Zaloguj się, aby obserwować  
scierwojad2

Gothic 3 duże WYMAGANIA SPRZĘTOWE

8029 postów w tym temacie

Dnia 10.02.2007 o 16:25, boduczek napisał:

Nie przesadzam tylko mówie jak było:/ A gothic nie wygląda za specjalnie?!Co ty mówisz widziałeś
G3 na maxymalnych ustawienach?Powiedz która z gier RPG oproćz Obliviona ma tak piekną grafikę?!odpowiedź
brzmi rzadna!Więc nie opowiadaj mi herezji:P


No to niezle. Po pierwsze teksty w stylu "która oprócz" są śmieszne. Nie gdybaj bo oblivion istnieje i jest ładniejszy. A nawet zakładając że gothic jest najpiękniejszy, z czym się nie zgadzam, pytanie brzmi:jest najpiękniejszy dlatego że jst najpiękniejszy, czy jest najpiękniejszy bo nie ma konkurencji? Chyba jednak to drugie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.02.2007 o 16:33, TigerXP napisał:

No to niezle. Po pierwsze teksty w stylu "która oprócz" są śmieszne. Nie gdybaj bo oblivion
istnieje i jest ładniejszy. A nawet zakładając że gothic jest najpiękniejszy, z czym się nie
zgadzam, pytanie brzmi:jest najpiękniejszy dlatego że jst najpiękniejszy, czy jest najpiękniejszy
bo nie ma konkurencji? Chyba jednak to drugie!

Jak dla mnie pod względem fabuły choć by miał nie wiem jaką konkuręcje jest najpiękniejszy,bo rzadna gra nie wywarła na mnie takiego wrażenia jak Gothic.A co do grafiki to jest super tak jak w Obku(a nawet lepsza jak dla mnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 16:03, YahooPL napisał:

Oto link do poradnika :
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2297&pid=2301

Co do karty to też taką mam. 1/4 twojego ramu tez nie jest dla mnie jakąś dobrą pozycją ale
trzeba se radzić między innymi takimi tweakami ...

kurcze 7600 w tej wersji jaka mam to nie jest złe. szybsze od 7600GT i dorównuje 7800GT wydajnoscia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znacie sposób na polepszenie "warunków" gry w Gothic 3:/ chodzi mi dość kiepsko--->mam 1GB Ram, pentium 4, ATI RADEON 9950, 3 GHz...przesłał by mi ktoś z was zmieniony plik .ini:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 16:03, YahooPL napisał:

Oto link do poradnika :
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2297&pid=2301

Co do karty to też taką mam. 1/4 twojego ramu tez nie jest dla mnie jakąś dobrą pozycją ale
trzeba se radzić między innymi takimi tweakami ...

mówiłem ze mi nie pomoze i mówiłem ze nie wierze tym tweakom oto co stało sie z moim gothic''kiem
1: ze stweakowanym g3.ini gra nie chciała wystartowac-musiałem przywrócic swoj orginalny(lekko zmodyfikowany na swoj sposób)
po 2: drzewa w grze były czerwone :/ a to nei jest normalne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 18:32, danzelmario napisał:

> Oto link do poradnika :
> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2297&pid=2301
>
> Co do karty to też taką mam. 1/4 twojego ramu tez nie jest dla mnie jakąś dobrą pozycją
ale
> trzeba se radzić między innymi takimi tweakami ...
mówiłem ze mi nie pomoze i mówiłem ze nie wierze tym tweakom oto co stało sie z moim gothic''kiem
1: ze stweakowanym g3.ini gra nie chciała wystartowac-musiałem przywrócic swoj orginalny(lekko
zmodyfikowany na swoj sposób)
po 2: drzewa w grze były czerwone :/ a to nei jest normalne..

Mam pytanie: Czy PB nie traktuje czasem jako piractwa wszelkich Tweak''ów? W sumie nie widzę powodów, ale dla pewności warto spytać, nie?
Chociaż zamiast sie czepiać (jeśli się oczywiście czepiają, bo jeszcze nie wiem;)) powinni coś zrobić z tymi wymaganiami (wiem, wiem. Temat wałkowany, jak ciasto francuskie przed zapiekiem, ale żebym nie wyszedł na ignoranta, to piszę takie zdanie. ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Jak Tweakowanie oryginalnej gry (jeśli macie oryginalne gry) można uznać za piractwo ??? Kupiłeś grę i jest Twoja, możesz działać na nią jakimikolwiek programami, modyfikować kod gry itp. Zresztą kogo to obchodzi. Potraktowali swoich fanów jak ludzi z milionowymi budżetami co oczywiście prawdą nie jest. Wystawili większość graczy do wiatru i teraz jeszcze się mamy ich opiniami przejmować ??? Dla mnie są przegrani ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 07:54, YahooPL napisał:

/.../

Potraktowali swoich fanów jak ludzi z milionowymi budżetami co oczywiście
prawdą nie jest. Wystawili większość graczy do wiatru i teraz jeszcze się mamy ich opiniami
przejmować ??? Dla mnie są przegrani ...

dokładnie :) idealne okreslenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 10:46, marlin15 napisał:

Da mi ktos linka do optymalnych ustawien ge3.ini ??


Tutaj masz Tweaka, który składa sie z samych plików ge3.ini. są one opisane tym co dają. Np Lowest to najniższy możliwy do uzyskania efekt:
http://forum.jowood.com/showpost.php?p=1913125&postcount=140

Wszystko masz opisane tutaj:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2297&pid=2301

Dnia 11.02.2007 o 10:46, marlin15 napisał:

ps ... nie ma czasem nowego patcha??


Z tego co wiem to najnowszy patch to 1.12 ale nic nie daję więc nie warto się nim interesować ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym podziękować wszystkim, którzy dawali mi linki do tweaków i innych pomocy, aby zwiększyć szybkość działania Gothica. Niestety muszę szczerze powiedzieć, u mnie żaden tweak niczego nie przyspieszył. Ale i tak dziękuję za pomoc :) W sumie nie chodzi źle na moim kompie - mogę grać w miarę komfortowo w 1280x1024 (nie ma różnicy w wydajności przy obniżeniu rozdzielczości), zasięg widzenia na medium, textury na max, cienie wyłączone. Tylko to szarpania jest czasami męczące, no ale mam szarpanie a stawanie jak u niektórych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 10:56, TigerXP napisał:

Po wrzuceniu tego ini gothic mi się nie odpala. Wyskakuje błąd "where is guru"! Jak to naprawić?


Żeby po podmienieniu plików ini. pozbyć się błędu "Where is Guru??? " trzeba :

W plikach Ini gry (g3.ini) należy popodmieniać ENGLISH NA POLISH bez tego gra w 99% wypadków w ogóle się nie odpala ...

To jest niesprawdzone ale powinno działać :
Gdy wyświetli ci się ten błąd naciskasz alt+control+delate i wciskasz zakończ zadanie powtórz to kilka razy a w końcu ci sie uda

Podobno zwiększenie w rejestrze wykorzystania RAMu też daje jakieś wyniki ale nie wiem jak to zmienic :)

Powinno pomóc. Życzę miłej gry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 11:43, lysyy napisał:

a moze spróbowalibyscie tych tweaków?


Nie jest to nic wyjątkowego. Po prostu jedna z części Tweaka 4th. Pliki z katalogu Low o ile się nie mylę. Różnią się tylko tym, że są już wprowadzone Polish ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po ostrym tweakowaniu gry, tweakowaniu tweaków gra chodzi mi całkiem znośnie na high medium. Gdyby jeszcze zlikwidować te doczytki z dysku to byłoby super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować