Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe rewelacyjne informacje o dodatku do Guild Wars!

103 postów w tym temacie

To co mówicie, to tylko Wasze przypuszczenia oparte na innych tytułach, więc pewności mieć nie możecie i właśnie o taką pewność Allanonowi chodziło. O ile o postaci już wiadomo od dawna, o tyle data premiery była raczej tylko sugerowana. Dodatkowo smaczku dodaje fakt, że ten "rewelacyjny news" mówi o jednej nowej klasie, a wszyscy zainteresowani wiedzą, że będzie ich conajmniej dwie. Także można przypuszczać, że ten news jest zlepkiem starszych wiadomości z odrobiną spekulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2005 o 11:23, James007 napisał:

Na oficjalnej stronie już dawno pisało o dodatku i nowej klasie. Artykół ten komentowała Gaile
Gray. Nawet był art nowej postaci.


A mógłbyś podać link do tego artworka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2005 o 11:47, James007 napisał:

Nawet fajna babeczka


E, tam

Dnia 15.12.2005 o 11:47, James007 napisał:

ale trochę za bardzo przypomina mi zabójczynie z Diablo 2


No, cała klasy zabójcy jest odgapiona od Diablo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2005 o 11:55, lampak napisał:

No, cała klasy zabójcy jest odgapiona od Diablo


Całą klasa? A n czym opierasz swoje zdanie? Masz jakieś przecieki z AN na temat tego czym ta klasa tak naprawdę będzie? :) Bo mi się coś wydaje, że jakby tą klasę nazwać np. "Mroczny" to by nie było takich porównań. ;)
Pamiętaj, że nie wygląd czyni klasę, a jej umiejętności.

HumanGhost-> Nie można powiedzieć, że wszystko już było. ;) Zawsze można wymyśleć coś nowego lub choćby nietypowego jak np. Mesmer. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2005 o 11:57, Konrad512 napisał:

Mam nadzieje że dodadzą jeszcze jedną profesje- Warlocka ;)


Lepiej, żeby nazwali ją Witcherem, bo to by nam więcej mówiło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2005 o 14:44, PAZ3R napisał:

A jesli to będzie płatne to ile to będzie kosztowac ???


Dodatek będzie płatny jednorazowo jak przy zakupie normalnej gry. Cena będzie zbliżona do ceny za Chapter 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Fajnie, zdażę się zapoznać z podstawką i akurat wejdzie dodatek. Mam nadzieję że zdązę wszystkie misje pve wykonać do tego czasu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Another time we could hope to receive many new things in Guild Wars. Gaile Gray visited Lion''s Arch again and revealed information on Guild War''s future:

+ Guild alliances will probably be possible in the second chapter.

+ You still won''t be able to change your name because the risk of improper use is just too high.

+ There are hints that there might be a Christmas event.

+ ArenaNet is always open for suggestions. Whether they will be put into practice is a different thing, of course.

+ The second chapter will be available in stores, of course.
Gaile promised that we all get free chocolate if the second chapter is not released until 06/30/2006.

+ There will definitely be new PvP maps and missions which, like Sorrow''s Furnace, will be a motivation to play again.

+As far as creating and finding parties is concerned the interface will be changed.

+There will not be a big update like i.e. the summer update. The second chapter is top priority.
Nevertheless there are some events in the planning stage.

+There are plans to adjust the guild halls personally.

+There will be new guild halls in the second chapter.

+t will probably be possible to interact with some of the Gods.

+There will be new features for guilds. Gaile did not tell whether that will be new quests or completely new features.
+There will definitely be new emotes. She also talked about new dances.

+The skills will most likely not be changed before the end of the world championship.

+There are great things coming up for Necromancers!

+Any further information will be passed on to you immediately!

źródełko:
http://www.esl-europe.net/eu/guildwars/8on8/x-mas_cup/news/18371/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sie tylko zastanawiam czy postaciami z podstawki bedzie mozna grac na dodatku skoro jest oddzielna "platforma" czy trzeba bedzie zaczynac od poczatku wybierajac nowa postac ;] i mam nadzieje ze maxymalny poziom postaci sie zwiekszy a nie pozostanie na 20. Wisi mi to ze podstawka nie jest potrzebna mogliby tylko podzielic rasy na dwie frakcje i zrobic z tego prawdziwe mmo tzn taka gre w ktorej mozna spotkac gracza z przeciwnej frakcji np wedrujac pomiedzy miastami lub zaatakowac miasto przeciwnika to mnie najbardziej irytuje ze ta gra jest uznawana za mmo a przeciez takiego czegos o czym wczesniej wspomnialem nie ma i nie wiem czy bedzie. Mimo wszystko nie ma abonametu i to jest mega + tej gry dzieki ktoremu moge im to narazie wybaczyc ale kto wie co bedzie sie pozniej dzialo :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2005 o 22:13, mr.dedek napisał:

OMG! Polski dystrybutor i TAKIE BLEDY! Guild Wars to nie MMORPG a CORPG! NAUCZCIE SIE!


DAjcie juz ludzie spokoj bo Guild Wars jest MMORG''iem i rozdrabnianie tego nie ma sensu. To tak jak w musyce rozne gatunki metalu dzielace sie na jeszce glupsze podkategorie, tylko to zycie utrudnia i tyle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2005 o 22:24, kowalov napisał:

> OMG! Polski dystrybutor i TAKIE BLEDY! Guild Wars to nie MMORPG a CORPG! NAUCZCIE SIE!

DAjcie juz ludzie spokoj bo Guild Wars jest MMORG''iem i rozdrabnianie tego nie ma sensu. To
tak jak w musyce rozne gatunki metalu dzielace sie na jeszce glupsze podkategorie, tylko to
zycie utrudnia i tyle :P


Nie, nie...tutaj podział nie ma na celu szufladkowania. Chodzi o to, że większość ludzi na hasło "MMORPG" ma odrazu pewne konkretne skojarzenia, wymagania itp. A wiele z tych typowych skojarzeń w GW nie występuje, przez co później tacy ludzie piszą różne dziwaczne rzeczy apropo GW. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować