Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ubisoft zarabia i planuje

27 postów w tym temacie

Wbrew pozorom nie takie nudy. Zwłaszcza wystarczy popatrzeć na to, że Ubi staje się coraz większym potentatem w dziedzinie gier. Obroty - wzrost prawie o 1/5. Elegancki wynik! W porównaniu z blednącą EA (sorry, to moja opinia, ale coraz gorsze gry puszcza EA, zwłaszcza EA Sports) i jej mitem o potędze w dziedzinie gierkowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domek

Firma Ubisoft opublikowała właśnie wyniki finansowe za rok fiskalny 2005-2006. Wśród standardowych nudów (ale za to jakich - wzrost obrotów o 19%, a zysków o 5,2%!) znaleźć można dość interesujące informacje na temat nowych gier na konsolę przenośną PSP.

Przeczytaj cały tekst "Ubisoft zarabia i planuje" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UBVISOFT BANKRTOWAłO??? Ubisoft jest przecierz jednym z większych firm tworzących gry (na przykład Age of Empires III ma na pudełku logo Ubisoftu). Niewyobrażam sobie świata gier komputerowych bez nich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>No, szkoda, szkoda, ale z tego co ostatnio zauwazylem Cenega poprawia sie.

Może i ma już lepsze tłumaczenia, ale wydaje mniej gier niż kiedyś, a ite są gorsze.
A w ogóle to nie rozumiem związku z tematem. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa. Zauważyłem, że Ubisoft produkuje lub dystrybuje gry rzadko, ale jak już zrobią, to gra wymiata!!!
Np.Far Cry, Age Of Empires III, Seria Prince Of Persia, Beyond Good And Evil, seria Splinter Cell... Tego można wymieniać w nieskończoność... Widać, że Ubisoft postawił na jakość, a nie na ilość! I to się liczy!!! Stąd zyski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pełni zgadzam się z moim wyżej opisaną opinią. Ta firma zrobiła już takie tytuły i dotego ten Heroes V, a szczególnie ta ostatnia pozycja z pewnąścią przyczyni się do wzrostu ich obrotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz z Ubi zetknąłem się przy demia FarCry, a że gierka mnie wtedy wymiotła, to i opinia o nich natychmiast u mnie wskoczyła bardzo wysoko. Teraz wszędzie gdzie się nie spojrzy to ich logo widać. Prężnie się rozwijają trzeba przyznać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy kontakt z Ubi to Prince of Persia. Ten pierwszy stareńki. Miałem wtedy jakieś sześć lat i nie zwracałem uwagi na takie rzeczy, liczyła się grywalność. Dziś jeżeli widzę logo Ubisoft na jakimś pudełku/screenie/zapowiedzi wiem czego się spodziewać: dużej grywalności, ciekawej fabuły i fajnej grafiki. Brzmi jak zachwalanie windowsa przez jego stwórcę, ale jak dotąd trudno powiedzieć żeby Ubi dotknęło się jakiegoś badziewia. Jak dotąd robią lub wydają same fajne gry. Oby się to nie zmieniło i nie poszło w kierunku EA-za rok dodamy nowy model shaderów, dwie nowe pozycje w menu, wydamy 2xtyle na kampanie reklamową i sprzeda się jak świeże bułki.
Jak dla mnie UBI RULEZ. CDP mogłoby przejąć lokalizacje gier PC a wtedy będę szczęśliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Racja nie był. Jakaś dziura w pamięci, pomieszanie się faktów. Chyba za bardzo lubię Ubi i tak się zapędziłem. Pan Mechner mógłby się pogniewać. No ale cała reszta to fakt. Ubi jest dobre i oby takie zostało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale ale co do tego ze ubi jest dobre a ea jest zle to nie tak ubi wydaje gry dopieszczajac je ale nie patrzac z marketingowego punktu widzenia ea wydaje gy moze takie hmm ale oni patrza zeby gra sie SPRZEDALA i to dziala! ale ubi wcale takich dobrych gier to nie robi brother in arms bylo do bani ,price byl dobry ,farcry byl niezly nowy heros zapowiada sie tak sobie beyond good ane evil bylo slabe splinter cell niezly wiec ubi takie dobre to nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Far Cry był niezły? Chyba lepiej niż niezły, ale niedoceniony. Beyond G&E też była co najmniej dobra, a nie przyjęła się bo za bardzo się wyróżniała. A różne podejście obu firm to niestety fakt. EA wypuszcza podrasowale lekko klony zamiast wprowadzać coś nowego, na przykład nowy Need for Speed. Niby fajnie policja bajery pościgi ale poza grafiką to wszystko było już w NFS3:Hot Pursuit. Tak samo jest z NBALive, Fifą, itd.. Niestety taka jest prawda. Zamiast w grywalność walą w reklamę i mówią: hej przecież to jest gra EA, ona nie może być słaba. A ludzie walą do sklepów jak lemingi i spadają ze skały grywalności prosto do morza kolejnych, niewnoszących nic nowego produkcji.
No ale odchodzimy od tematu. Starczy tych dygresji na temat EA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować