Zaloguj się, aby obserwować  
scierwojad2

Gothic 3 duże WYMAGANIA SPRZĘTOWE

8029 postów w tym temacie

Dnia 23.03.2007 o 20:32, Solstheim napisał:

Ja bym obstawiał bardziej zeby gra nie skakała i chodziła tak jak powinna chodzic:
Intel core 2 duo extreme 6600

Nie,wystarczy E6400.

Dnia 23.03.2007 o 20:32, Solstheim napisał:

8gb ram ddr2 1115mhz

3 mając Viste starczy.

Dnia 23.03.2007 o 20:32, Solstheim napisał:

2 x GEforce 8800gtx SLI

Jedna starczy,choć i MSi 7900GTO dobzre by działała

Dnia 23.03.2007 o 20:32, Solstheim napisał:

CHlodzenie gazowe, wszystko lekko podkrecone

Co najwyżej włożyć część kompa do zamrażarki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie. jak włączam gothica 3 pokazuje mi okienko o nazwie "where is the guru?". gra mi się nie włącza, ale wcześniej bez problemu się włączała. to było przed formatowaniem dysku. nie wiem co się dzieje. mam oryginał. proszę o pomoooc...! co muszę zrobić?

p.s. próbowałem też na innych dyskach instalować, ale nic z tego. załączam obraz z błędem i czekam na szybką odpowiedź.

20070325175904

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 17:59, sinir napisał:

mam pytanie. jak włączam gothica 3 pokazuje mi okienko o nazwie "where is the guru?". gra mi
się nie włącza, ale wcześniej bez problemu się włączała. to było przed formatowaniem dysku.
nie wiem co się dzieje. mam oryginał. proszę o pomoooc...! co muszę zrobić?

p.s. próbowałem też na innych dyskach instalować, ale nic z tego. załączam obraz z błędem
i czekam na szybką odpowiedź.

też miałem ten błąd, ale za drugim włączeniem gra sie odpalała. Jeśli u ciebie sie nie chce włączyć to nie wiem co może być nie tak (prawdopodobnie coś ci sie nie dograło, albo uszkodziło).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania gry są absurdalne...
Na moim sprzęcie : Sempron 2,8 Radeon 9800 Pro 1 GB Ram praktycznie niegrywalne...
Ustawienia grafiki: rozdziałka 1024x768, wszystkie detale na minimum...
Kasa wyrzucona w błoto...
Grę czym prędzej sprzedaję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niestety, przeinstalowywałem już 5 razy i nic. może spróbuje z płyty kolegi (też ma oryginał) i wtedy... oby:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 18:18, sinir napisał:

niestety, przeinstalowywałem już 5 razy i nic. może spróbuje z płyty kolegi (też ma oryginał)
i wtedy... oby:((



a ja wiem co jest żle;P
- kolega miał to samo - rozwiązaniem było wgranie innego pliku ge3.ini w folderze INI byle jakiego - np z innego pc

pomoże na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 18:09, holo napisał:

Wymagania gry są absurdalne...

Ale nie tylko w G3 są takie wymagania,do Cyris potrzeba GTX,C2D , 2gb ram żeby zagrać na maxa,więc chyba wiedziałeś o tym że na takim sprzęcie gra będzie dziąłąc bardzo źle,lub wcale będzie nigrywalna.

Dnia 25.03.2007 o 18:09, holo napisał:

Na moim sprzęcie : Sempron 2,8 Radeon 9800 Pro 1 GB Ram praktycznie niegrywalne...
Ustawienia grafiki: rozdziałka 1024x768, wszystkie detale na minimum...
Kasa wyrzucona w błoto...

Teraz tak,ale jak byś najpierw się dowiedziłą na jakie detalki mozesz liczyć nie kupowałbyś jej i zmieniłbyś sobie kompa za ileś lat/miesięcy i wtedy mógłbyś kupić Gothica 3.

Dnia 25.03.2007 o 18:09, holo napisał:

Grę czym prędzej sprzedaję....

Ja na twoim miejscu zastanowiłbym isę kidy zrobisz coś z swoim sprzętem,jak to ma być za ponad rok-sprzedaj,jak do roku czasu -zostaw,może kiedyś wóci ci chęć pogrania w nią na nowym kompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 09:56, boduczek napisał:

Ja na twoim miejscu zastanowiłbym isę kidy zrobisz coś z swoim sprzętem,jak to ma być za ponad
rok-sprzedaj,jak do roku czasu -zostaw,może kiedyś wóci ci chęć pogrania w nią na nowym kompie.


Ja tak samo robię mimo wszystko na moim kompie nie da się grać komfortowo, ale gra pozostawiłem na półce i będzie leżeć póki nie zmienię sprzętu bo na pewno wróci mi chęć do niej nawet czasami mnie kusi, żeby zainstalować na tym kompie choć wiem, że super nie pogram. Ale gra pociąga jak bym ją sprzedał to bym żałował:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tak jak ja,tylez że jeszcze jej nie mam bo wiem że zagrałbym sobie niekomfortowo.Wole poczekavc na zmiane kompa i grać na maxymalnych,niż teraz prawie rzadnych.A tak po za tym to sprzedać Gothica 3 jako fan ich poprzednich części -to by był wielki grzech ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 18:18, sinir napisał:

niestety, przeinstalowywałem już 5 razy i nic. może spróbuje z płyty kolegi (też ma oryginał)
i wtedy... oby:((


Odpal notatnikiem ge3.ini i wszędzie gdzie jest napisane English ( chyba na dole) zmień na Polish. Mi pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 10:22, boduczek napisał:

To tak jak ja,tylez że jeszcze jej nie mam bo wiem że zagrałbym sobie niekomfortowo.Wole poczekavc
na zmiane kompa i grać na maxymalnych,niż teraz prawie rzadnych.

kup kompa takiego jak ja tyle ze z 8800 gtx i bedzie ci cięło. g3 ma tak amo duze wyamgania jak skopany silnik. crysis mysle bedzie lepiej działac u mnie niz gothic. jestem tego pewny wrecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 12:14, danzelmario napisał:

kup kompa takiego jak ja tyle ze z 8800 gtx i bedzie ci cięło. g3 ma tak amo duze wyamgania
jak skopany silnik. crysis mysle bedzie lepiej działac u mnie niz gothic. jestem tego pewny
wrecz.

Grałem w Gothic3 z taką własnie kartą i mogę potwierdzić , że gra tnie się nawet wtedy.Co ciekawe nie zależy to od ustawień , ponieważ i na max detalach i na średnich właściwie nie zauważyłem większej różnicy.Są miejsca i pewne momenty w grze kiedy tnie się i już.Wyjęcie pochodni , albo użycie kuli ognia potrafiło obraz zatrzymać na 1-2 s.
Oblivion mający porównywalną grafikę , chodzi na moim sprzęcie bez zarzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.03.2007 o 12:24, KrzychW napisał:

Grałem w Gothic3 z taką własnie kartą i mogę potwierdzić , że gra tnie się nawet wtedy.

no ja nie grajac na takiej karcie moge to powiedziec. to po prostu widac. kupilem kompa za spora kase(dla mnie) w momencie premiery gry praktycznie i co. chodzi u mnie jak na przedpotopowym kompie. znaczy sie no chodzi o to ze na sprzecie ktory posiadam gra powinan smigac i płynac az miło na minimum srednich detalach a nawet dosc wysokich grafika sobie radzi -ale co z tego? juz pisałem ze gra działa jak nie wiadomo co co widac po tej wypowiedzi ponizej :

Dnia 26.03.2007 o 12:24, KrzychW napisał:

Co ciekawe nie zależy to od ustawień , ponieważ i na max detalach i na średnich właściwie nie zauważyłem
większej różnicy.Są miejsca i pewne momenty w grze kiedy tnie się i już.Wyjęcie pochodni ,
albo użycie kuli ognia potrafiło obraz zatrzymać na 1-2 s.

Dnia 26.03.2007 o 12:24, KrzychW napisał:

Oblivion mający porównywalną grafikę , chodzi na moim sprzęcie bez zarzutu.

bo jak robi to spora grupa doswiadczonych programistów to trudno nie zrobic takiej dopracowanej pod tym wzgledem gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.03.2007 o 12:14, danzelmario napisał:

kup kompa takiego jak ja tyle ze z 8800 gtx i bedzie ci cięło. g3 ma tak amo duze wyamgania
jak skopany silnik. crysis mysle bedzie lepiej działac u mnie niz gothic. jestem tego pewny
wrecz.

Zawsze moze się przyciąć,ale na GTX będzie to naprawdę żadko.A co do tego co będzie działać lepeij nie wiem,poczekajmy do premiery gry i wtedy powiemy coś więcej na ten temat ;)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.03.2007 o 13:24, boduczek napisał:

Zawsze moze się przyciąć,ale na GTX będzie to naprawdę żadko.

a to niby dlaczego? eliminuje ta karta błędy w grze? na tej karcie jak na kazdej innej jest tak: 40--60-0-0-40.. itd..
nie zgodze sie z toba bo gra nie działa im wolno z powodu grafiki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.03.2007 o 13:48, danzelmario napisał:

a to niby dlaczego? eliminuje ta karta błędy w grze? na tej karcie jak na kazdej innej jest
tak: 40--60-0-0-40.. itd..
nie zgodze sie z toba bo gra nie działa im wolno z powodu grafiki .

Ale ta karta to prawdziwa moc,i zacinki owszem będą ale nie tak często i nie na tak długo.A działanie gry na twoim kompie już omawialiśmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 13:40, Ecko09 napisał:

Ja bym na razie odradzał granie w G3 na GeForce 8800.

Co byś odradzał?A niby dlaczego,skoro to najlepsza karta dostepna na rynku?Nie rozumię Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować