Zaloguj się, aby obserwować  
scierwojad2

Gothic 3 duże WYMAGANIA SPRZĘTOWE

8029 postów w tym temacie

Tak jak powiedział kolega Choinix w obku mozesz włączyć na najnizszych detalach włączyć trawe, jest znacznie więcej opcji dzięki czemu możesz dobrać opcje tak żeby chodził obek lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 22:39, Tal441 napisał:

Dzięki, widzę ,że obek będzie mi działał dużo lepiej niż g3.


Napewno. I nie będziesz miał doczytek terenu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robiłem reinstal windowsa z dwa razy a jak zapisałem grę iwychodziłem do głównego menu i robiłem reset to ten stan nie chciał mi wczytać czy nie wiecie jak można przyśpieszyć działanie gry ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 16:19, Bratek196 napisał:

Robiłem reinstal windowsa z dwa razy a jak zapisałem grę iwychodziłem do głównego menu i robiłem
reset to ten stan nie chciał mi wczytać czy nie wiecie jak można przyśpieszyć działanie gry
????

A po co ten reset??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie. dlaczego jak włączam gothica wyskakuje mi błąd. mój sprzęt to: radeon 9550, celeron 2.7 ghz, 512 mb ram. co może nie stykać? chcę se przynajmniej pograć na najmniejszych detalach na rozdziałce 640x 480.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 20:35, sinir napisał:

mam pytanie. dlaczego jak włączam gothica wyskakuje mi błąd. mój sprzęt to: radeon 9550, celeron
2.7 ghz, 512 mb ram. co może nie stykać? chcę se przynajmniej pograć na najmniejszych detalach
na rozdziałce 640x 480.

Roździelczość 640x480 nie istnieje w g3 a prcesor to powinieneś przynajmniej mieć athlona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 20:41, TigerXP napisał:

Taką rozdzielczość można sobie ustawić, edytując plik konfiguracyjny w notatniku.

Aha sory mój błąd nie wiedziałem ale i tak ja miałem roździelczość 1024x 768

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 20:38, Gracz 23 napisał:

> mam pytanie. dlaczego jak włączam gothica wyskakuje mi błąd. mój sprzęt to: radeon 9550,
celeron
> 2.7 ghz, 512 mb ram. co może nie stykać? chcę se przynajmniej pograć na najmniejszych
detalach
> na rozdziałce 640x 480.
Roździelczość 640x480 nie istnieje w g3 a prcesor to powinieneś przynajmniej mieć athlona

hm.... wydaje mi sie że procesor jest odpowiedzialny tylko za szybkość a nie za włączanie się gier. ona mi się w ogóle nie włącza. w "read me" pisze ze akceptuje karty radeon 9800 a nie 9550. ale nie wiem czy to na pewno tego wina:( PoMoCy ):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 20:35, sinir napisał:

mam pytanie. dlaczego jak włączam gothica wyskakuje mi błąd. mój sprzęt to: radeon 9550, celeron
2.7 ghz, 512 mb ram. co może nie stykać? chcę se przynajmniej pograć na najmniejszych detalach
na rozdziałce 640x 480.


Dziwne, mimo wszystko Gothic 3 powinien się uruchomić.
Może poszukaj na google Gothic 3 Tweak. O ile pamiętam zmniejszał wymagania do znośnego poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 21:04, sinir napisał:

> > mam pytanie. dlaczego jak włączam gothica wyskakuje mi błąd. mój sprzęt to: radeon
9550,
> celeron
> > 2.7 ghz, 512 mb ram. co może nie stykać? chcę se przynajmniej pograć na najmniejszych

> detalach
> > na rozdziałce 640x 480.
> Roździelczość 640x480 nie istnieje w g3 a prcesor to powinieneś przynajmniej mieć athlona

hm.... wydaje mi sie że procesor jest odpowiedzialny tylko za szybkość a nie za włączanie się
gier. ona mi się w ogóle nie włącza. w "read me" pisze ze akceptuje karty radeon 9800 a nie
9550. ale nie wiem czy to na pewno tego wina:( PoMoCy ):


Zbieraj na nowy sprzęt bo zanim zagrasz twój komputer może wylecieć przez okno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 20:35, sinir napisał:

mam pytanie. dlaczego jak włączam gothica wyskakuje mi błąd. mój sprzęt to: radeon 9550, celeron
2.7 ghz, 512 mb ram. co może nie stykać? chcę se przynajmniej pograć na najmniejszych detalach
na rozdziałce 640x 480.


myślę, że masz za mało ramo, dokup przynajmniej jeszcze raz tyle to powinien Ci się odpalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kompa:

Celeron 2,2 Ghz
1 gb ram (SDR!!!)
GeForca 6200
XP Professional

Kompa kupowałem 5 lat temu i dokupywałem nowe części (grafe,ramu). Gothic 3 działa (!) mi na minimum. Grać się da ale to jest koszmar więc nie chcę sobie psuć opini o G3, i jak za rok kupię sobie nowego kompa to będę się dopiero cieszył z tych wszystkich bajerów. Myślę że gra tnie mi sie przez wolny procesor (nie zmieniałem go od kupna kompa!). Macie może jakieś rzeczy żeby gra w G3 była chociaż trochę znośna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bodajże jest taki programik, Gothic 3 Tweak, co robi tak, że Gothic ładniej działa... Ja tego nie używałem, bo nie potrzebuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=14226&u=16080

Przeczytajcie posta użytkownika Rafisport. Chodzi mu na maxa płynnie! :P Płynnie dla niego to znaczy średnio 5fps. Wogóle poczytajcie sobie tamte opinie ''speców'', np. o tym jak to piracki G3 bardziej tnie się od orginalnego (może krzywo płytę zgrali ;) ). I delektujcie się wspaniałą ortografią Bez Imjennego! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 21:04, sinir napisał:

> > mam pytanie. dlaczego jak włączam gothica wyskakuje mi błąd. mój sprzęt to: radeon
9550,
> celeron
> > 2.7 ghz, 512 mb ram. co może nie stykać? chcę se przynajmniej pograć na najmniejszych

> detalach
> > na rozdziałce 640x 480.
> Roździelczość 640x480 nie istnieje w g3 a prcesor to powinieneś przynajmniej mieć athlona

hm.... wydaje mi sie że procesor jest odpowiedzialny tylko za szybkość a nie za włączanie się
gier. ona mi się w ogóle nie włącza. w "read me" pisze ze akceptuje karty radeon 9800 a nie
9550. ale nie wiem czy to na pewno tego wina:( PoMoCy ):

No mój kolega ma procka poniżej 2.0 athlona ma 1.8 i mu g3 nie chce wejść a ma ramu 700 ileś tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować