Zaloguj się, aby obserwować  
scierwojad2

Gothic 3 duże WYMAGANIA SPRZĘTOWE

8029 postów w tym temacie

Dnia 09.08.2007 o 16:08, Widow4 napisał:

czy 2 GB RAMu wystarczy żeby pgrać na średnich płynnie aha procek 2 GHz , Ati Radeon 9200 128
MB

Czy ja się nie przesłyszałem? Radosław 9200 128 MB ?!Nie licz na to. Ledwie ci odpali. Miałem tą kartę i odradzam każdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiesz jak komputer był kupowany 4 albo 5 lat temu to była dobra a od tamtego czasu nie było upgrade oprucz ramów ale powiem ci szczerze że daje rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 14:39, scott napisał:

> Ktoś ma może podobnego kompa do mojego?
>
> Mój komp:
>
> Procesor 1,8ghz
>
> Pamięć ram 1,3GB
>
> Karta graficzna Radeon 9550 (265mb)
>
>
> Jeśli ktoś ma podobnego to proszę o wypowiedz jak na takim komputerze działa G3.

omg - chyba już 10 raz się pytasz - czy oczekujesz że wszyscy ci odpowiedzą ze będzie działać
super hiper
nie będzie - pograsz na minimum i na nawet jak 2 gb dorzucisz to nic nie pomoże bo masz lichy
procek i grafikę.
Boisz się kupić - zagraj w demo albo pożycz od kolegi i zobacz jak działa - ech



No ja zainstalowałem sobie demo i na średnich ustawieniach chodzi płynnie ale tylko poza miastami. A jak ustawiłem wszystko na najniższe to chodzi płynnie nawet w miastach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:( Jak sobie poczytałem niektóre posty na forach dotyczące G3 to szczęka mi opadła... Tak dużo osób pisze, że mają orginalną wersję i jak chcą uruchomić grę to im jakieś błędy wyskakują, ekran się robi czarny albo im wychodzi do windowsów :/ Czyli szansa na uruchomienie G3 na moim kompie jest jedna na milion :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 17:17, kara55 napisał:

Ja mam krotkie pyatanko, mam 1,5 Gb Ramu, ile mam ustawic pamieci wirtualnej aby uzyskac jak
najwieksza wydajnowc w gothicu?

jesli chodzi o pamiec wirtualna i gothica 3 to jzu legendy krąza na ten temat,mowia tak ludzie co maja zerową,powtarzam zerowa wiedze na temat działania pamieci w systemie operacyjnym. odpowiedz brzmi: pamiecia wirtualna nie poprawisz działania zadnej gry,no chyba ze ma sie pamieci mniej niz w minimalnych, to przynajmniej moze sie gra uruchomic,ja mam 2 gb i naprawde czy pamiec wirtualna wlaczona czy nie gra dziala tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 17:17, kara55 napisał:

Ja mam krotkie pyatanko, mam 1,5 Gb Ramu, ile mam ustawic pamieci wirtualnej aby uzyskac jak
najwieksza wydajnowc w gothicu?

bo mowie to setki razy, nie przeskoczy sie 2 gb ramu w windows xp niczym, ani pamiecia wirtualna niczym i kropka. takze zapomnij o zwiekszeniu wydajnosci poprzez ustawienie np 4 gb pamieci wirtualnej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 17:13, EveRte napisał:

:( Jak sobie poczytałem niektóre posty na forach dotyczące G3 to szczęka mi opadła... Tak dużo
osób pisze, że mają orginalną wersję i jak chcą uruchomić grę to im jakieś błędy wyskakują,
ekran się robi czarny albo im wychodzi do windowsów :/ Czyli szansa na uruchomienie G3 na moim
kompie jest jedna na milion :(

no bo to różnie bywa jak demo działa to pełna tym bardziej
]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 18:24, scott napisał:

> :( Jak sobie poczytałem niektóre posty na forach dotyczące G3 to szczęka mi opadła...
Tak dużo
> osób pisze, że mają orginalną wersję i jak chcą uruchomić grę to im jakieś błędy wyskakują,

> ekran się robi czarny albo im wychodzi do windowsów :/ Czyli szansa na uruchomienie G3
na moim
> kompie jest jedna na milion :(
no bo to różnie bywa jak demo działa to pełna tym bardziej

demo pomoc chodzi dobrze.ale to tylko demo,kawałek obszaru..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.08.2007 o 18:33, danzelmario napisał:

demo pomoc chodzi dobrze.ale to tylko demo,kawałek obszaru..

ponoć - ponoć - niech sobie gość kupi tą grę i tyle - bo i tak kupi, a przynajmniej luz będzie na forum i koniec z pytaniami czy będzie działąć itd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 07:30, scott napisał:


> demo pomoc chodzi dobrze.ale to tylko demo,kawałek obszaru..
ponoć - ponoć - niech sobie gość kupi tą grę i tyle - bo i tak kupi, a przynajmniej luz będzie
na forum i koniec z pytaniami czy będzie działąć itd ;)

Ta gra poza tym, że nie jest zoptymalizowana, jest całkiem dobra. Nie dorasta według mnie do pięt poprzedniczkom, ale jest całkiem fajna i wciągająca. A EveRte pogra sobie, kiedy zmieni sprzęt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 10:23, EveRte napisał:

G3 mi chodzi płynnie na najniższych :D:DD:

gwarantuje ze na full wersji ci bedzie tak działac ze..no zreszta sie przekonasz:-),bo skoro ludzie z wypasionymi maszynami narzekaja, to musi cos w tym byc, zobacz na moj podpis, mam dosc dobry komp(grafika srednia) i narzekam na g3 jak tylko moge,bo na moim sprzecie powinien chodzic super hiper na tych medium detalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Mam takie pytanie.
W związku z tym że Gothic 3 ma wyjść w platynowej kolekcji chciałem go sobie kupić.
Ale zanim go kupie chciałem się dowiedzieć czy będzie mi chodził.
Mój komputer:
AMD Athlon 2200+ 1.8GHz 2GB RAM Karta graficzna 7300GT 256MB
Według mnie tylko procesor mam zamały i dlatego się pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 17:20, danzelmario napisał:

> G3 mi chodzi płynnie na najniższych :D:DD:
gwarantuje ze na full wersji ci bedzie tak działac ze..no zreszta sie przekonasz:-),bo skoro
ludzie z wypasionymi maszynami narzekaja, to musi cos w tym byc, zobacz na moj podpis, mam
dosc dobry komp(grafika srednia) i narzekam na g3 jak tylko moge,bo na moim sprzecie powinien
chodzic super hiper na tych medium detalach.



Nom wiem, bo mój kolega ma podobnego kompa. Tylko zamisat 2gb ramu ma 1,5.

Ja teraz ustawiłem sobie niektóre ustawienia na średnie i gra mi całkiem płynnie chodzi. Czasem się przycina ale to tylko na kilka sekund. Jestem szczęśliwy, że mi w ogóle na takim kompie G3 poszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 16:22, Widow4 napisał:

wiesz jak komputer był kupowany 4 albo 5 lat temu to była dobra a od tamtego czasu nie było
upgrade oprucz ramów ale powiem ci szczerze że daje rade

Ja bym radził Ci wymienić. Teraz to cokolwiek byś chciał odpalić to (na minimalsach) tak przynajmniej Radeon 9550 albo 9600 PRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.08.2007 o 19:15, Wojtek404 napisał:

AMD Athlon 2200+ 1.8GHz 2GB RAM Karta graficzna 7300GT 256MB
Według mnie tylko procesor mam zamały i dlatego się pytam


Moze masz procek troszke slaby ale G3 powinien ci pujsc nawet na srednich , chociaz na kazdym sprzecie G3 haczy sie niemilosiernie :( Na tej stronie będziesz mogl porównać Gothic3 z własną konfiguracją komputera: http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2007 o 01:15, Kermit5738 napisał:


> AMD Athlon 2200+ 1.8GHz 2GB RAM Karta graficzna 7300GT 256MB
> Według mnie tylko procesor mam zamały i dlatego się pytam

Moze masz procek troszke slaby ale G3 powinien ci pujsc nawet na srednich , chociaz na kazdym
sprzecie G3 haczy sie niemilosiernie :( Na tej stronie będziesz mogl porównać Gothic3 z własną
konfiguracją komputera: http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

ja sie tylk ozastanawiam czemu tam gdzie jest system operacyjny
to nie wszystkie kreski sa zapelnione, przeciez tylko na xp g3 dziala, na viscie to masakra jest przeciez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować