Zaloguj się, aby obserwować  
scierwojad2

Gothic 3 duże WYMAGANIA SPRZĘTOWE

8029 postów w tym temacie

Dnia 15.01.2007 o 12:06, krzysiekxl29 napisał:

Dzieki.
To bedzie karta graficzna GForce 6800 XTreme 256 MB.


W takim wypadku mogę Ci tylko życzyć miłej gry ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 12:36, Master J napisał:

Nawet jeśli wyjdzie w klasyce to i tak ci nie pójdzie.Gothic 3 nie działa na kartach graficznych
od laptopów.

Póżniej se kupie stacjonarnego kompa, bo właśnie zauważyłem że te nowsze gry mi nie chcą póść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 12:39, Draxvoxdor napisał:

Póżniej se kupie stacjonarnego kompa, bo właśnie zauważyłem że te nowsze gry mi nie chcą póść.

Ostatnio przeczytałem niusa na temat stacji dokującej do komputerów przenośnych , w której mieścić się będzie dowolna karta graficzna , nawet GF8800.Ma to urządzenie produkować asus.Cena na razie nie znana , ale podobno będzie spora.To pierwsza dobra wiadomość dla osób chcących pograć w nowości i mających trochę kasy , ale nie posiadających PCtów , tylko notebooki.Troszkę cierpliwości i może się okazać , że pomimo bycia zapalonym graczem , będę mógł w końcu być mobilny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może fajnie ale chyba sobie uzbieram na stacjonarnego kompa, niewiadomo tylko czy sie rodzice wkurzą i nie będą wrzeszczeć. Co za bogaty jesteś? Już 3 kompputer chcesz mieć? Mam 1 ,tata ma drugi. Ale powinni sie zgodzić a kupie wtedy kiedy laptop mój będzie maszyną do pisania(żadna nowa gra nie pójdzie). Windows vista stanie sie popularny, a wtedy sprzęt stanieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Gothic 3 jest super grą , ale źle napisaną. Ja mam komputer niczego sobie, a gra tnie się nawet na najsłabszych obrotach. Niby rozwiązuje to patch 1.12, ale nie działa on z polską wersją. Poza tym w grze znalazłem takie bug:
- Gdy bohater żre rośliny, które podnoszą mu współczynniki można wyłączyć okno ekwipunku po podniesieniu współczynnika. Roślina nie znikinie. Można ją "zjeść" ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

do Master J: Mylisz sie co do działania gothica na laptopach. Czytałem o tym ale i tak gre kupilem chociaz mam laptopa... i o dziwo gra dziala, do tego da sie grac. Mam toshibe SM30...ma Radeona 9700 64MB, intel centrino 1,6 Ghz i 1GB Ram''u...takze radze probowac na laptopach bo moze sie okazac ze spokojnie pojdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 19:51, Igor999 napisał:

Niby rozwiązuje to patch 1.12


Poprawia on stabilność gry, ale niestety nie w zadowalającym stopniu. Gothic III ciągle ma ekstremalne wymagania sprzętowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Mam pytanie (prosze jednakże o konkretną odpowiedź, a nie odpowiedzi w stylu " na laptopach nie chodzi, quadro nie nadaje sie".
Czy G3 pojdzie na Nvidia quadro fx3500M? - 512 (karta jest pochodną 7900), ale dla aplikacji graficznych.
Bechmarki ma bardzo wysokie, ale może po prostu nie działać?

Dzięki za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 17:34, Marrron napisał:

Witam wszystkich.

Mam pytanie (prosze jednakże o konkretną odpowiedź, a nie odpowiedzi w stylu " na laptopach
nie chodzi, quadro nie nadaje sie".
Czy G3 pojdzie na Nvidia quadro fx3500M? - 512 (karta jest pochodną 7900), ale dla aplikacji
graficznych.
Bechmarki ma bardzo wysokie, ale może po prostu nie działać?

Dzięki za info

Niby pisze, że nie działa na zintegrowanych, ale u kumpla odpaliliśmy na RADEONIE 9100 IGP (zintegrowanym), bo mu się 9550 zepsuła. I elegancko chodziło, aczkolwiek z zacinką, bo karta ogólnie słaba. Ale na twojej powinno chodzić. Spróbuj odpalić demo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 17:55, WIelbiciel DSII napisał:

pojdzie mi gothic 3 na takim kompie:756ddram 2000 procesor karta graficzna radeon9200

Ja mam 512 RAM DDR RADEONA 9200SE, który jest przecież gorszy od twojej karty i mi działa na minimalnych. Ale po optymalizacji, a w mieście i tak żenujaco zacina. Aha jeszcze pentium 4 2,4 Ghz podkręcony do 3,3 Ghz, który bardzo wpływa na wydajność. Wydaje mi się, że masz za słaby trovhę procek, ale to samo co wyżej: odpal demo i sprawdż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam !!!!
Mam pewein problem,kiedys przez przypadak wylonczylem sobie antyalising w Gothic''u 3 i teraz niemam pojęcia jak go uruchomic ponwnie.
Prosze o pomoc, co mam dokladnie wyszukac w pliku g3.ini zeby znów działał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 19:46, XerkO napisał:

Witam !!!!
Mam pewein problem,kiedys przez przypadak wylonczylem sobie antyalising w Gothic''u 3 i teraz
niemam pojęcia jak go uruchomic ponwnie.
Prosze o pomoc, co mam dokladnie wyszukac w pliku g3.ini zeby znów działał.


w gothicu nie ma anty-aliasingu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 15:55, krzysiekxl29 napisał:

Czy ktos z was gra w Gothica 3 na 1024 MB RAM pc2100 266MHz??Bo ktos mi powiedzial ze na 266MHz
pc 2100 raczej nie pojdzie ale nie jestem przekonany.

Na takiej ilości ramu pójdzie <tylko niewiem jaka masz karte grafiki?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mojego kolegi który ma komputer: Celeron 2.80, 768 mb ram, Radeon 9200 128mb działa na minimalnych tak samo jak na wysokich, praktycznie nie widać różnicy że się coś tnie, a gra wygląda dosyć ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 20:10, Kermit5738 napisał:

Na takiej ilości ramu pójdzie <tylko niewiem jaka masz karte grafiki?>


Mam GForce 6800 XTreme 256 MB RAM,reszte systemu mozesz przeczytac w moim podpisie.
Mam Gothic 3 i zainstalowalem go bez problemow majac 512 MB RAM,tylko kiedy chcialem uruchomic
bylo cos o memory i gra nie wlaczyla sie,wiem ze musi byc wiecej ramu do tej gry ale zwatpilem i jeszcze nie dokupilem,poniewaz nie jestem pewny czy na 266MHz-ach(pc 2100) wogole pojdzie ta gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować