Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

eXtra Konkurs – ogłaszamy wyniki I etapu

336 postów w tym temacie

Dnia 05.06.2007 o 23:26, akne napisał:

Jako bonus za dłuuuugie oczekiwanie ;-)) w paczce jest mój autograf - nie z własnej woli :-)))


Buu ja też chce ;(
Równouprawnienie dla młodzieży i ludzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 00:13, skaybay napisał:


> Jako bonus za dłuuuugie oczekiwanie ;-)) w paczce jest mój autograf - nie z własnej woli
:-)))
>

Buu ja też chce ;(
Równouprawnienie dla młodzieży i ludzi!


Kononowicz zaczął wprowadzać program nie będzie niczego, produkuje coraz więcej chochlików drukarskich niszczących teksty, by każdy oglądał telewizję Jard i telenowelę: Co się stało się u babci Stefki? Każdy tekst jest zagrożony, prześladowania ruszyły, wielu boi się pisać, bo chochliki przerabiają każdy tekst na petycję wykonaną przez Kononowicza w sprawie robienia planów ulic i ulic...ale tylko na planie realnymi pieniędzmi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu chodzi o autograf na piśmie poświadczającym gwarancję na dany produkt - w przypadku kart i procków. W przypadku pozostałych są zwykłe karty gwarancyjne.

--------------------------

Wszystkie szczegółowe pytania odnośnie eXtra Konkursu proszę kierować na adres: serie(małpa)cdprojekt.com.
Jeśli coś okaże się przydatne także dla innych użytkowników, to puszczę odpowiedni post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 08:37, akne napisał:

Tu chodzi o autograf na piśmie poświadczającym gwarancję na dany produkt - w przypadku kart
i procków. W przypadku pozostałych są zwykłe karty gwarancyjne.


Łoj wiesz że sobie żartuje ;P A po słowach "nei z własnej woli" chyba nawet ja się domyśliłem o jaki rodzaj autografu chodzi ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, nie dziękujcie, to ja gratuluję jeszcze raz :-)

Martwi mnie jedno - dlaczego awesome się nie odzywa? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 16:29, akne napisał:

Martwi mnie jedno - dlaczego awesome się nie odzywa? :-)

Może zasnął? xD
Swoją drogą, wszystkim serdecznie gratuluję wygranych. W II Etapie ja jestem jednym z waszych oponentów (4 prace już wysłane), więc zobaczymy, czy mi się uda. ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 16:29, akne napisał:

Ech, nie dziękujcie, to ja gratuluję jeszcze raz :-)

Martwi mnie jedno - dlaczego awesome się nie odzywa? :-)



Eh, akne, po prostu nie chciało mi się czekać na tego co miał przywieźć mi te bajery i sobie wsiadłem w samochód i pojechałem w miasto. A jak wróciłem to zgadnij co u mnie leżało w pokoju?
Wielkie dzięki za wszystko.
Nawet nie przypuszczałem, że to Jade Empire to będzie EK, więcej dostanę na allegro bo niestety to nie mój gatunek. Ale karta,,hmmmmm cud miód malina mam nadzieję. We wtorek wyląduje w moim nowym kompie co go zamierzam kupić :)
Pozostaje mi powiedzieć: do następnego rozwiązania konkursu a ten już za niedługo (2 etap extra konkursu :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiesz, jak się cieszę :-) tylko nie zgub autografu :-)))
A co do JE, to taka wypasiona była "zwykła" edycja - to nie jest EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 17:31, akne napisał:

Nawet nie wiesz, jak się cieszę :-) tylko nie zgub autografu :-)))
A co do JE, to taka wypasiona była "zwykła" edycja - to nie jest EK.



Aha, być może ale jest napisane Edycja Specjalna to tak sobie pomyslałem, ze to to. Ale jak zwykła to tez nic, zawsze sprzedam, dołoże ze 20zł i mam STALKERA :D
Dzieki za grafikę :D Teraz marzę o monitorku LCD (tak tak, o tym który jest nagrodą w tym konkursie :D ) no i kamera by się przydała bo niestety nie mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że wypowiedzi są oceniane bez wglądu w nicki (czyli na etapie oceny nie wiadomo, kto co napisał), więc masz szansę :-D

W ogóle jedna osoba może zgarnąć wiele nagród, jeśli prześle fajne odpowiedzi. Rekordzista w I etapie bodajże sześć zdobył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, wysłałem zgłoszenie - a raczej obrazek - do walki o nagrody specjalne. :)
Wysłałem jeden, chociaż myślałem że obydwa trzeba naraz. Opcja wysłania jest nadal aktywna, czyli wnioskuję że drugi mogę dosłać później?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanko. Wysłałem przedwczoraj odpowiedź na pytanie konkursowe. Kiedy można spodziewać się wyników II etapu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja droga Akne, powiedz mi proszę taką jedną rzecz :]

Zarejestrowanie 6 gier z XKN odblokowuje możliwość wzięcia udziału w specjalnej części konkursu, ale maksymalna możliwa liczba wysłanych zgłoszeń zwiększa co kolejne zarejestrowane trzy gry?

Tzn. po zarejestrowaniu 6 gier moge wysłać dwa zdjęcia, a kolejne po zarejestrowaniu kolejnych trzech czy sześciu? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować