Zaloguj się, aby obserwować  
scierwojad2

Gothic 3 duże WYMAGANIA SPRZĘTOWE

8029 postów w tym temacie

Dnia 08.07.2007 o 09:14, pkrzysiek25 napisał:

Mam pytanie:
Czy działanie gry na GF 8800GTX jest widocznie lepsze niż na GTS 320MB ??


I na jednym i na drugim czasami szarpie i przycina. Ale na 8800GTX nieco mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 22:53, Matias16162 napisał:

Czy KTOS MI POWIE CZY BEDZIE U MNIE CHODZIL GOTHIC 3???? MAM NASTEPUJACA KONFIGURACJE SPRZETOWA:
ATI RADEON X1050
ATHLON 64 3000+ 1,8GHZ
768MB DDR 400MHZ
PLTA GLOWNA MSI 7191
WINDOWS XP PROFESSIONAL
Z GORY DZIEKI!


Co to za radeon? Pewnie jakiś zintegrowany z płytą, raczej nie da rady z gothiciem, procesor od biedy da rade. Na takiej ilości ramu gre odpalisz, ale granie to będzie czysta męczarnia i ścina za ściną. Zmień karte, dokup ramu i powinno być dobrze, w obecnym stanie nie radze odpalać trójeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ATI radeon 9600 lub 9600PRO i 1024 RAM? bo mam ograniczone środki ok.150zl na karte graficzną. a 9600 kosztuje 100zl. W tej cenie jest cos lepszego (do 150-170zl)?????????? prosze o szybka odpowiedz bo niewiem czy kupic. A gothic3 mam od dnia premiery i jeszcze w niego niegrałem....Zesikam sie jak niezagram!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie kupilem na allegro uzywanego, ale z roczna gwarancja RADEONA 9600PRO. Dobrze zrobiłem? Prpsze odpowiedzcie. Jutro dokupie jeszcze 512mb RAM ibedzie dobrze??????? PROSZE O ODPOWIEDZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 18:08, Matias16162 napisał:

właśnie kupilem na allegro uzywanego, ale z roczna gwarancja RADEONA 9600PRO. Dobrze zrobiłem?
Prpsze odpowiedzcie. Jutro dokupie jeszcze 512mb RAM ibedzie dobrze???????
PROSZE O ODPOWIEDZ


o rany ale zmiana? z x1050 na 9600pro? to jakbys zmienił z 9550 na 9600pro? - duz rożnica? raczej nie, lepiej bys zainwestował w 6800xt za 230zł - różnica powalająca! ale skoro wybrałeś 9600pro i 512 ram to też dobrze ale nielicz na WIELE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 20:45, Kedly napisał:

> właśnie kupilem na allegro uzywanego, ale z roczna gwarancja RADEONA 9600PRO. Dobrze
zrobiłem?
> Prpsze odpowiedzcie. Jutro dokupie jeszcze 512mb RAM ibedzie dobrze???????
PROSZE
O ODPOWIEDZ

o rany ale zmiana? z x1050 na 9600pro? to jakbys zmienił z 9550 na 9600pro? - duz rożnica?
raczej nie, lepiej bys zainwestował w 6800xt za 230zł - różnica powalająca! ale skoro wybrałeś
9600pro i 512 ram to też dobrze ale nielicz na WIELE!

to co mam jeszcze zrobic zeby plynnie chodzilo na srednich detalach? slyszalem ze i tak by sie cielo bo jest bardzo duzo bugow.....Co mam zrobic?prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tiger odpowiedz mi na moje pytanie
co mam jeszcze zrobic zeby plynnie chodzilo na srednich detalach? slyszalem ze i tak by sie cielo bo jest bardzo duzo bugow.....Co mam zrobic?prosze o odpowiedz




Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proc i 1200 ramu da radę na średnich. Jednak z kartą może być problem, zamieniłeś słabą karte na inną, która także jest słaba. Tak jak kolega wcześniej powiedział za niedużą kasę możesz mieć gf 6800, ewentualnie za niewiele więcej 7600 GS. Gdybyś miał którąś z tych kart to na medium powinno chodzić, a tak może być problem. Co prawda gre odpalisz, ale myślę że na medium może ścinać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 17:54, danzelmario napisał:

a zeby nie było niedomówien,screen ma wygladac dokładnie tak:
http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=79477f6defe13801 -widac 51%- nie mozna tego nazwac
wielowatkowym kodem gry, wystarczy wlaczyc tdu zeby sie przekonac co znaczy kod wielowatkowy.
prosze poakzac mi screen(taki jak mój) gdzie gothic3.exe ma grubo powyzej 50% wtedy przyznam
wam racje.


O co ci chodzi??:/// Jaja sobie robisz?? Przecież na początku 292 strony(jeśli masz 20 postów na stronie) jest taki screen:-) Czyli przyznałeś nam rację, dzięki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a skad ja mam wiedziec na jakim procku to było robione:/. pokaz wlaczony cpu z razem z menadzerem. bo nie bedziecie robic ze mnie idioty bo doskonale wiem jak odroznic program ktory działą na 2 rdzeniach od tego ktory działą na 1!. sprawidziłem i w ciagu 5 min gothic 3 nie przekroczył mi 50% wiec co to ma byc:/ bunt?:?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 06:45, Splinter Cell1 napisał:

O co ci chodzi??:/// Jaja sobie robisz?? Przecież na początku 292 strony(jeśli masz 20 postów
na stronie) jest taki screen:-) Czyli przyznałeś nam rację, dzięki:-)

taki screen mozesz se za przeproszeniem w D**E wsadzic! tez moge isc do kolegi z celeronem 2 .0 zrobic screena i ci pokazac.
http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=5b5f20f37926b250 screen ma wygladac tak! jasno widac na jakim procesorze robione. i jak widac na zielonym wykresie te 50% ciagneło sie przez kilka minut! tym bardziej ze akurat toczyłem bitwe w ardei gdzie az prosi sie o wielowatkowosc kodu gry! udowodnij jasno i wyraznie ze sie myle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

albo pokazujesz screen taki jak mój albo nie mamy o czym rozmawiac. bo widze ze ciezko ci wlaczyc gre i wcisnac print screen po 5 minutach gry z wlaczonym programem cpu z, menarzedem urzadzen a ten 3 program to proces exploreer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 22:17, Matias16162 napisał:

> > właśnie kupilem na allegro uzywanego, ale z roczna gwarancja RADEONA 9600PRO.
Dobrze
> zrobiłem?
> > Prpsze odpowiedzcie. Jutro dokupie jeszcze 512mb RAM ibedzie dobrze???????
PROSZE

> O ODPOWIEDZ
>
> o rany ale zmiana? z x1050 na 9600pro? to jakbys zmienił z 9550 na 9600pro? - duz rożnica?

> raczej nie, lepiej bys zainwestował w 6800xt za 230zł - różnica powalająca! ale skoro
wybrałeś
> 9600pro i 512 ram to też dobrze ale nielicz na WIELE!
to co mam jeszcze zrobic zeby plynnie chodzilo na srednich detalach? slyszalem ze i tak by
sie cielo bo jest bardzo duzo bugow.....Co mam zrobic?prosze o odpowiedz


wystarczy że podkrecisz procesor - rozumiem ze tera masz 1.2gb ram - tyle wystarczy do średnich. Aha rozważ kupno x6800XT za 230zł to średnie detale masz jak w banku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kupilem sobie radeona 9600pro pod agp, a mam jednak pci-e! juz z gosciem wyjasnilem sprzwe i chyba sobie kupie x550, albo x700, lub x700pro. Będzie chodzic ktoras na srednich? prosze o szybka odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno dodałem 1 GB pamięci, teraz mam 2 GB RAM i nie zauważyłem żadnej poprawy płynności gry :( A ja sobie nadzieje robiłem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 19:46, Matias16162 napisał:

TO BĘDZIE KTORAS CHODZIC CZY NIE? BO MAM CIEKAWA OFERTE X700PRO I DO JUTRA DO 20 MAM DAC
ODPOWIEDZ! PROSZE O ODPOWIEDZ


Zalecany Radeon do G3 to X1600, więc X700Pro chyba nie da rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a moze ma ktos cos na zbyciu? :) radeona x1600 mozna kupic juz za 189zeta czyli nie tak drogo.... moze geforce 7300gt da rade na srednich? zawracam wam glowe ale MUSZE zagrac w ta gre na srednich! pol roku ja mam i jeszcze jejnie sprawdzilem. przewertowalem tylko instrukcje i mini poradnik z 1000 razy... doradzcie mi niedroga karte ktora by poszla na srednich detalach. jestem sklonny wydac do 210zeta. wiecej niewycisne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować