Zaloguj się, aby obserwować  
scierwojad2

Gothic 3 duże WYMAGANIA SPRZĘTOWE

8029 postów w tym temacie

Dnia 05.07.2007 o 11:03, gorn63 napisał:

Ale ja byłem głupi.........grałem na najniższych ustawieniach i mi się zacinało,a tu wczoraj
zmieniam na najwyższe i...............piękna grafika,zapis ok.30 sek.,wczytywanie ok.30 sek.,i
najważniejsze gra się nie zacina!!!!!!!!!!!!


A jakiego masz kompa ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 12:07, TROLL1216 napisał:

wie moze ktos jak zwiększyc ilosc klatek wyświetlanych w gothicu 3 mo troche mi tnie???????


Spróbuj poszperać w pliku .ini gry to może zwiększyć wydajność. Poradnik znajduje się gdzieś w tym temacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 11:03, gorn63 napisał:

Ale ja byłem głupi.........grałem na najniższych ustawieniach i mi się zacinało,a tu wczoraj
zmieniam na najwyższe i...............piękna grafika,zapis ok.30 sek.,wczytywanie ok.30 sek.,i
najważniejsze gra się nie zacina!!!!!!!!!!!!


No fajnie....... jaki masz pc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 14:11, TROLL1216 napisał:

mógł by mi ktos dac link jakiegos poradnika jak zwiększyc ilosc FPS w gothicu ?? Z góry dzięki


Są od tego różne programy, ale i tak gów*o dają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Mam taki problem z grą.
Konfiguracje kompa mam taka jak w podpisie :P

AMD64 Athlon 3800+ Dual Core,
Galaxy GeForce 7300GT,
2x512mb Dual Channel 677 MHz


I chodzi o to, że chyba mam za mało tych nieszczesnych ramów :/ Ale sam nie wiem.
Kiedys jak grałem zaraz po premierze gry, to nawet mi sie nie zacinała.
Teraz jak po dosyc długim czasie zainstalowałem drugi raz to nie moge spokojnie isc czy to przez pole czy miasto bo sie tnie!
Zmieniłem jedynie monitor ze zwykłej 17'' LG na LCD 19'' Panorame. Moze to tego wina, ze musze brac większą rozdziałke?

Szczegóły mam ustawione na Duze ale nie na Najwyzsze. Jak ustawie na nizsze to pojawia sie trójkąty :)

Zastanawiałem sie na formatem dysku ale czy to cos da?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.07.2007 o 11:37, KAROLMACIEJ napisał:

A ja nie. Po prostu zoptymalizowali gre pod proce 2-rdzeniowe, a o reszcie kodu zapomnieli
:(

to pokazcie mi do cholery screena w koncu gdzie widac jasno i wyraznie gdzie ta optymalizacja pod 2 rdzenie. jeszcze nikt mi nie pokazał. a ciagle to samo twierdzicie.wlaczcie jeden wykres i tam widac czy jest kod wielordzeniowy czy nie. a najlepiej to sie patrzy w zakladce procesy, tam widac ile mocy CPU zajmuje gra. i gothic 3 nie zajmuje ponad połowe mocy a to oznacza ze gra jest jednowatkowa.koniec polemiki jesli nie widze dowodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 19:24, danzelmario napisał:


> A ja nie. Po prostu zoptymalizowali gre pod proce 2-rdzeniowe, a o reszcie kodu zapomnieli

> :(
to pokazcie mi do cholery screena w koncu gdzie widac jasno i wyraznie gdzie ta optymalizacja
pod 2 rdzenie. jeszcze nikt mi nie pokazał. a ciagle to samo twierdzicie.wlaczcie jeden wykres
i tam widac czy jest kod wielordzeniowy czy nie. a najlepiej to sie patrzy w zakladce procesy,
tam widac ile mocy CPU zajmuje gra. i gothic 3 nie zajmuje ponad połowe mocy a to oznacza ze
gra jest jednowatkowa.koniec polemiki jesli nie widze dowodów.


Chyba jesteś ślepy!!!!!! Przecież dałem takiego screena...idź do okulisty, albo przeglądaj poprzednie strony:PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 19:24, danzelmario napisał:

to pokazcie mi do cholery screena w koncu gdzie widac jasno i wyraznie gdzie ta optymalizacja
pod 2 rdzenie. jeszcze nikt mi nie pokazał. a ciagle to samo twierdzicie.wlaczcie jeden wykres
i tam widac czy jest kod wielordzeniowy czy nie. a najlepiej to sie patrzy w zakladce procesy,
tam widac ile mocy CPU zajmuje gra. i gothic 3 nie zajmuje ponad połowe mocy a to oznacza ze
gra jest jednowatkowa.koniec polemiki jesli nie widze dowodów.


Słuchaj no, kolega strone wcześniej podał screena, z którego to jasno wynika, wiec nie gadaj tylko patrz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 10:57, lisek412 napisał:

ogurki

rozumiem.... chcesz chyba pozbyć się swego konta tym.... ogUrkiem.....?:/ Moderatorzy cię ukarzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na tej interaktywnej mapce do G3 pisze, że jeden z pucharów ognia trzeba oddać Frithjofowi, ale to niemożliwe. To jakiś bug, czy dwunasty puchar trzeba oddać komu innemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 23:19, Burzol napisał:

Na tej interaktywnej mapce do G3 pisze, że jeden z pucharów ognia trzeba oddać Frithjofowi,
ale to niemożliwe. To jakiś bug, czy dwunasty puchar trzeba oddać komu innemu?


Nie zapewne bug, wszystkie puchary należy oddać Miltenowi w klasztorze w Nordmarze, zresztą umieszcza się je w nim na specjalnych piedestałach, których jest w sumie dwanaście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 23:21, reykan napisał:

> Na tej interaktywnej mapce do G3 pisze, że jeden z pucharów ognia trzeba oddać Frithjofowi,

> ale to niemożliwe. To jakiś bug, czy dwunasty puchar trzeba oddać komu innemu?

Nie zapewne bug, wszystkie puchary należy oddać Miltenowi w klasztorze w Nordmarze, zresztą
umieszcza się je w nim na specjalnych piedestałach, których jest w sumie dwanaście.


Tak, ale potem należy je oddać paladynom, żeby odzyskali utraconą moc. I w tym problem, bo paladynów jest jedenastu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.07.2007 o 10:50, KAROLMACIEJ napisał:

Słuchaj no, kolega strone wcześniej podał screena, z którego to jasno wynika, wiec nie gadaj
tylko patrz ;)

nic nie podał:/ kilka screenów gdzie widac było tyle co nic- mi chodzi o jasny screen tego rodzaju:
http://images23.fotosik.pl/19/e76d6c2a38f294bemed.jpg -widac jasno i wyraznie ze program na górze(konwertował mi wlasnie film do formatu PSP) wykorzystuje mój dwu rdzeniowy procesor prawie ze w pełni. ciezko zrobic screna? a nie nie wiadomo co. takiego screena nie zobaczyłem :/. kolega pokazał jedynie ze 1 cpu wykorzystywany był w 80% a drugi w 30% a ja udowodniłem ze to wcale nie oznacza wielowatkowowci danego perogramu na przykładzie cinebench 9.5 gdzie był rowniez podobny rozkład % a program był wykonywany jednowatkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a zeby nie było niedomówien,screen ma wygladac dokładnie tak:
http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=79477f6defe13801 -widac 51%- nie mozna tego nazwac wielowatkowym kodem gry, wystarczy wlaczyc tdu zeby sie przekonac co znaczy kod wielowatkowy. prosze poakzac mi screen(taki jak mój) gdzie gothic3.exe ma grubo powyzej 50% wtedy przyznam wam racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 17:54, danzelmario napisał:

a zeby nie było niedomówien,screen ma wygladac dokładnie tak:
http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=79477f6defe13801 -widac 51%- nie mozna tego nazwac
wielowatkowym kodem gry, wystarczy wlaczyc tdu zeby sie przekonac co znaczy kod wielowatkowy.
prosze poakzac mi screen(taki jak mój) gdzie gothic3.exe ma grubo powyzej 50% wtedy przyznam
wam racje.


Słuchaj, na początku strony 292 jest screen, który wyraźnie to udowadnia! Więc nie gadaj, że nic z tego nie wynika, po prostu na niego nie spojrzałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy KTOS MI POWIE CZY BEDZIE U MNIE CHODZIL GOTHIC 3???? MAM NASTEPUJACA KONFIGURACJE SPRZETOWA:
ATI RADEON X1050
ATHLON 64 3000+ 1,8GHZ
768MB DDR 400MHZ
PLTA GLOWNA MSI 7191
WINDOWS XP PROFESSIONAL
Z GORY DZIEKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować