Zaloguj się, aby obserwować  
scierwojad2

Gothic 3 duże WYMAGANIA SPRZĘTOWE

8029 postów w tym temacie

Furion III w przypadku g3 niczym niezwykłym jest takze ze gra tnie na core 2 duo 2 gb ram i 8800gtx. jak poprzednik napisał gra ma błedy i tego sie nie naprawi niczym poza odpowiednim patchem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tyle słysze o tym pliku ini odwiedzałem wiele stron na których było napisane jak to edytowac ale nic nie daje nie wiem czy ja robie cos źle czy co ale powieccie mi to naprawde cos daje czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.06.2007 o 20:28, Furion III napisał:

I jeszcze jedno pytanie, czy jest to normalne że na sprzęcie intel pentium 4 3.0Ghz, i giga
ram i karcie graficznej geforce 7600GT 256mb z gigabyte może ciąć na mniej niż średnich??

Taaak... Niestety, sam to przeżyłem, a mam trochę lepszego kompa. No cóż, grałem na niskich, a czasem i tak jak teren doczytytywał to się zaciął, chociaż jakoś specjalnie nie utrudniało to gry. Taki to już jest, że ten Gothic jest po prostu... do bani? :D A tak na serio, źle go zoptymalizowali (czasem się zastanawiam czy w ogóle zabrali się za optymalizację Gothica...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 18:18, boduczek napisał:


> a czy na Shaderach 3.0 z wylaczonym filtrowaniem itd. pedzie lepiej dzialac?
To zależy, choć na aż tak wiele bym nie liczył ;-)
adrian b
To samo co u wojtek095, ewentualnie trochę więcej fps,lepsza rozdzielczość.


czyli na GF 8600GT G3 bedzie lepiej chodzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.06.2007 o 19:54, wojtek095 napisał:

czyli na GF 8600GT G3 bedzie lepiej chodzic?

jak masz do tego 2 gb ram i porzadny procesor,dwurdzeniowy( i nie dlatego ze gra wspiera 2 rdzenie,bo nie wspiera ale dlatego ze one same w sobie sa mocne,wykluczajac oczywiscie pentium d.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.06.2007 o 19:54, wojtek095 napisał:

czyli na GF 8600GT G3 bedzie lepiej chodzic?

Tak jak napisał danzelmario ;-) To zależy od reszty konfiguracji Twojego kompa ;-)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 14:00, boduczek napisał:


> czyli na GF 8600GT G3 bedzie lepiej chodzic?
Tak jak napisał danzelmario ;-) To zależy od reszty konfiguracji Twojego kompa ;-)
Pozdrawiam

no:-) przy 2 gb ram gra jest znosna jak sie pobłażliwie spojrzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.06.2007 o 15:51, danzelmario napisał:

no:-) przy 2 gb ram gra jest znosna jak sie pobłażliwie spojrzy:)

Jakoś nie wyobrażam sobie Ciebie pobłażliwie spoglądającego na Gothica III ;-) Wybacz,ale za dużo się już nasłuchałem tych Twoich narzekań jak to PB zepsuła tą grę i nie ma ochoty zrobić żadnego patcha który cokolwiek zmieni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 16:01, boduczek napisał:


> no:-) przy 2 gb ram gra jest znosna jak sie pobłażliwie spojrzy:)
Jakoś nie wyobrażam sobie Ciebie pobłażliwie spoglądającego na Gothica III ;-) Wybacz,ale za
dużo się już nasłuchałem tych Twoich narzekań jak to PB zepsuła tą grę i nie ma ochoty zrobić
żadnego patcha który cokolwiek zmieni ;)

bo ja juz nie jestem fanem gothic,bo zamiast robivc patcha to mysla o konwersji na konsole:/czyli?liczy sie im tylko kasa a tych co kupili g3 maja teraz gdzies, jak wyjdzie g3 na psp i bedzie ciac to padne ze smiechu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.06.2007 o 16:04, danzelmario napisał:

bo ja juz nie jestem fanem gothic,bo zamiast robivc patcha to mysla o konwersji na konsole:/czyli?liczy
sie im tylko kasa a tych co kupili g3 maja teraz gdzies, jak wyjdzie g3 na psp i bedzie ciac
to padne ze smiechu:P

Nie mów tak, tak naprawdę to oni szykują super patcha który pozwoli cieszyć się maxymalnymi detalami na każdym kompie ;-D Tylko to jest jeszcze tajemnica,więc -cicho... ;-) G3 będzie ciął nawet na grze telewizyjnej :P Tylko grając na pilocie (takim z kablem ;p ) od telewizora nie będzie żadnych lagów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 16:04, danzelmario napisał:

bo ja juz nie jestem fanem gothic,bo zamiast robivc patcha to mysla o konwersji na konsole:/czyli?liczy
sie im tylko kasa a tych co kupili g3 maja teraz gdzies, jak wyjdzie g3 na psp i bedzie ciac
to padne ze smiechu:P


Muszę trochę obronić PB, bo więcej winy, zdaje mi się, leży po stronie JoWood. Dali im trochę mało czasu, a liczyła się dla nich przede wszystkim kasa i koniec.a teraz PB nie ma już nic do Gothica, bo rozwiązali umowę z wydawcą który posiada do G3 prawa autorskie. Widać z resztą jak JoWood przejmuje się klientami... Brak patchy w wielu językach i tylko usiłowanie skonwertowania gry na konsole.... Ehhh... spaprali tego Gothica, nie ma co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak tak widzialem Gothica 3 zywcem na kompie kolegi (2gb ramu,procek Intelka Core2 Duo e8800,nom i karta 768)
i najlepsze jest to ze i tak sie od czasu do czasu zacinało :DD::D:D:D: troche to zalosne ale mam wielki dylemat czy kupic tego Gothica czy nie jako ze jestem fanem sumienie mowi kup ale sluch i mózg odradza z tego co slyszalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.07.2007 o 14:10, Kodi127 napisał:

Muszę trochę obronić PB, bo więcej winy, zdaje mi się, leży po stronie JoWood. Dali im trochę
mało czasu, a liczyła się dla nich przede wszystkim kasa i koniec.a teraz PB nie ma już nic
do Gothica, bo rozwiązali umowę z wydawcą który posiada do G3 prawa autorskie. Widać z resztą
jak JoWood przejmuje się klientami... Brak patchy w wielu językach i tylko usiłowanie skonwertowania
gry na konsole.... Ehhh... spaprali tego Gothica, nie ma co...

w zasadzie sie z toba zgodze,co prawda podobno piranie maja dalej prawa do marki gothic,tzn napewno joowod nie ma 100% wylacznosci do gothica. no i niestety liczy sie im tylko kasa bo maja trudnosci finansowe.. i mysla o konwersji na konsole,i nie licza sie juz z pc-towcami,poza tym jak zrobia te konwersje jak polowa kodu gry jest spartaczona?:P tez bedzie na xbox360 zwiecha co chwila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 14:55, ZóL2 napisał:

tak tak widzialem Gothica 3 zywcem na kompie kolegi (2gb ramu,procek Intelka Core2 Duo e8800,nom
i karta 768)
i najlepsze jest to ze i tak sie od czasu do czasu zacinało :DD::D:D:D: troche to zalosne ale
mam wielki dylemat czy kupic tego Gothica czy nie jako ze jestem fanem sumienie mowi kup ale
sluch i mózg odradza z tego co slyszalem.

pomijajac kwestie wydajnosci(bo ta jest zalosna),no coz. mnie sie g3 malo podobal-z poczatku i owszem wszystko piekne ladne,fajnie sie chodzi po tym swiecie, ale z czasem robi sie to po prostu nudne..do tego stopnia ze z truden ukonczylem gre bo mi sie po prostu nie chciało.. nie interesowalo mnie jak sie zakonczy, a zakonczenie bylo rownie zalosne co optymalizacja silnika gry:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie też gra z początku wydawała sie fajna ale przy dłuższym czasie grania można popaść w monotonie co niepowinno sie zdarzać. Choć jak czytam wasze komentarze co do wymagań co się trochę dziwię. Bo ja jakoś niemam problemu z tym co większośc tutaj piszących a mianowicie , że wam się cos tnie. Moż ei gar ma jakies tam błędny nie wiem, ale mi sie nigdy nie przycieła. A mam core 2 duo 1gb ramu, karte 515. I z tego co pamiętam to żadnego patcha nie instalowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 15:25, Długokęcki napisał:

Dla mnie też gra z początku wydawała sie fajna ale przy dłuższym czasie grania można popaść
w monotonie co niepowinno sie zdarzać. Choć jak czytam wasze komentarze co do wymagań co się
trochę dziwię. Bo ja jakoś niemam problemu z tym co większośc tutaj piszących a mianowicie
, że wam się cos tnie. Moż ei gar ma jakies tam błędny nie wiem, ale mi sie nigdy nie przycieła.
A mam core 2 duo 1gb ramu, karte 515. I z tego co pamiętam to żadnego patcha nie instalowałem.

Nigdy Ci się nie przycieła,a to ciekawe... I to jeszcze mając 1 gb ramu. Czego to ludzie nie wymyślą. Zrozum, że takie coś jest niemożliwe! 1gb jest wymagany do gry na minimalnych,a wtedy bardzo mocno tnie a Ty piszesz,iż nigdy nie małeś zacięcie.Śmiech na sali...
Ps.Ciekawe co to za karta 515 ;) Może to są MB na karcie? Ale wtedy by było 512 a nie 515 ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 06:28, danzelmario napisał:


> czyli na GF 8600GT G3 bedzie lepiej chodzic?
jak masz do tego 2 gb ram i porzadny procesor,dwurdzeniowy( i nie dlatego ze gra wspiera 2
rdzenie,bo nie wspiera ale dlatego ze one same w sobie sa mocne,wykluczajac oczywiscie pentium
d.)


Nie denerwuj mnie...(to była prośba:). Przecież pokazałem ci screena(100%)...a myślałem, że już zrozumiałeś...ale widzę, że nie umiesz przyznać się do błędu.

I nie wciskajcie ludziom kitu, że na dwurdzeniowym procesorze karcie 7600GT i tylko 1GB nie da się grać na średnich, bo da się i nawet bez większych przycięć. A jak ma ktoś demo, to nawet na najwyższych gra się bez problemu na takim sprzęcie:PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 15:25, Długokęcki napisał:

Bo ja jakoś niemam problemu z tym co większośc tutaj piszących a mianowicie
, że wam się cos tnie. Moż ei gar ma jakies tam błędny nie wiem, ale mi sie nigdy nie przycieła.
A mam core 2 duo 1gb ramu, karte 515. I z tego co pamiętam to żadnego patcha nie instalowałem.

wiesz co, nie osmieszaj sie. nie instalujac zadnego patcha to nie wiem czy gre da sie skonczyc, bo ma tyle bledow ze szok. poza tym na 1 gb ram to se mozna pomazyc o plynnosci, gra swapuje nawet na 2 gb ram! wiec nie wyskakuj z takimi tekstami bo niedobrze mi sie robi. niedługo sie dowiemy ze ktos grał na pegasusie w g3..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wciskam!!!!!!!! taki screen to i ja ci moge pokazac!!! pokaz zakladke gdzie sa procesy(z wlaczonym cpu-z zeby nie bylo watpliwosci jaki masz proc.), gwarantuje wykorzystanie proca 2 rdzeniowego na poziomie 50%!,bo jesli ja mam 2 rdzeniowy procesor i gra nigdy nie przekroczyłą progu 50% to dlaczego u kogokolwiek innego ma byc inaczej he? to jest niemozliwe i nie wytluamczalne w zaden logiczny sposob bo tekst w stylu:masz uszkodzony rdzen to tylko pogratulowac głupoty osoby ktora to powiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Splinter Cell1 poczytaj se recenzje a zobaczysz jakie konfigi rekomenduja recenzenci na stronach takich jak egielda , na 1 gb ram to moga grac ludzie o mocnych nerwach. takie mam zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować