Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs WoW-a nie tylko dla fanów MMO!

153 postów w tym temacie

Odpowiedzi wysłane, z WoW-em nie miałem nigdy wcześniej styczności, ale mam nadzieję, że chapsnę przynajmniej jakąś nagrodę pocieszenia ^^ fajny konkurs, brawa dla ekipy gram.pl i redakcji wow.gram.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[quote=PaulSoiree]Każdy kto spojrzy na mapę świata WoW''a, będzie wiedział ile ich jest.[/quote]

Ale nigdzie nie pisze że to mają być kontynenty w WoW, pisze żeby wymienić kontynenty Azeroth a tych jest więcej niż w WoWie. Chociażby Northren, Pandaria czy Undermine...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2007 o 16:50, Dana22 napisał:

[quote=PaulSoiree]Każdy kto spojrzy na mapę świata WoW''a, będzie wiedział ile ich jest.[/quote]

Ale nigdzie nie pisze że to mają być kontynenty w WoW, pisze żeby wymienić kontynenty Azeroth
a tych jest więcej niż w WoWie. Chociażby Northren, Pandaria czy Undermine...


Jeśli chcesz wprowadzić cytat, kliknij "ODPOWIEDZ" i w otwartym oknie i tam manipuluj postem :) .

Komendy z PHPBB tu nie działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie pacze na te filmiki i zdjęcia z wowa i myśle sobie że fajnie by było wygrac takom super gre jak WORLD OF WARCRAFT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wziąłem udział w konkursie na kartę pre-pay pytanie serio były trudne... mam nadzieje że autorzy konkursu zaliczą moją odpowiedz na pytanie 2 bo nie napisałem o zespole, filmie lub grze ale o pewnej osobie - znanej osobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 08:33, Pawlo09 napisał:

Pamientaj cie dziś blizard ogłosi swojom nową gre chyba każdy czeka na tom chwile.


Tak to będzie Starcraft! Ale do czasu ogłoszenia go proponuje ci przejzeć słownik. To naprawdę nie boli.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 08:42, Marko Pele napisał:

> Pamientaj cie dziś blizard ogłosi swojom nową gre chyba każdy czeka na tom chwile.

Tak to będzie Starcraft! Ale do czasu ogłoszenia go proponuje ci przejzeć słownik. To naprawdę
nie boli.
Pozdrawiam.

Przejrzeć.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

He no rzeczywiście R’ki nie napisałem ;p Z lekka wtopa… Sorki w takim razie ;p Ale błędy typu „chcem”, „swojom” mnie denerwują. W takim miejscu aż chce się zacytować: „Nie chcem, ale muszem” :D hehe…


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lol ja już dawno napisałem zgłoszenie chciałbym chociasz dostać nagrode pocieszenia :) a wiem że na 100 % wszystkie odpowiedzi miałem dobrze :) ale i tak nic nie wygram pewnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako, że od 3 lat gram w ET i jest to moja ulubiona gra napewno kupie RTCW z dodatkiem ET. A tydzień temu miałem kupować za 90zł na allegro sprowadzaną z Niemczech. Suuuuuper.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 15:46, KamcioBoy napisał:

Nie jestem pewien ale chyba w poniedziałek


Wyciąg z regulaminu: "Losowanie odbędzie się dnia 24 maja i wtedy też ogłoszone zostaną wyniki."

Wychodzi na to, że dziś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować