Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

eXtra Konkurs – ogłaszamy wyniki I etapu

336 postów w tym temacie

Dnia 04.06.2007 o 18:17, awesome napisał:

A do mnie za to zadzwoniła akne (tak sądzę) i obwieściła mi, że w środę zapuka do moich drzwi
kurier z kartą graf. i gierką :) Nareszcie :D


Tak, to niestety byłam ja :-D
Jutro spróbuję wyeskpediować tyle cenniejszych nagród, ile się da - reszta w następny poniedziałek lub we wtorek wyjdzie, ze względu na dłuuugi na weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 21:46, akne napisał:

> A do mnie za to zadzwoniła akne (tak sądzę) i obwieściła mi, że w środę zapuka do moich
drzwi
> kurier z kartą graf. i gierką :) Nareszcie :D

Tak, to niestety byłam ja :-D
Jutro spróbuję wyeskpediować tyle cenniejszych nagród, ile się da - reszta w następny poniedziałek
lub we wtorek wyjdzie, ze względu na dłuuugi na weekend.


czyli jak mi dzisiaj powiedziałaś, że jutro nadajesz i mam czekać w środe na to, to znaczy że tak będzie. Znaczy się, że to pewne? Bo nie chce przesiedzieć cały dzień w domu podczas gdy się okaże, że karta nie została wysłana. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 16:26, akne napisał:

> Akne - trzymam za słowo :]
To odbierz telefon :-)

Nie było to możliwe - w pracy byłem. Jakby dało radę to proszę to telefon w godzinach przedpołudniowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Znaczy się, że to pewne?

Nic nie jest pewne w życiu oprócz śmierci i podatków :-)

Mogę rano wpaść pod metro, może mnie samochód przejechać na Jagiellońskiej (uuu, tam jest bardzo niebezpieczne skrzyżowanie - zapytaj Sephiratha :-), mogę umrzeć nagle na rzadką chorobę tropikalną, mogę mieć awarię kompa, może nie być prądu, kurier może nie dojechać (o przypadkach, którego jego mogą spotkać, to może kiedy indziej ;-), ech... życie jest pełne niespodzianek :-)
Ba, rano mogę się nawet nie obudzić ;-)

A ty się pytasz, czy to jest pewne :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 22:29, akne napisał:

>>>..........


Mniej więcej taką odpowiedź dostałem jak jeszcze do szkoły chodziłem o sorki od WOSu na pytanie czy napewno jutro będzie sprawdzian :)
No nic, w takim razie poczekam w środe. Oby tylko doszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 22:29, akne napisał:

6:30 będzie ok? :-D


Już to sobie wyobrażam :
[Akne sennym głosem]
-Pragne pana poinformo... chrrr... chrr...chrrr

;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już współczuję co to będzie jak rozdacie nagrody specjalne, ja bym chyba zrobił forum gram.pl na jakieś 2 tyg. "temporary out of service", albo lepiej "tikutiku service łot", żeby nikt się nie domyślał o co w ogóle chodzi :)
Pamiętam jak ja człek spokojny i opanowany, stroniący od częstszego korzystania z forum, po wygraniu z okazji wygranej wszedłem na forum z wielkim wykopem uprawiając słodki spam w temacie konkursowym... aż mi dopiero widzę, że chyba ostatnio wyszedł tamten temat z top10 najczęściej odwiedzanych tematów :)
Ale obiecuję, że jak tym razem bym wygrał nagrodę specjalną to nie będę spamował... chyba :D

I takie pytanie, czy jeżeli by się akurat trafiła jakaś cenniejsza nagroda, to czy będzie można ustalić szczegóły i termin przesyłki tylko mailowo? i ewentualnie ustalić maksymalnie późny termin odbioru? bo planuję wracać w okolicy 21 sierpnia, albo po prostu podać adres dostawy na kogoś z rodziny, albo znajomego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze wszystkimi tego typu szczegółowymi sprawami proszę pisać na serie(at)cdprojekt.com. Odpiszę.

Ja nikomu nie mam za złe, że się dopytuje o termin wysyłki, ale widzicie: ja nie tylko wysyłką nagród się zajmuję :-) Oprócz tego np. wydajemy gry komputerowe :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HA, Dark Messiah (czyt. wygrana :] ) jest już u mnie. Listonosz jak zwykle doskonale się spisał jak również ludzie wysyłający nagrody :] Dzięki wielkie! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 10:39, Lukass20 napisał:

Przed chwilą dzwoniła Akne (tak sądze) Widocznie w CDP mają inną strefę czasowa, bo u mnie
już dawno po 6:30 :PP

Tę samą mają :-) Nie miałam listy z tel. przy sobie :-)

Uwaga - komunikat dla awesome!
Paczki są spakowane. Czekają na kuriera.
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 13:20, akne napisał:

> Przed chwilą dzwoniła Akne (tak sądze) Widocznie w CDP mają inną strefę czasowa, bo u
mnie
> już dawno po 6:30 :PP
Tę samą mają :-) Nie miałam listy z tel. przy sobie :-)

Uwaga - komunikat dla awesome!
Paczki są spakowane. Czekają na kuriera.
:-)



Cieszę się, dzisiaj już byłem ustalić mniej więcej kiedy kompa mam kupić no i teraz to już wszystko zalezy od tej karty graf :)
Jutro sobie tak zaplanowałem dzien, że cały czas siedze w domu i czekam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 10:22, akne napisał:

Ze wszystkimi tego typu szczegółowymi sprawami proszę pisać na serie(at)cdprojekt.com. Odpiszę.

Ja nikomu nie mam za złe, że się dopytuje o termin wysyłki, ale widzicie: ja nie tylko wysyłką
nagród się zajmuję :-) Oprócz tego np. wydajemy gry komputerowe :-D

Wiadomo w 100% się zgadzam, dziś mine zainspirował ten specjalny konkurs, normalnie nie wiedziałem, że można się tak fajnie przy GIMPie bawić :) na konkurs właściwie nie zrobiłem nic, ale za to 1,5h przeznaczonego na ostateczną powtórkę przed egzaminem + trochę czasu przeznaczonego na opierdalanie się mi zjadł :)
Coby na razie nie zapeszać to będę pisał jak dopiero zaistnieje taka sytuacja, a na razie nie zawracam gitary, człowiek ma wygodę korzystania z forum to zapomina o drodze mailowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień, w którym dostaniesz wreszcie (sic!) tę przesyłkę, będzie Najszczęśliwszym Dniem Mojego Życia :-))))))
Jako bonus za dłuuuugie oczekiwanie ;-)) w paczce jest mój autograf - nie z własnej woli :-)))

I w dalszym ciągu polecam wszystkim pisanie we wszystkich szczegółowych sprawach dot. konkursu, serii etc. na adres: serie(małpa)cdprojekt.com, bo po co rozciągać wątki :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 23:26, akne napisał:

Dzień, w którym dostaniesz wreszcie (sic!) tę przesyłkę, będzie Najszczęśliwszym Dniem Mojego

Sądze (jeśli można poświęcić dodatkowy post) że powinno to nastąpić jutro - ponieważ dzisiaj odebrałem z poczty przesyłke z grą którą wygrałem i chciałem wam podziękować za nia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować