Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs WoW-a nie tylko dla fanów MMO!

153 postów w tym temacie

1Gorn1 i Slaad wasze odpowiedzi nie są prawidłowe i nie komentujcie tego na fotum to traktowane jest za podpowiadanie mozecie za to byc zdyskwalifikowani z konkursu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako, że podstawkę i dodatek posiadam spróbuję wygrać pre-paida. Widzę, że pytania nie są trudne, w przypadku tych do pre-paida może być sporo różnych (poprawnych) odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie mam szans bo zawaliłem pierwsze pytanie ^^ Kalimdor mi się zgodził, natomiast gorzej z pozostałymi dwoma. No, ale kto nie ryzykuje ten gi... nie wygrywa! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 16:43, Gul4sH napisał:

Hmm... a można wysłać z jednego kompa odpowiedzi na 3 różne konkursy (3 różne osoby)??

Z tego co pamiętam z regulaminu, to głównym kryterium jest adres, może być tylko wysłane 1 zgłoszenie na 1 adres zamieszkania, a szkoda bo chciałem na dziewczynę wysłać :) - po sprzedaniu byśmy się podzielili łupami :D

Tyle, że odnoszę wrażenie jakby od wczoraj się zmienił regulamin, bo nie widzę już inf. o tym, ze może być wysłane 1 zgłoszenie na 1 adres... why?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta czasu ile minęło po FT mogą opisać ci co grali w WoW, a z tymi kontynentami to wy nieźle piszecie hehe np : Lordaeron to nie kontynent a ci co się nie znają a czytali posty już pewnie nie wiedza jaką liczbę wpisać hehe ;)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 18:33, rob006 napisał:

> Sorry, że tak późno, ale nie trzeba być fanem Wow-a, ale Warcrafta to raczej tak.

Wcale nie. Google i jedziesz :D

Wikipedia wystarczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2007 o 11:09, Renchar napisał:

Ta czasu ile minęło po FT mogą opisać ci co grali w WoW, a z tymi kontynentami to wy nieźle
piszecie hehe np : Lordaeron to nie kontynent a ci co się nie znają a czytali posty już pewnie
nie wiedza jaką liczbę wpisać hehe ;)

Akurat z tym pytaniem ludzie mogą mieć problem. Zależy też, którą z wersji przyjął CD Projekt. A Lordaeron to w grze nazwa kontynentu, kraju i jego stolicy (teraz jest tam Undercity, ale kiedyś było nazywane Capital City of Lordaeron lub skrótowo Lordaeron - w grze zresztą jest część miasta o nazwie "Ruins of Lordaeron"). Wracając do kontynentów to różnie można to policzyć:
1. Podział z gry:
-Kalimdor,
-Eastern Kingdoms,
-Northrend (nieobecny w grze).
2. Najczęściej stosowany podział spoza gry:
-Kalimdor,
-Lordaeron,
-Khaz Modan,
-Azeroth,
-Northrend.
3. Podział według jednej z map w W3:
-Kalimdor,
-Lordaeron,
-Quel''Thalas (i to jest główna różnica - tutaj tworzy osobny kontynent),
-Khaz Modan,
-Azeroth,
-Northrend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2007 o 11:09, Renchar napisał:

Ta czasu ile minęło po FT mogą opisać ci co grali w WoW


Dodam jeszcze, że nie tylko grający w WoW. To akurat można znaleźć na stronach Blizzarda. Chyba więcej mówić nie trzeba, bo to każdy znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mysle i mysle nad ostatnim pytaniem w konursie z TBC i wymyslic nie moge. Ale jak w koncu wymysle to moze nawet wygram, bo z tego co tutaj widze wszyscy albo maja podstawke oraz dodatek i chca wygrac pre-paid, albo nie grali w ogole w WoW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hihi, no na i kolejny Konkurs wysłałem odpowiedzi. Wspaniale, choć tutaj również będzie losowanko. Ale zobaczymy, są jeszcze nagrody pocieszenia (stylowa czapesiunia ;P ?).

PS Wysłałem na Konkurs nr 3. Obawiam się, że to tam będzie najwięcej zgłoszeń, ale cóż... jakoś to będzie :) . Tj. może. Ale, tak jak się "wynurzyłem" w e-mailu: "WoWa właściwego" mam (konto zamrożone na 28 poziomie), zanim bym się dowlókł do TBC, minęłaby wieczność. Więc tylko pre-paidzik mógłby się przydać łacnie.

Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, w końcu konkurs najbardziej zainteresuje fanów WoW''a, a i ci którzy wygrają podstawkę WoW lub dodatek abonament tak czy inaczej będą musieli sobie kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<quote>Akurat z tym pytaniem ludzie mogą mieć problem. Zależy też, którą z wersji przyjął CD Projekt. A Lordaeron to w grze nazwa kontynentu, kraju i jego stolicy (teraz jest tam Undercity, ale kiedyś było nazywane Capital City of Lordaeron lub skrótowo Lordaeron - w grze zresztą jest część miasta o nazwie "Ruins of Lordaeron"). Wracając do kontynentów to różnie można to policzyć:
1. Podział z gry:
-Kalimdor,
-Eastern Kingdoms,
-Northrend (nieobecny w grze).
2. Najczęściej stosowany podział spoza gry:
-Kalimdor,
-Lordaeron,
-Khaz Modan,
-Azeroth,
-Northrend.
3. Podział według jednej z map w W3:
-Kalimdor,
-Lordaeron,
-Quel''Thalas (i to jest główna różnica - tutaj tworzy osobny kontynent),
-Khaz Modan,
-Azeroth,
-Northrend.</quote>

Ale Ty bzdury piszesz. Wiesz co znaczy kontynent? Kontynent to nie obszar do cholery. Każdy kto spojrzy na mapę świata WoW''a, będzie wiedział ile ich jest. Kiedy zminimalizujesz mapę WoW''a maksymalnie (nie licząc Outlandu) to po najechaniu myszką na dwa obszary, pojawiają sie dwie nazwy. Każda pomniejsza nazwa to nazwa obszaru.

"Kontynent - podstawowa, obok oceanów, jednostka podziału świata. Odnosi się do olbrzymich pod względem powierzchni (rzędu kilku mln km2) obszarów lądu na Ziemi. Geografia fizyczna zwraca uwagę na aspekt "wyspiarski" kontynentów, które otoczone są ze wszystkich stron morzami i oceanami, a z innymi kontynentami połączone są co najwyżej wąskimi przesmykami (Ameryka Północna i Ameryka Południowa, Afryka i Azja)"

Więc nie mów, że można to różnie policzyć. Rany, przestańcie wszyscy wydziwiać, chodzi o najprostsze odpowiedzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a moze ktos mi powiedziec czy jezeli chodzi o pytanie ile lat dzieli fabule wowa od w3 to musze dokladnie podac czy mniej wiecej?? bo jak szukalem to nie moge nigdzie znalezc dokladnej liczby lat:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować