Zaloguj się, aby obserwować  
scierwojad2

Gothic 3 duże WYMAGANIA SPRZĘTOWE

8029 postów w tym temacie

Dnia 17.01.2008 o 05:45, YahooPL napisał:

Trafiłeś w sedno sprawy. Przycinki są tylko w małym stopniu spowodowane sprzętem a w większości
to po prostu zły silnik gry ...

I ten najnowszy patch ma naprawić ten problem, tak? A duże są te przycinki spowodowane złym silnikiem gry czy mocno wyczuwalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2008 o 12:57, Kalejdoskop86 napisał:

I ten najnowszy patch ma naprawić ten problem, tak? A duże są te przycinki spowodowane złym
silnikiem gry czy mocno wyczuwalne?


Oczywiście, że są wyczuwalne, ale jest jeszcze kwestia przyzwyczajenia. Im dłużej będziesz grał tym bardziej się przyzwyczaisz. Ten najnowszy patch ma w założeniach to wszystko naprawić. Pojawi się "niedługo". Tyle wiadomo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.01.2008 o 13:01, YahooPL napisał:

Oczywiście, że są wyczuwalne, ale jest jeszcze kwestia przyzwyczajenia. Im dłużej będziesz
grał tym bardziej się przyzwyczaisz. Ten najnowszy patch ma w założeniach to wszystko naprawić.
Pojawi się "niedługo". Tyle wiadomo ...

Pytanie za 100 punktów, co związanego z trzecią odsłoną gry Gothic było wydane ''''szybko'''' ;P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2008 o 13:13, boduczek napisał:

Pytanie za 100 punktów, co związanego z trzecią odsłoną gry Gothic było wydane ''''szybko''''
;P ?

Sama gra ;].
Ja na patcha czekam, nie powiem. Jako, że uzbierałem trochę kaski, na kostkę 512 RAM-u powinno wystarczyć, a wtedy z pomocą tej przełomowej łatki, Gothic może będzie jako tako na minimalnych hasał ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.01.2008 o 13:22, gothicsheep napisał:

Sama gra ;].

Ale gra związana z grą to trochę dziwnie brzmi ;P W każdym razie sądziłem, że coś takiego usłyszę ;D

Dnia 17.01.2008 o 13:22, gothicsheep napisał:

Ja na patcha czekam, nie powiem. Jako, że uzbierałem trochę kaski, na kostkę 512 RAM-u powinno
wystarczyć, a wtedy z pomocą tej przełomowej łatki, Gothic może będzie jako tako na minimalnych
hasał ;).

Ja czekałem, bo wiem, że odliczanie i wyczekiwanie patcha mija się już z cele. To wszystko to obietnice, i lepiej po jakiś czasie usłyszeć i być zaskoczonym ,że wyszedł patch, aniżeli gdybać ''''kiedy to wyjdzie patch...?'''' ;) Tylko wiesz, ja bym najpierw poczekał na łatkę, a później kupował ram. Może się np okazać, że łatki nie będzie, a Ty będziesz miał inne plany ;P Aaa... wcześniej to chodził w pełni swojej gracji xD Chyba jesteś pierwszym Polakiem, który przeszedł Gothica III na bodajże 265 ramach ;-D Do księgi ''''Ginesa'''' z Tobą ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2008 o 13:48, boduczek napisał:

Ja czekałem, bo wiem, że odliczanie i wyczekiwanie patcha mija się już z cele. To wszystko
to obietnice, i lepiej po jakiś czasie usłyszeć i być zaskoczonym ,że wyszedł patch, aniżeli
gdybać ''''kiedy to wyjdzie patch...?'''' ;) Tylko wiesz, ja bym najpierw poczekał na łatkę,
a później kupował ram. Może się np okazać, że łatki nie będzie, a Ty będziesz miał inne plany
;P Aaa... wcześniej to chodził w pełni swojej gracji xD Chyba jesteś pierwszym Polakiem, który
przeszedł Gothica III na bodajże 265 ramach ;-D Do księgi ''''Ginesa'''' z Tobą ;P

Eee, nie wiedziałem, że przejście z Ardei do Reddock to już koniec gry. Krótka ta 3 część ;D. A tak na poważnie, to walczyłem z tym Gothiciem dobre parę miesięcy, plik .ini przeczesałem już chyba doszczętnie i udało mi się parę dobrych konfiguracji poustawiać. Mój rekord, to bodajże ze 2 minuty loadu xD. Ale z ćwierć giga RAM-u na pokładzie nie ma co liczyć nawet o grze przy stałych 10 FPS-ach.
Kostkę dokupię i tak, bo noszę się z tym zamiarem już od roku xD. Zresztą, to nie tylko na potrzeby Gothica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.01.2008 o 14:06, gothicsheep napisał:

Eee, nie wiedziałem, że przejście z Ardei do Reddock to już koniec gry. Krótka ta 3 część ;D.
A tak na poważnie, to walczyłem z tym Gothiciem dobre parę miesięcy, plik .ini przeczesałem
już chyba doszczętnie i udało mi się parę dobrych konfiguracji poustawiać. Mój rekord, to bodajże
ze 2 minuty loadu xD. Ale z ćwierć giga RAM-u na pokładzie nie ma co liczyć nawet o grze przy
stałych 10 FPS-ach.

Ale kto Ci kazał iść ścieżką? Miałeś iśc najpierw na północ, potem przez Varant dojść do tego miasta, wtedy gra jest dużo dłuższa ;P No to możesz powiedzieć, iż była to gra na dobre parę miesięcy ;D Więc grałeś średnio z jaką ilością FPS''ów?

Dnia 17.01.2008 o 14:06, gothicsheep napisał:

Kostkę dokupię i tak, bo noszę się z tym zamiarem już od roku xD. Zresztą, to nie tylko na
potrzeby Gothica.

Ooo... to poczekaj jeszcze z rok i będzie tańsza xD To jest wręcz oczywiste, że nie tylko dla Gothica kupujemy sprzęt :P Chyba, że jest jakiś wyjątek na Ziemi... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja z Gothiciem 3 mam straszne problemy.Najpierw mi się zacina,ale da się grać, chociaż w Nordmarze to grać sie nie da i nie mogłem przejść głównego Questa.Potem jak chciałem sobie go włączyć to mi wuylazł Trojan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2008 o 14:21, Yaquza napisał:

No ja z Gothiciem 3 mam straszne problemy.Najpierw mi się zacina,ale da się grać, chociaż w
Nordmarze to grać sie nie da i nie mogłem przejść głównego Questa.Potem jak chciałem sobie
go włączyć to mi wuylazł Trojan.

Wybacz, że zapytam, ale czy na pewno ten Gothic 3 to oryginał? Bo powiem ci, że w pudełkowej wersji Gothic''a 3 żadnych trojanów nie ma. Jeżeli jednak to oryginalna wersja, to przepraszam za pytanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2008 o 14:19, boduczek napisał:

Więc grałeś średnio z jaką ilością FPS''ów?

Wiesz, średnią bardzo ciężko obliczyć. Jak wybrałem się raz na pustynie i spojrzałem w dół to miałem nawet 60 klatek! Ale wystarczyło się tylko gwałtownie obrócić, by ta wartość spadła 10-krotnie ;P. Taki urok grania na przed potopowym sprzęcie mojego pokroju ;D. O ile w ogóle to graniem nazwać można ;P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.01.2008 o 14:26, gothicsheep napisał:

Wiesz, średnią bardzo ciężko obliczyć. Jak wybrałem się raz na pustynie i spojrzałem w dół
to miałem nawet 60 klatek! Ale wystarczyło się tylko gwałtownie obrócić, by ta wartość spadła
10-krotnie ;P. Taki urok grania na przed potopowym sprzęcie mojego pokroju ;D. O ile w ogóle
to graniem nazwać można ;P...

Hmmm... w takim wypadku masz rację ;P Może Bezi dostał pisakiem w twarz i na chwile zwolnił xD Tak, tylko ,że wiesz, granie najczęściej polega na ukończeniu gry. Tobie się to udało, nie ważne jak. Liczy się to, że przeszedłeś Gothica III na 256 sposobów... znaczy się ramach ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2008 o 14:32, Yaquza napisał:

Mam.. Wersję mam przegrywaną.

buhaha dobre :P (wersja oryginalna przegrywana :P ) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie..Moze mam pirata,bo wytedy byłem biedny na bezkasiu , a ta gra kosztowała 129.90 zł.Poprosilem kolege żeby mi przegrał ze swej oryginałki..i mi przegrał.Do tego czasu moj antywir nie wykrył żadnego wirusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować