Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs WoW-a nie tylko dla fanów MMO!

153 postów w tym temacie

gram.pl

Wszyscy, którzy mieli już okazję zanurzyć się w lekturze papierowego czy też elektronicznego wydania najnowszego numeru 4gramów na pewno zwrócili uwagę na zapowiedź konkursu organizowanego wspólnie z serwisem wow.gram.pl. Szczegółowe informacje na ten temat znajdziecie poniżej!

Przeczytaj cały tekst "Konkurs WoW-a nie tylko dla fanów MMO!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam czemu pytania na kartę Pre-Paid są o wiele trudniejsze niż pytania na WoWa czy na TBC -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 13:19, Sashion napisał:

Tak się zastanawiam czemu pytania na kartę Pre-Paid są o wiele trudniejsze niż pytania na WoWa czy na TBC -.-


To akurat jest proste do wytłumaczenia. Jak bierzesz udziąl w konkursie na kartę to znaczy, że masz już grę a jak masz już grę to znaczy, że coś już tam więcej o niej wiesz i możesz miec trudniejsze pytania. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aj, aj, aj... Wysłałem, ale... nie doczytałem pierwszego pytania i podałem błędną odpowiedź... :P Ale gafa! :-D Może będą inne konkursy. :-)
Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko szkoda, że jedno z pytań nawiązuje do Diablo 2 :/ Nie bardzo rozumiem, co te gry mają ze sobą wspólnego. Jestem fanem świata Warcraft a Diablo nie lubię i nie grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie dobry konkurs. Nie za łatwy (trzeba było przeszukać kilka stron) i nie polegający na kretyńskich zasadach (vide Reakcja Łańcuchowa). WoW nie przypadł mi do gustu więc ewentualną wygraną sprzedam na allegro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytania zeby wygrac podstawke proste no i czesc z dodatku tez jest prosta ale zeby prepaida wygrac to naprawde trzeba było w ta gre grac. I życze wszystkim powodzenia, bo znajac mojego farta to nawet złamanego bryloczka bym nie wygrał ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować