Zaloguj się, aby obserwować  
scierwojad2

Gothic 3 duże WYMAGANIA SPRZĘTOWE

8029 postów w tym temacie

Mam pytanie to jak wkońcu jest z tym patchem 1.6 .Czytałem wiele postów i ten patzh u niektórych działa pięknie poprawia wydajność itp., u drugich wydajność spada a u trzecich wogle nic się nie dzieje tojak wkońcu jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 13:12, Tyron napisał:

Mam pytanie to jak wkońcu jest z tym patchem 1.6 .Czytałem wiele postów i ten patzh u
niektórych działa pięknie poprawia wydajność itp., u drugich wydajność spada a u trzecich
wogle nic się nie dzieje tojak wkońcu jest .

U mnie się nic nie dzieje. A jest jeszcze gorzej bo sejwy mi dość dobrze z nim nie działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 13:12, Tyron napisał:

Mam pytanie to jak wkońcu jest z tym patchem 1.6 .Czytałem wiele postów i ten patzh u
niektórych działa pięknie poprawia wydajność itp., u drugich wydajność spada a u trzecich
wogle nic się nie dzieje tojak wkońcu jest .


U mnie przez ten patch gra sie zacinała, wieszała, tak, ze dość szybko sie go pozbyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej chyba będzie jak sam ściągniesz łatke i sam przetestujesz. Jak widzisz opinie są podzielone i nigdy nic nie wiadomo aczkolwiek nie spodziewaj sie cudów ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 16:40, KŁEJK napisał:

Najlepiej chyba będzie jak sam ściągniesz łatke i sam przetestujesz. Jak widzisz opinie
są podzielone i nigdy nic nie wiadomo aczkolwiek nie spodziewaj sie cudów ;D


Jak na razie to widze negatywne opinie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 16:41, Ecko09 napisał:

> Najlepiej chyba będzie jak sam ściągniesz łatke i sam przetestujesz. Jak widzisz
opinie
> są podzielone i nigdy nic nie wiadomo aczkolwiek nie spodziewaj sie cudów ;D

Jak na razie to widze negatywne opinie :P


W wątku "G3 oficjalny temat gry" znajdziesz paru wywrotowców :D. Jeżeli o mnie chodzi to gra może troche lepiej chodzi ale tylko odrobinke :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zainspirowany wypowiedzami typu: za dwa trzy lata jak beda wypasione kompy z 4 gb ram, 8 rdzeniami i geforce 10800ultra gothic 3 bedzie smigac wysmienicie. otóż ja nie zgodze się z tą tezą:P dlaczego? a no dlatego ze odpalilem przed momentem gothic 2 na swoim kompie(gra ma ile? 5 lat?),a moj komp ma ledwo ponad rok, i wiecie co, gra potrafila przyciąć na chwilke.. mało tego, w mieście framerate potrafił spaść do ponizej 40 fps a po ustawieniu widoku na max w terenie mialem ponizej 30 w pierwszej napodkanej wioste lobarta czy jak mu tam.. wg mnie to skandal:P taki 7600 dla gothic 2 to jest mega wypasna karta:P zwazywszy na to co pisze na pudelku czyli 64 mb ram i sprzetowe wsparcie T&L(gf2). wnioski ? gothic jaki jest taki jest :) tego nie zmieni zaden sprzet.
PS: oczywsicie to wiedziałem od dawna:). ze jedynie wiecej takich patchy jak ten 1.6 moze cokolwiek poprawic. mam nadzieje ze patch 1.7 jeszcze bardziej poprawi gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy przypadkiem nie to powtarzaliśmy półtora roku temu? Większość osób krzyczała wtedy że jak wyjdą nowe karty, a 4 gb ramu będzie standardem to wszystko się zmieni. I co? Nic się nie zmieniło co prawda średnia konfiguracja obecnego komputera jest dużo mocniejsz niż w czasie gdy wyszedł G3, ale mimo to gra nie chodzi tak jak powinna. Wiele osób twierdziło też że kiedyś z nadejściem lepszego sprzętu każdy będzie mógł podziwiać jak piękny jes gorhic i dopiero wtedy wszyscy docenią jesgo graficzne piękno. I wyszło na to że jak w końcu większość ludzi może podziwiać jego piękno, jest wiele innych gier lepiej wyglądających.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 16:04, TigerXP napisał:

A czy przypadkiem nie to powtarzaliśmy półtora roku temu?

faktycznie, gadalismy o tym kiedys, obecnie sa ladniejsze gry i chodzą płynnie na tej samej konfiguracji na ktorej g3 zachowuje sie lekko mowiąc nei za dobrze. niestety pod dluzszym obcowaniu z patchem 1.6 musze stwierdzic ze nic sie nie zmienilo:(. nie wiem dlaczego na poczatku wydawalo mi sie ze chodzi duzo lepiej ale faktycznie jak rozpoczalem gre od nowa to poczulem roznice ale po wyjsciu na teren i przejsciu sie do montery okazalo sie ze gra nadal przycina, wiec gdzie te zmiany:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tak naprawde tan patch nic nie dal jak bylo tak jest. Zauwazylem zmiany w wygladzie teleportow w ekwipunku;p i wydaje mi sie ze mgla lepiej teraz wygląda. Ale wydaje mi sie ze ten patch u mnie nic nie poprawil w wydajnosci poniewaz ja gram na dysku z przed 100 lat o pojemnosci 40gb ale i tak gram na maksymalnych ustawieniach( ale mam 2 gb ramu i 8600 gts i core 2 duo@2.6 )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 20:32, monkey93 napisał:

Mi tak naprawde tan patch nic nie dal jak bylo tak jest. Zauwazylem zmiany w wygladzie
teleportow w ekwipunku;p i wydaje mi sie ze mgla lepiej teraz wygląda. Ale wydaje mi
sie ze ten patch u mnie nic nie poprawil w wydajnosci poniewaz ja gram na dysku z przed
100 lat o pojemnosci 40gb ale i tak gram na maksymalnych ustawieniach( ale mam 2 gb ramu
i 8600 gts i core 2 duo@2.6 )

dysk nie ma znaczenia( przynajmniej w dobrze napisanych grach szybkosc dysku powinno miec niemalze 0% udział w wydajnosci w grze bo gra powinna ladowac obszar wylacznie podczas loadingu ),natomiast do gothica to faktycznie przydal by sie 2xWD raptor polaczone w RAID. wtedy byc moze gra byla by płynna chociaz kto wie?. dysk i tak jest setki razy wolniejszy od ram-u..
gothic 3 jest stracony wsrod wielu graczy. nawet jak wyjdzie za 2,3 miechy porzadny patch to co z tego?? kazdy juz przeszedl. i wiekszosc nie chce(niestety)wracac do gry.. ja np, podchodzilem duzo razu do g3 i co:( pogram godzine i nie chce mi sie wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Mam takie pytanie, jak myślicie czy na takim kompie pogram na maxymalnych???
Właśnie sobie kupuję komputer HP Pavilion Elite m9040.pl, a oto jego parametry:

- Intel Core 2 Quad 2,4 GHz (razem 9,6 GHz)
- Pamięć RAM 2048 MB
- Karta Graficzna NVIDIA GeForce 8600 GT 512 MB


Mam jeszcze pytanko - czy tutaj mogę podpiąć drugą taką samą kartę graficzną, aby mieć 1024 VRAM???
POZDRAWIAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 09:07, vojdżek napisał:

Witam!
Mam takie pytanie, jak myślicie czy na takim kompie pogram na maxymalnych???
Właśnie sobie kupuję komputer HP Pavilion Elite m9040.pl, a oto jego parametry:

- Intel Core 2 Quad 2,4 GHz (razem 9,6 GHz)
- Pamięć RAM 2048 MB
- Karta Graficzna NVIDIA GeForce 8600 GT 512 MB


Mam jeszcze pytanko - czy tutaj mogę podpiąć drugą taką samą kartę graficzną, aby mieć
1024 VRAM???
POZDRAWIAM!!!


Na 100% pograsz na maksymalnych, ale bedzie zacinało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 09:07, vojdżek napisał:

Witam!
Mam takie pytanie, jak myślicie czy na takim kompie pogram na maxymalnych???
Właśnie sobie kupuję komputer HP Pavilion Elite m9040.pl, a oto jego parametry:

- Intel Core 2 Quad 2,4 GHz (razem 9,6 GHz)
- Pamięć RAM 2048 MB
- Karta Graficzna NVIDIA GeForce 8600 GT 512 MB


Mam jeszcze pytanko - czy tutaj mogę podpiąć drugą taką samą kartę graficzną, aby mieć
1024 VRAM???
POZDRAWIAM!!!


pograsz spokojnie tylko uważaj jak otwierasz pochodnie i jeszcze 1 mogłeś kupić jednego 8800 zamiast tych 2 8600 ale twój wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam jeszcze raz i dziękuję za odpowiedzi na moje pytanie.
Chciałem powiedzieć, że GeForce 8600 GT obsługuje HD - a dla porównania w komputerze Vobis jest karta 8800 GT, która nie jest wyposażona w tę funkcję.

Pytanie do Pawlo09 - o co chodzi z ''''pochodniami''''??? Ja myślę, że te zacinania nie będą mnie nachodzić aż tak bardzo. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 13:38, vojdżek napisał:

Witam jeszcze raz i dziękuję za odpowiedzi na moje pytanie.
Chciałem powiedzieć, że GeForce 8600 GT obsługuje HD - a dla porównania w komputerze
Vobis jest karta 8800 GT, która nie jest wyposażona w tę funkcję.

Pytanie do Pawlo09 - o co chodzi z ''''pochodniami''''??? Ja myślę, że te zacinania nie
będą mnie nachodzić aż tak bardzo. Pozdrawiam!


Chodzi mi oto gdy otwierasz pochdnię to gothic 3 laguje przez 3s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Etam Gothic 3 nie ma dużych wymagań no może dla tych co mają kompa bardzo słabego to tak... To ja kupiłem gazete Clicka z demówką Wiedzmina i mi zajmowała 3GB 700MB A Ja mam gothica 3 na jedne DVD (pełną wersję) A płyta DVD ma 4,7GB czy duże wymagania to nie wiem dla mnie to są małe wymagania... Hehe ile demówka Wiedźmina zajmuje... Ale Gothic pełna wersja zajmóje prawie tyle samo co Wiedźmin demówka czy Crysis :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 13:51, Troxi napisał:

Dobrze że jest taki temat, bo mam ważne pytanie. Czy to prawda że Gothic 3 mniej się
rwie na maksymalnych wymaganiach, od średnich?


"Maksymalnych wymaganiach"???!!!! Chodzi Ci o kompa spełniającego maksymalne wymagania? Bo jeśli tak to logiczne, że na tym spełniającym zalecane wymagania lepiej działa :p.
Ale jeśli chodzi Ci o maksymalne DETALE grafiki to nie wiem kto ci taki kit wcisnął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować