Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wybróbuj wersję beta gry World in Conflict!

74 postów w tym temacie

Zgadza sie, gra jest rownie beznadziejna co World of Warcraft i ABSOLUTNIE nie zasluguje na miano MMORPG :D

A''propos predkosci dzialania, to w przecietnych ustawieniach chodzi dobrze na sprzecie, ktory byl super 3 lata temu.
Na super ustawieniach chodzi super na sprzecie klasy 7900GT. No a jak sie powlacza efekty DX10 to trzeba miec 8800. Nie wiadomo czy DX10 bedzie w becie, ale to chyba nie jest powod, zeby sie obrazac ;)

Lepiej zacznijcie kombinowac kumpli do gry, bo w to sie gra zespolowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już wczoraj widziałem ten temat, ale nie miałem czsu wejść. Szkoda, że go wczoraj nie znalazłem. Dzisiaj już nie ma kodów. To już ostateczna wiadomość czy jeszcze będzą jakieś udostępnione???

Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 08:33, Luxes napisał:

ale mi chodzi skąd ściągnąc gre a nie klienta

Jak się zakwalifikujesz to dostaniesz info z adresem do pobrania klienta - cierpliwości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 16:48, marcinanddog napisał:

Nie wiecie może czemu nie przysłali?


Sprawdź w folderze ze spamem. Istnieje też niestety możliwość, że filtr odrzucił maila całkowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak wszyscy chyba chcialbym zagrac wiec jesli nie grasz juz, lub gra ci nie odpala, albo cokolwiek innego ;p bardzo bym prosil o podeslanie keya na lookash87@wp.pl z gory dzieki dobrym ludzia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również bardzo bym prosił o kontakt, jeśli komuś gra się nie włącza lub jest niegrywalna - michaelbednarczyk@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować