Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs WoW-a nie tylko dla fanów MMO!

153 postów w tym temacie

Jednego tylko nie widzę w regulaminie... Trzeba startować w wybranym konkursie czy można równie dobrze i we wszystkich trzech?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny konkurs ale nie biore udziału. Nie daj Boże bym wygrał i stał się nałogowym graczem w WoW:D A przecież realne życie przedemną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 16:54, dRaiser napisał:

Jednego tylko nie widzę w regulaminie... Trzeba startować w wybranym konkursie czy można równie
dobrze i we wszystkich trzech?

Przeczytaj dokładnie, tylko z jednym.
No, odpowiedzi wysłane. Kto wie? Może uda mi się uzależnić od WoW''a? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...)
kto nie próbuje ten nie wygrywa ? a jak wygrasz a gra ci do gustu nie przepadnie to sprzedaj w używkach zachęcam do brania udziału ;)

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytania na prepaida wydają mi się ciut...nie wiem, niespójne? Nieprecyzyjne? Mówi się trudno, niech będzie- podam jakiś jeden wybrany przykład questa z kilkunastu możliwych... muszą mi to zaliczyć xDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No fajnie wysłałem - ale ciągle mam mentlik z pytaniem 1 i 3 ;P
Mam pytanie - czy gdybym wygrał, to zamiast zaczynać grać w WoW''a odrazu, to mógłbym zacząć grę w sierpniu, bez aktywacji klucza, więc czy klucz byłby aktualny?

PS Czy Maelstrom jest zaliczany do kontynentów?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 15:46, rob006 napisał:

> Nie tylko dla fanów, WoW-a. Ciekawe co za jałop to wymyślił(hasło). Nie dla fanów, ale
dla
> maniaków.

No sorry, ale nie trzeba być fanem, żeby wygrać podstawkę. Te pytania sa banalne.

Sorry, że tak późno, ale nie trzeba być fanem Wow-a, ale Warcrafta to raczej tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wysłałem, bo chociaż z WoWem nie miałem żadnej styczności, odpowiedź na pytania zajeła mi nie więcej niż 10 min. Tylko nie zauważyłem w regulaminie że trzeba jakieś dane podawać więc pewnie na maila się skontaktują wrazie czego albo co, albo pracownicy CD-Projektu sprawdzą który użytkownik ma taki mail?? Nie wiem, i tak Wow mi nie pójdzie, więc co najwyżej stanie się eksponatem na mojej półce:). Będzie tam stał aż dadzą konkurs na karte graficzną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na 3 pytania z 4 odpowiedziałem, ale 4 pytanie mnie intryguje bo nie wiem czy to chodzi o najpierwszego warcrafta by podać podtytuł bo mam jedynkę i .... o niego chodzi nie chce dostać Dealega wiec odp pisał nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 17:55, MastOfMast1 napisał:

Sorry, że tak późno, ale nie trzeba być fanem Wow-a, ale Warcrafta to raczej tak.


Wcale nie. Google i jedziesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam wasze posty to wychodze z zalozenia ze odp na pyt konkursowe biorąc postacie z warcrafta. Ja wogole Warcrafta nie bralem pod uwage, bo prawie kazda postac z tamtad jest w wow to oczywiste. Dlatego pomysalem ze warcraft sie nie liczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować