tez chciałbym wziąć udział .;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 17:24, Magwisienka napisał:

Nie no, żartuję oczywiście, czegoś takiego się nie sprzedaje ;)

Jakie nie sprzedaje? Ja mam światopogląd jak pokolenie Vilmarowskie i uważam, że wszystko ma swoją cenę. :> Chce ktoś kupić króciutką notkę od Sol ołówkiem w książce "Ostatnie promienie słońca"? Było gdzieś jeszcze więcej tego, ale nie mogę znaleźć :P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować