Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

eXtra Konkurs – ogłaszamy wyniki I etapu

336 postów w tym temacie

Rewolwerowiec ---> Reszta nagród zostanie wysłana w przyszłym tygodniu. Pisałam, że będą wysyłane partiami, bo akne jest jedna :-)

kolektor ----> Heh, wszystko jest w regulaminie: http://www.gram.pl/extraklasyka/regulamin.pdf :-)
Listę laureatów II etapu opublikujemy najpóźniej 16 lipca, a listę tych, którzy dostaną nagrody za najlepsze prace graficzne (zadanie specjalne) - do 23 lipca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 18:58, Mistic napisał:

Tzn. po zarejestrowaniu 6 gier moge wysłać dwa zdjęcia, a kolejne po zarejestrowaniu kolejnych
trzech czy sześciu? :]


Żeby mieć możliwość wykonania zadania specjalnego musisz najpierw zarejestrować sześć gier - wtedy masz prawo do wysłania dwóch prac.
Kolejne trzy gry (po tych sześciu) to znowu możliwość wysłania kolejnych dwóch prac.
Kolejny trzy (po tych dziewięciu :-) to znowu możliwość wysłania kolejnych dwóch prac.
I tak w kółko :-D
Do tego za każde trzy gry masz możliwość udzielenia jednej odpowiedzi na pytanie.

Gdyby ktoś się pogubił, do ilu prac/odpowiedzi ma prawo, to widać to po przyciskach "Wyślij odpowiedź", "Wyślij pracę" - jeśli są aktywne, to znaczy, że można klikać i wysyłać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O lol. Masz może na komputerze jakiś automat informujący o "odpowiedzi" na twoje posty? :D

Odpowiedzi na pytanie spodziewałem się najwcześniej jutro, a tu miłe zaskoczenie, poszedłem na chwilke królikowi pare fote pstryknąć, a odpowiedź czeka. :D

Dziękuje ślicznie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 19:01, akne napisał:

Rewolwerowiec ---> Reszta nagród zostanie wysłana w przyszłym tygodniu. Pisałam, że będą
wysyłane partiami, bo akne jest jedna :-)

kolektor ----> Heh, wszystko jest w regulaminie: http://www.gram.pl/extraklasyka/regulamin.pdf
:-)
Listę laureatów II etapu opublikujemy najpóźniej 16 lipca, a listę tych, którzy dostaną nagrody
za najlepsze prace graficzne (zadanie specjalne) - do 23 lipca.


Mam nadzieję, że Dacie radę wcześniej :P nei mogę się już doczekac wyników :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 02:38, Baal Namib napisał:

To się nazywa promocja :) Tylko są małe szanse na wygraną nagrody specjalnej... co najbardziej
oceniacie ? :)

To tylko rzeczowe informacje, nie promocja. Bo naprawdę można się pogubić, nawet mając regulamin.
Jako osoba, która go tworzyła, jestem zorientowana :-)

Wysokie noty dostają odpowiedzi i prace odjechane, niestandardowe, dowcipne, etc.. Próbki publikowaliśmy, laureaci też się sami na forum podawali fragmenty swoich prac. Inwencja rulez :-)

Camelowaty ---->
Jury potrzebuje trochę czasu na ocenę, ale będzie się sprężać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się dowiedzieć, czy ja naprawdę wygrałem tą kartę graficzną, bo czekam już od dłuższego czasu na ten upragniony telefon, a ten na złość się nie odzywa... Pozdro!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 16:15, akne napisał:

Wygrałeś też Stalkera :-) W tym tygodniu zrealizuję do końca wysyłkę.



A ja swoją kartę graf mam już od kilku dni i już jutro trafi do nowego kompa, dzięki Akne.
Aha, chciałem też powiedzieć, że wysłałem kolejne zgłoszenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2007 o 16:16, Rewolwerowiec napisał:

No jejku. Jeszcze nie miałem żadnego kontaktu, a inni już tydzień się cieszą z nagród :(

Wiedziałam, że tak będzie - sorki. Ale ciężko puścić kilkaset nagród "na raz", jeśli trzeba też popracować także nad innymi rzeczami - też dla was :-)
Ale good news: kolejna partia nagród dziś wyjechała, poinformuję te osoby jutro mailem. Do wysłania została część cenniejszych nagród i nagród dla osób, które zgarnęły więcej niż jedną.

Ponieważ przychodzą już zwroty z wysyłki nagród, a trwa jeszcze II etap konkursu (macie ponad 2 tygodnie na przesyłanie zgloszeń), to mam wielką, Przeogromną prośbę do wszystkich: wypełniajcie formularz z adresem dokładnie i poprawnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja naskrobałem coś wczora/dzisiaj w nocy.
Ale coś czuje że tym razem mi tak dobrze nie pójdzie,co za dużo to nie zdrowo ;)
No zresztą jak w czymś bierze udział jednocześnie Kukowsky,Monk i WW3 to wiadomo że dużo nagród nie zostanie dla biednego skaya :(
Ale nie zapeszajmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 17:06, Be-Yacz napisał:

Czy będe mógł jutro wysłać prace na konkurs? Bo dziś już nie zdąże a w regulaminie jest napisane,
że do 30 :)

Kalendarza niet?
Jutro jest 30. więc oczywiste jest że możesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 17:06, Be-Yacz napisał:

Czy będe mógł jutro wysłać prace na konkurs? Bo dziś już nie zdąże a w regulaminie jest napisane,
że do 30 :)

Możesz, możesz. Tylko się nie śpiesz, napisz porządnie. Ja już napisałem i mam nadzieję że chociaż jakąś gierkę z Extraklasyki wygram xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam możliwosc wysłania jeszcze 2 prac zeby walczyc o nagrode specjalna ale nie mam pomyslu i niestety szansa zmarnowana bo nie wykorzystana :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować