Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Aresztowany za Larę Croft

87 postów w tym temacie

Dnia 16.05.2007 o 19:26, rick90 napisał:

też chciałbym mieć naturalnej wielkości figurę Lary Croft! ;)


Można się wtedy pobawic jej bronią w skali 1:1 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna ta Lara, chciałbym taką w pokoju, ale nie trzymałbym jej przy oknie bo jeszcze przyjechałoby po mnie W11 czy inne FBI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Policjant po prostu nie wiedział, że to manekin. :-) Pewnie po tym zdarzeniu, jak postrzelono stróża prawa, są teraz bardziej ostrożni. Oby wszystko szybko się wyjaśniło. :-)
Teraz ten manekin jest o wiele więcej wart. :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale że nie sprawdzili tego mieszkania czy pomieszczenia ;/ powinni obejść całość nie ? i wtedy by się wyjaśniło... a tak to sobie zepsuli opinię i uprzykrzyli życie komuś innemu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja raz słyszałem o zatrzymaniu na ulicy 9''latka za posiadania snajperki na kulki snajperka muszę przyznać przypominała prawdziwą ale ci policjanci też zrobili temu dzieciakowi istną ''''antyterrorke'''' ehhh :/
to się działo w U.S.A. a dziecko zatrzymali na początku pod zarzutem posiadania broni :D

''''czego się nie robi dla bezpieczeństwa''''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to Pięknie Lara na pewno ma teraz kajdanki i jej broń z ręki wyrwali ... a ten policjant to chyba ma ADHD bo zaszybko na któtkowaflówka nacisnoł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PWNED''s! OMG''s! LOL''s! NOOB''s! Jak mozna aresztować człowieka który nie posiadał broni ??? Co za durnie !!! Tępić takich! Przez nich człowiek traci cenne minuty które może spędzić przykompie lub przy innej rozrywce np. telewizji!

Ehhh...czyli jednak nie tylko dzieci (ich większość?) są takimi błaznami i noobami. Oby sprawa się wyjaśniła i pojawił się następny artykuł dotyczący tej sprawy, a gosciowi życzę dobrych wrażeń przy komputerze, jeśli oczywiście go nie skażą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż pan policjant wezwał wsparcie bez rozpoznania uprzedniego, A gdyby tam było 15 typa dobrze uzbrojonych to panowie z anty-terrorki wpadliby w zasadzkę. Podsumowując policjant wykazał sie nadzwyczajną znajomością taktyki a także nie przeciętną yntelygencją :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam w domu z 50 kubków. wiem ze to trochę nie temat, ale chciałbym wiedzieć czy mnie za to nie aresztują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, jeszcze coś: przecież to są lole! Jak manekin może być dowodem w śledztwie, skoro trzyma sztuczną bron (może jednak się mylę, ale chyba ten David nie jest jakimś zabójcą, może oni nyslą że prawdziwa broń jest w srodku?) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I wiecie, co w tym jest najlepsze? Wychodzi na to, ze policjanci wpadli do jego mieszkania i aresztowali go nawet nie sprawdzając, czy broń Lary jest prawdziwa, a teraz toczy się śledztwo xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2007 o 19:28, KannX napisał:

> też chciałbym mieć naturalnej wielkości figurę Lary Croft! ;)

Można się wtedy pobawic jej bronią w skali 1:1 ;)


rick(owi)90 chyba chodzilo o troche inna zabawe :D. Ale bronia pomachac do sasiadow tez fajnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować