Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs WoW-a nie tylko dla fanów MMO!

153 postów w tym temacie

Odpowiedzi wysłałem. Łatwe. A w WoW''a nie gram, wolę Obliviona lub Guild Wars. A jak wygram to zagram :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w jaki sposób sprawdzicie czy ktoś nie miał w ogóle styczności z WOW-em a ktoś gra już w tę grę kopę czasu?
Przecież "gracze już zauroczoni produkcją Blizzarda" mogą odpowiedzieć na najprostsze pytania i też wygrać.
WOW jako gra wciąż jest łakomym i nie do pogardzenia kąskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

za łatwe... małe szanse przez to mam... ale kto wie... może mi się poszczęści... liczył bym na to... guild war właśnie jadą do mnie kurierem :d ale wow''a tez bym chciał... jestem fanem blizzarda... i mam wszystkie jego produkcje na PC poza wow''em

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 15:41, MastOfMast1 napisał:

Nie tylko dla fanów, WoW-a. Ciekawe co za jałop to wymyślił(hasło). Nie dla fanów, ale dla
maniaków.


No sorry, ale nie trzeba być fanem, żeby wygrać podstawkę. Te pytania sa banalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie no ja z WoWem ZERO styczności i odpowiedziałem chociaż przyznaje
pytanie 1 i 3 troche kłopotów przyniosło (szczególnie to pyt. nr 3)

W niektórych źródłach zostało podane że miedzy Reign of Chaos a WoW są 4 lata a niektórych, że między Frozen Throne a WoW są 4.
Z kolei w opisie Frozen Throne jest napisane, że akcja toczy się kilka miesięcy po Reign of Chaos i tu wtedy prosta matematyka i wychodzi, że między Frozen a WoWem nieco ponad 3,5 roku :-)

Ale odp. mają być zwięzłe więc cholera wie co wybrać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde najbardziej upierdliwe dla mnie pytanie to to z przedmiotami, oraz z tym Illcośtam :P 1 bo trzeba się było naszukać, a 2 dlatego, że ta historia Warcrafta jest dla mnie tak nudna i do... nieciekawa w mojej opinii, że poszukiwania odp były droga przez mękę, jak wygram, to zobaczę może się przekonam ;) albo od razu wystawię na Allegro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie z tymi latami jest problem. Sprawdzałem w opisie WoWa w sklepie gram.pl i tam pisze, że 4 lata od RoC, na WoWwiki.pl, że 4 lata od tft, a jeszcze inaczej jest w encyklopedii gier 2 lata od tft, ale ja się trzymam wersji 4 lata od tft.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 15:00, M1k3 napisał:

Jakby nie patrzeć jeśli wygrasz, to poproszą cię o te dane adresowy. A tak to po co im? Książkę adresową robią? :)

Tylko jeśli dobrze pamiętam wcześniej punkt brzmiał coś w stylu: "jeśli w mailu nie podasz danych adresowych twój głos jest automatycznie nieważny". Potem poszedłem do TV i jak wróciłem nic już takiego nie znalazłem. I teraz zaczynam wątpić, czy może przypadkiem sobie tego sam nie wymyśliłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 16:14, roos- napisał:

... --- .-.. . .. .-.. .-
--.. .-.. .. - ..- .---
... .. .
..
-. .. .
-... .- -. ..- .--- !

Ale o co chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 16:06, Patryk R napisał:

No właśnie z tymi latami jest problem. Sprawdzałem w opisie WoWa w sklepie gram.pl i tam pisze,
że 4 lata od RoC, na WoWwiki.pl, że 4 lata od tft, a jeszcze inaczej jest w encyklopedii gier
2 lata od tft, ale ja się trzymam wersji 4 lata od tft.

a ja podałem odpowiedź że kilka - dobra odpowiedź czy można wysłać 2 zgłosznie na ten sam konkurs z poprawioną odpowiedzią ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 16:18, Evil Khan napisał:

Ale o co chodzi ?

W wolnym tłumaczeniu z morsa "Soleila zlituj sie i nie banuj !". ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozkosz.

Szkoda tylko, że nie można wziąć udziału we wszystkich trzech częściach :) .

WoWa w teorii mam, więc może pokuszę się na pytanie nr 3.

Zobaczymy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedzi wysłane. Teraz poczekamy na wyniki i zobaczymy co z tego będzie! :) W WoW''a nie grałem, ale pytania nie były trudne! ;)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować