Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

eXtra Konkurs – ogłaszamy wyniki I etapu

336 postów w tym temacie

Dnia 24.05.2007 o 01:04, wdowiakm napisał:

> Tja 2000 podpisów :P No to na gwiazdkę powinni przysłać :P
>
No może nie wszyscy "Niebiescy" tylko Ci którzy udzielają się na forum i wtedy też byłoby dobrze
;)
Ale z ta gwiazdką to dobry pomysł ;)
Trzeba CDP namówić żeby takie coś zrobili ;]


Hm wyszło nieco inaczej niż miałem na myśli - na gwiazdkę gdyby każdy niebieski musiał dać grafa do każdej nagrody powinni zacząć je wysyłać ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 01:04, wdowiakm napisał:

Ale z ta gwiazdką to dobry pomysł ;)
Trzeba CDP namówić żeby takie coś zrobili ;]



Gdy nagrody wysyłałam z biura przeważnie starałam się coś skrobnąć (ołówkiem!) na książeczkach.
Cieszę, że się podoba takie małe coś... :>>
Od pewnego czasu jednak staramy się wszystko wysyłać bezpośrednio z magazynu, więc nie zawsze będzie możliwe napisanie dedykacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 09:17, Soleila napisał:

> Ale z ta gwiazdką to dobry pomysł ;)
> Trzeba CDP namówić żeby takie coś zrobili ;]
>


Gdy nagrody wysyłałam z biura przeważnie starałam się coś skrobnąć (ołówkiem!) na książeczkach.

Cieszę, że się podoba takie małe coś... :>>
Od pewnego czasu jednak staramy się wszystko wysyłać bezpośrednio z magazynu, więc nie zawsze
będzie możliwe napisanie dedykacji :)



CZyli to tak jaby znaczy, że nagrody już są wysyłane? A jeśli tak to sprzęt czy gry? I, teges, jeszcze. W jakiś sposób CDP będzie się kontaktował z laureatami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 17:50, Camelowaty napisał:

CZyli to tak jaby znaczy, że nagrody już są wysyłane? A jeśli tak to sprzęt czy gry? I, teges,
jeszcze. W jakiś sposób CDP będzie się kontaktował z laureatami?


Sol pisała o gramowych konkursach. Nagrody z eXtra Konkursu jeszcze nie zostały wysłane. Lauratów cennych nagród poinformuję o wysyłce telefonicznie, a pozostałych mailem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 22:10, akne napisał:

> CZyli to tak jaby znaczy, że nagrody już są wysyłane? A jeśli tak to sprzęt czy gry? I,
teges,
> jeszcze. W jakiś sposób CDP będzie się kontaktował z laureatami?

Sol pisała o gramowych konkursach. Nagrody z eXtra Konkursu jeszcze nie zostały wysłane. Lauratów
cennych nagród poinformuję o wysyłce telefonicznie, a pozostałych mailem.


I podobno, nieoficjalnie ma to być w najbliższym tygodniu? Tak przynajmniej przeczytałem w twoich postach.
To tak pamiętaj, o 9 mam w poniedziałek ustny polak to poczekaj i zadzwoń o 10 :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojej, już mam tak dość twoich pytań, że ci wyślę tę twoją kartę w poniedziałek :-P
To taki żart oczywiście, a poważnie, to jeśli nie dostaniesz co najmniej 4, to się wstrzymam z wysyłką :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 22:38, akne napisał:

Ojej, już mam tak dość twoich pytań, że ci wyślę tę twoją kartę w poniedziałek :-P
To taki żart oczywiście, a poważnie, to jeśli nie dostaniesz co najmniej 4, to się wstrzymam
z wysyłką :-D


E, trzeba miec 6 żeby zdać, ale to taki szczegół.
Dobra już nie będę się tak wypytywał. NIe miej mi tego za złe, znaczy się tych pytań ale wiesz, taka karta graf. to już coś. Dobra, teraz zamilknę na wieki w tym temacie. Napiszę i pochwalę sie jak do mnie zadzwonisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 22:38, akne napisał:

Ojej, już mam tak dość twoich pytań


Nie martw się, nie tylko ty :-)

Dnia 25.05.2007 o 22:38, akne napisał:

jeśli nie dostaniesz co najmniej 4


Hm, z tego co wiem ocen już nie ma na maturach są tylko punkty, max. 20. Chociaż nie wiem czy znowu Wesoły Romek nie zmienił czegoś ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 21:45, Camelowaty napisał:

A ja mam tkaie jeszcze jedno zapytanie: czy będą jeszcze na gram.pl zaprezentowane inne odpowiedzi
konkursowe niż te co dotychczas pokazane były?

Planowaliśmy cz. trzecią felietonu z wybranymi fragmentami, ale czasu jakoś mało póki co, a tu trzeba jeszcze jakieś niespodzianki na wakacje obmyśleć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 22:46, akne napisał:

> A ja mam tkaie jeszcze jedno zapytanie: czy będą jeszcze na gram.pl zaprezentowane inne
odpowiedzi
> konkursowe niż te co dotychczas pokazane były?
Planowaliśmy cz. trzecią felietonu z wybranymi fragmentami, ale czasu jakoś mało póki co, a
tu trzeba jeszcze jakieś niespodzianki na wakacje obmyśleć :-)



A jakie to niespodzianki? Możesz coś powiedzieć ewentualnie zapowiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę zapytać czy już, a jeśli to kiedy zostały wysłane nagrody?:) Już się niecierpliwie, niby tylko TOCA, ale załapałem jazdę na symulatory :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 22:29, MastAlol napisał:

Mogę zapytać czy już, a jeśli to kiedy zostały wysłane nagrody?:) Już się niecierpliwie, niby
tylko TOCA, ale załapałem jazdę na symulatory :]



Akne mówiła dziś, że akcja wysyłania zaczęła się. Narazie wysłali maile do tych co wygrali cenniejsze nagrody a nie podali numeru telefonu. Zdaje mi się, że w poniedziałek zaczną obdzwaniać ludzi i wysyłać maile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 22:34, awesome napisał:

> Mogę zapytać czy już, a jeśli to kiedy zostały wysłane nagrody?:) Już się niecierpliwie,
niby
> tylko TOCA, ale załapałem jazdę na symulatory :]


Akne mówiła dziś, że akcja wysyłania zaczęła się. Narazie wysłali maile do tych co wygrali
cenniejsze nagrody a nie podali numeru telefonu. Zdaje mi się, że w poniedziałek zaczną obdzwaniać
ludzi i wysyłać maile.


Ech, 30 min. po północy, a ja pracuję wciąż - nie pytajcie nad czym, niedługo się dowiecie :-) Nie obdzwoniłam was dzisiaj (=wczoraj) Sorki, doba jest za krótka :-) Ale jutro stanę na rzęsach i poustalam terminy wysyłek kurierskich.

Gry są już spakowane. Powinny dotrzeć do środy, bo idą priorytetem (pocztą polską). Wszystko potwierdzę mailem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2007 o 00:37, Evil Khan napisał:

> Ech, 30 min. po północy, a ja pracuję wciąż - nie pytajcie nad czym, niedługo się dowiecie

> :-)
Wiemy dlaczego :
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=23633&u=190
Pytanie czy dowiemy się dziś...(w sensie przed ranem)

pytanie powinno brzmiec czy powinnismy isc dzisiaj spac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować