Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs WoW-a nie tylko dla fanów MMO!

153 postów w tym temacie

O WoWie nie mam pojęcia ale spróbuję wysłać:) tylko nie bardzo wiem o co chodzi z tymi przedmiotami... Jakieś konkretne, klasy przedmiotów, czy przedmioty unikalne, czy co?:P no nic zostaje na razie google:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytajcie regulamin - można wziąść udział tylko w 1 konkursie - ja wybrałem WOW - pytania łatwe - może uda mi się w końcu wygrać i zacząć przygodę w świecie WoW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój drugi Konkurs gram.pl w którym zabrałem udział... Wybrałem wow... Mam nadzieję że mnie wylosują, cieszyłbym się i tak z nagrody pocieszenia... A z WoW''a... heh zacząłbym przygodę tej gry odrazu heh... I szpanowałbym pudełkiem ^^ Jestem Pełny Nadziei że może wkońcu heh... Życzę powodzenia innym...

Do Boju Ludzie xD WoW czeka na kolejne ofiary ~~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie stać mnie na WoWa a pytania są z WoWa i jakąś częścią innych Warcraftów. Nie mam szans ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy regulamin został zmieniony? Wydawało mi się, że wymagane były dane adresowe w mailu, natomiast teraz jak patrzę w regulamin to jest info, że przedstawiciele gram.pl skontaktują się ze zwycięzcami w celu pobrania adresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 14:50, Albatross napisał:

(CIACH)


Jakby nie patrzeć jeśli wygrasz, to poproszą cię o te dane adresowy. A tak to po co im? Książkę adresową robią? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące... pytań z konkursu Prepaidowego :)
Mianowicie..co, jeśli jest w wowie więcej niż 1 taki quest/npc? Podać wszystkich czy jedno wybrane? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytania łatwe, szanse na wygraną niewielkie. Lubię takie konkursy, oby jak najwięcej takowych na gram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedzi wysłane, teraz czekać na wyniki ;).

Jak się uda, to chyba trzeba będzie odstawić Diablo II ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 15:28, Sztywny-pl napisał:

<ciach>



Jest masa i ciut ciut questów i npcy. Na prepaida bardzo łatwe pytania są. A pisze, że trzeba podać jednego który "bardzo silnie nawiązuje do filmu, zespołu lub gry". Co to znaczy nie wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować