Zaloguj się, aby obserwować  
cienio

Kto lubi Grand Theft Auto?

39 postów w tym temacie

Dnia 12.12.2005 o 16:23, cienio napisał:

Która część GTA jest waszym zdaniem najlepsza

Jedynka i Vice City.

Ale czy ten temat naprawdę jest niezbędny? Istnieje cała masa tematów o GTA na forum gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2005 o 16:28, cienio napisał:

;) jakoś nie miałem pomysłu na nowy temat

to w takim razie nie zaczynaj nowego na siłę, tylko dopisuj się do starych (też nie na siłę). ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O czym my mówimy, San Andreas chuchnął, dmuchnął i poprzednie części zdmuchnął z powierzchni Ziemi. A tak a propos, to ja GTA toleruję tylko na konsolach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2005 o 21:57, Zwierzakf napisał:

Najlepsze były 1 i 2, dalej to już nie ta gra...


Heh masz na myśli, że czuło się ten klimat GTA i liczyła się fabuła misje itp a nie jak teraz nr 1 to grafika ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2005 o 22:08, Vaxinar napisał:

Heh masz na myśli, że czuło się ten klimat GTA i liczyła się fabuła misje itp a nie jak teraz
nr 1 to grafika ?


Dokładnie. A poza tym te nowe już tak nie wciągają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego ludzie sie tak czepiaja nowych czesci GTA.
Moze dlatego, ze nie znaja jezyka i tak naprawde nie rozumieja polowy gry... moze dlatego, ze liczy sie dla nich grafika... nie wiem
Ja osobiscie uwielbiam ta gre za fabule i cudowne dialogi. GTA3 już było fajne, czuło się ten klimat gangsterki. Vice City to naprawde wielki krok naprzod, duzo wiekszy swiat gry, mnostwo bohaterow, calkiem niezla fabula.
Jednak San Andreas to juz po prostu majstersztyk, Kilka ciekawych zwrotów akcji, spójna fabuła. Samuel L. Jackson w roli Tenpenny''ego - watpie, zeby ktos to lepiej zagral. Graficznie ta gra może zostać na tym poziomie co jest. Mi to nie przeszkadza - byle fabularnie utrzymała poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większości ludzi bardziej podobają się stare odsłony, ponieważ myślami wracają do wspomnień typu: ah wtedy byłem jeszcze piękny i młody, inaczej są nastawieni psychicznie do danego tytułu, bardzo podobny przykład to biadolenie typu: ,,Za komuny było lepiej''''. Pewnie kiedyś, kiedy sam będę dziadkiem, z łezką w oku będe wspominał BG2 i z złością patrzył na tego crap''owatego Final Fantasy XXX:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2005 o 23:30, SirMike napisał:

Nie wiem dlaczego ludzie sie tak czepiaja nowych czesci GTA.
Moze dlatego, ze nie znaja jezyka i tak naprawde nie rozumieja polowy gry... moze dlatego,
ze liczy sie dla nich grafika... nie wiem


A moze jednak dlatego, ze jesli by sie tak faktycznie zastanowic to San Andreas jest wtorne, he?

Dnia 19.12.2005 o 23:30, SirMike napisał:

Ja osobiscie uwielbiam ta gre za fabule i cudowne dialogi. GTA3 już było fajne, czuło się ten
klimat gangsterki. Vice City to naprawde wielki krok naprzod, duzo wiekszy swiat gry, mnostwo
bohaterow, calkiem niezla fabula.


Co do czesci trzeciej i Vice City zgodze sie z tym co piszesz. San Andreas jednak osobiscie uwazam za krok wstecz. Seria zwyczajnie przestala sie rozwijac. Aby przyciagnela mnie nastepna czesc GTA musi byc duzy powiew swiezosci, a nie odgrzewane misje i tylko kilka malo znaczacych, kosmetycznych bajerkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2005 o 16:23, cienio napisał:

Która część GTA jest waszym zdaniem najlepsza


zdecydowanie jedynka. pamiętam, jak chciałem mieć komputer, by móc wreszcie grać w ''upragnioną'' GTA..
dwójka też jest niezła.. od 3 zaczęła się nowa era GTA, i to już nie jest ta sama gra.. choć nie mówię, że 3 zła była ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2005 o 00:41, thevon napisał:

A moze jednak dlatego, ze jesli by sie tak faktycznie zastanowic to San Andreas jest wtorne,
he?


Pewnie, ze w pewnym sensie jest wtorne - ile w koncu mozna wymyslac nowych rzeczy w poscigach, zabijaniu czy innych misjach na czas. Jak juz pisalem, pod wzgledem fabularnym jest tylko lepiej.

Dnia 20.12.2005 o 00:41, thevon napisał:

Co do czesci trzeciej i Vice City zgodze sie z tym co piszesz. San Andreas jednak osobiscie
uwazam za krok wstecz. Seria zwyczajnie przestala sie rozwijac. Aby przyciagnela mnie nastepna
czesc GTA musi byc duzy powiew swiezosci, a nie odgrzewane misje i tylko kilka malo znaczacych,
kosmetycznych bajerkow.


Ale co rozumiesz poprzez powiew swiezosci? Ruska mafie maja tam wkrecic? Chcesz latac w kosmos?
Na tym polu ciezko cokolwiek wymyslec oryginalnego i wg mnie gra powinna nadrobic te rzeczy poprzez fabule. Spojrzmy np. na Mafie - niby zadna rewelacja bo sam gameplay nie byl zbyt fajny ale fabula i rozwoj wydarzen przykuwal do monitora na wiele godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wg mnie gta 3 była najlepsza. w vice city za dużo było misji na czas których nie nawidze i zrecznosciowych takich jak sterowanie helikopterem w podkladaniu bomb w budynku. zaś w sa przynajmniej dla mnie te miasto jest za duze. wiecej czasu sie traci na dojechaniu do celu niz na samym wykonywaniu zadań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować